Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
FEBRUARI 2024
 
04
12:00
sön
12:00    
Nytorps Mosse IP
 
Skogås Trångsund FF - IF Brommapojkarna P09-8   -      
 
11
11:30
sön
11:30    
Tibblevallen
 
Viggbyholm - IF Brommapojkarna P09-8   -      
 
18
19:00
sön
19:00    
Ängby IP
IF Brommapojkarna - Tullinge   -      
MARS 2024
 
10
11:00
sön
11:00    
Vällingby BP
 
IF Brommapojkarna - Årsta FF  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Ängby Södra BP
 
Värtan - IF Brommapojkarna P09-8   -      
 
23
17:30
lör
17:30    
Tyresövallen
 
Tyresö FF - IF Brommapojkarna P09-8   -      
APRIL 2024
 
07
15:00
sön
15:00    
Stora Mossens IP övre
 
IF Brommapojkarna P09-8 - Karlbergs BK  -      
07
15:00
sön
15:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Karlbergs BK Röd7  -  1  
 
14
14:00
sön
14:00    
Hjorthagens IP 1
Värtans IK - IF Brommapojkarna 2009-82  -  3  
 
21
14:00
sön
14:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 2 - IF Brommapojkarna 2009-86  -  3  
 
28
sön
00:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Sickla IF 2  -      
MAJ 2024
 
04
10:15
lör
10:15    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 12 - IF Brommapojkarna 2009-84  -  5  
 
12
13:30
sön
13:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Norrtulls SK 32  -  6  
 
19
12:00
sön
12:00    
Skytteholms IP 2
Vasalund IF U2 - IF Brommapojkarna 2009-82  -  2  
 
26
13:30
sön
13:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Mälarhöjden-Hägersten FF 43  -  0  
JUNI 2024
 
02
11:00
sön
11:00    
Boovallen 1
Boo FF 6 - IF Brommapojkarna 2009-84  -  3  
 
08
lör
00:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Essinge IK 2  -      
09
11:00
sön
11:00    
Broängen
 
Grödinge - IF Brommapojkarna P09-8   -      
 
16
13:30
sön
13:30    
Helenelunds IP 1
Sollentuna FK Sv - IF Brommapojkarna 2009-83  -  2  
AUGUSTI 2024
 
11
15:00
sön
15:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Sollentuna FK Sv  -      
 
17
lör
00:00    
Essinge IP 1
Essinge IK 2 - IF Brommapojkarna 2009-8  -      
 
25
13:30
sön
13:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Boo FF 6  -      
 
31
lör
00:00    
Mälarhöjdens IP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 4 - IF Brommapojkarna 2009-8  -      
SEPTEMBER 2024
 
08
13:30
sön
13:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Vasalund IF U2  -      
 
15
16:00
sön
16:00    
Stadshagens IP 2
Norrtulls SK 3 - IF Brommapojkarna 2009-8  -      
 
22
13:30
sön
13:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Hammarby IF FF 12  -      
 
28
lör
00:00    
Nacka IP 1 (hall)
Sickla IF 2 - IF Brommapojkarna 2009-8  -      
OKTOBER 2024
 
06
13:30
sön
13:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Reymersholms IK 2  -      
 
13
13:30
sön
13:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-8 - Värtans IK  -      
 
20
13:00
sön
13:00    
Stadshagens IP 2
Karlbergs BK Röd - IF Brommapojkarna 2009-8  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners