Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
09
09:30
lör
09:30    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna P09-5 - Tullinge TP P09  -      
 
17
18:30
sön
18:30    
Kälvesta BP
IF Brommapojkarna P09-5 - BK Fyren U15  -      
JANUARI 2024
 
13
15:30
lör
15:30    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna P09-5 - Tyresö FF P09  -      
 
27
20:30
lör
20:30    
Grimsta IP (A-plan)
IF Brommapojkarna P10 DFF - IF Brommapojkarna P09-5  -      
28
18:30
sön
18:30    
Kälvesta BP
IF Brommapojkarna P09-5 - Djurgårdens TFF P09  -      
FEBRUARI 2024
 
03
10:30
lör
10:30    
Knutby BP
IF Brommapojkarna P09-5 - Djurgårdens IF FF P10A  -      
04
18:30
sön
18:30    
Kälvesta BP
IF Brommapojkarna P09-5 - IF Brommapojkarna P10 DFF  -      
 
11
18:30
sön
18:30    
Kälvesta BP
IF Brommapojkarna P09-5 - Täby FK P09-U1  -      
 
18
19:45
sön
19:45    
Spånga IP
IF Brommapojkarna P09-5 - Rönninge Salem Fotboll P09  -      
MARS 2024
 
01
17:00
fre
17:00    
Spånga IP
Spånga IS FK P10A - IF Brommapojkarna P09-5  -      
03
11:30
sön
11:30    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna P09-5 - Sollentuna FK P15U  -      
 
10
18:00
sön
18:00    
Knutby BP
IF Brommapojkarna P09-5 - Skogås-Trångsunds FF P09  -      
 
16
09:30
lör
09:30    
Knutby BP
IF Brommapojkarna P09-5 - Hammarby TFF U14A  -      
17
18:30
sön
18:30    
Nälsta BP
IF Brommapojkarna P09-5 - Sörskogens IF P09  -      
 
22
19:30
fre
19:30    
Hägernäs IP
Viggbyholms IK P09 - IF Brommapojkarna P09-5  -      
24
15:15
sön
15:15    
Boovallen
Boo FF P09:2 - IF Brommapojkarna P09-5  -      
APRIL 2024
 
07
14:30
sön
14:30    
Vällingby BP
 
IF Brommapojkarna P09-5 (Röd) - IF Brommapojkarna P09-5 (Vit)  -      
 
13
13:00
lör
13:00    
Djursholms IP
FC Djursholm 2 - IF Brommapojkarna P09-5  -      
14
16:30
sön
16:30    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna P09-5 - Djurgårdens IF P09:3  -      
 
20
12:00
lör
12:00    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 5 - IF Brommapojkarna 2009-252  -  10
21
11:30
sön
11:30    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-5 - Boo FF 26  -  4  
 
28
16:00
sön
16:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 11 - IF Brommapojkarna 2009-50  -  1  
MAJ 2024
 
04
13:00
lör
13:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-5 - Norsborg FC 14  -  2  
05
12:00
sön
12:00    
Skytteholms IP 1
Vasalund IF 1 - IF Brommapojkarna 2009-250  -  7  
 
11
13:00
lör
13:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Sundbybergs IK14  -  0  
12
17:30
sön
17:30    
Edsbergs Sportfält 2
Sollentuna FK P15 A - IF Brommapojkarna 2009-54  -  4  
 
18
13:00
lör
13:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-5 - Karlbergs BK P15 Vit5  -  3  
18
16:00
lör
16:00    
Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF Svart 2 - IF Brommapojkarna 2009-250  -  1  
 
25
13:00
lör
13:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - IFK Lidingö FK N vit5  -  0  
26
10:30
sön
10:30    
Hässelby Gårds BP
IF Brommapojkarna P09-5 - IFK Stocksund  -      
JUNI 2024
 
01
08:30
lör
08:30    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens Talangfotbollsförening 1 - IF Brommapojkarna 2009-54  -  3  
01
13:00
lör
13:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Sollentuna FK Nv1  -  4  
 
08
13:00
lör
13:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-5 - Värmdö IF3  -  2  
09
10:30
sön
10:30    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 2 - IF Brommapojkarna 2009-253  -  4  
 
15
13:00
lör
13:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Hammarby IF FF 312  -  3  
16
14:00
sön
14:00    
Nacka IP 1 (hall)
Boo SK U15A Röd - IF Brommapojkarna 2009-51  -  3  
AUGUSTI 2024
 
10
16:30
lör
16:30    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna P09-5 - TBD  -      
11
16:30
sön
16:30    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna P09-5 - Sollentuna FK P15U  -      
 
17
13:00
lör
13:00    
Grimsta IP 2
IF Brommapojkarna 2009-5 - Boo SK U15A Röd  -      
18
10:00
sön
10:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 3 - IF Brommapojkarna 2009-25  -      
 
24
13:00
lör
13:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - AIK Solna FK 2  -      
25
12:00
sön
12:00    
Värmdövallen 1
Värmdö IF - IF Brommapojkarna 2009-5  -      
 
31
13:00
lör
13:00    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK Nv - IF Brommapojkarna 2009-25  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
11:30
sön
11:30    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-5 - Djurgårdens Talangfotbollsförening 1  -      
 
07
13:30
lör
13:30    
Hässelby Gårds BP
 
IF Brommapojkarna P09-5 - TBD  -      
08
16:00
sön
16:00    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK N vit - IF Brommapojkarna 2009-25  -      
 
13
20:00
fre
20:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Hässelby SK FF Svart 2  -      
14
11:30
lör
11:30    
Stadshagens IP 2
Karlbergs BK P15 Vit - IF Brommapojkarna 2009-5  -      
 
21
13:00
lör
13:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-5 - Sollentuna FK P15 A  -      
21
16:00
lör
16:00    
Örvallen 1
Sundbybergs IK - IF Brommapojkarna 2009-25  -      
 
28
14:30
lör
14:30    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Vasalund IF 1  -      
29
12:00
sön
12:00    
Kärsby IP 1
Norsborg FC 1 - IF Brommapojkarna 2009-5  -      
OKTOBER 2024
 
05
13:00
lör
13:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-5 - Hammarby IF FF 11  -      
06
10:30
sön
10:30    
Hässelby Gårds BP
 
IF Brommapojkarna P09-5 - TBD  -      
 
12
14:30
lör
14:30    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Spånga IS FK 5  -      
12
17:30
lör
17:30    
Myrsjö IP 1
Boo FF 2 - IF Brommapojkarna 2009-5  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners