Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
12:30
sön
12:30    
Grimsta A-plan
 
BP P2010A - Stångebro P09  -      
 
17
12:30
sön
12:30    
Grimsta A
BP P2010A - DIF DFF P09  -      
JANUARI 2024
 
14
14:15
sön
14:15    
Grimsta A-plan
BP P2010A - Sandviken P09  -      
 
21
17:00
sön
17:00    
Grimsta A
 
BP P2010A - Boo SK P09  -      
 
28
17:15
sön
17:15    
Grimsta A
BP P2010A - Kallfors P09  -      
FEBRUARI 2024
 
04
14:00
sön
14:00    
Stora Mossen
BP P2010A - Skå IK P09  -      
 
10
10:30
lör
10:30    
Grimsta A
BP P2010A - Skiljebo SK P09  -      
 
17
12:15
lör
12:15    
Årsta IP
Hammarby P2010A - BP P2010A  -      
18
11:30
sön
11:30    
Kungsängens IP Plan 2
BP P2010A - Älvsjö P09  -      
MARS 2024
 
16
14:00
lör
14:00    
Grimsta A-plan
 
BP P2010A - Kista   -      
APRIL 2024
 
13
12:00
lör
12:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Hammarby IF FF 11  -  0  
 
21
16:30
sön
16:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Sörskogens IF 112  -  0  
 
27
13:00
lör
13:00    
Fisksätra IP 1
Nacka FC P2010A - IF Brommapojkarna 13  -  5  
MAJ 2024
 
05
16:30
sön
16:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Vasalund IF A11  -  1  
 
10
20:00
fre
20:00    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF 1 - IF Brommapojkarna 11  -  3  
 
19
18:00
sön
18:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Brommapojkarna DFF3  -  0  
 
26
15:00
sön
15:00    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK FA10 - IF Brommapojkarna 10  -  9  
JUNI 2024
 
02
10:30
sön
10:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Spånga IS FK 14  -  4  
 
06
13:00
tor
13:00    
Kärrdals BP 1
Sollentuna FK P14 Akademi - IF Brommapojkarna 15  -  5  
 
12
19:30
ons
19:30    
Danderyds Gymnasiums IP 2
IF Brommapojkarna 1 - IFK Stocksund 14  -  1  
 
19
10:30
ons
10:30    
Skytteholms IP 1
AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 1  -      
AUGUSTI 2024
 
10
10:00
lör
10:00    
Danderyds Gymnasiums IP 2
IFK Stocksund 1 - IF Brommapojkarna 1  -      
 
18
10:30
sön
10:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - AIK FF 1  -      
 
23
18:30
fre
18:30    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 1  -      
 
31
10:30
lör
10:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Täby FK FA10  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
14:00
lör
14:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - IF Brommapojkarna 1  -      
 
14
10:30
lör
10:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Djurgårdens IF FF 1  -      
 
22
12:00
sön
12:00    
Skytteholms IP 2
Vasalund IF A1 - IF Brommapojkarna 1  -      
 
29
16:30
sön
16:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Nacka FC P2010A  -      
OKTOBER 2024
 
05
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - IF Brommapojkarna 1  -      
 
13
12:30
sön
12:30    
Hammarbyhöjdens BP 1
Hammarby IF FF 1 - IF Brommapojkarna 1  -      
 
20
12:00
sön
12:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Sollentuna FK P14 Akademi  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners