Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
FEBRUARI 2024
 
10
13:00
lör
13:00    
Lidingövallen
IFK Lidingö - IF Brommapojkarna  -      
 
18
18:30
sön
18:30    
Stora Mossen
Norrtulls SK - IF Brommapojkarna  -      
MARS 2024
 
10
11:45
sön
11:45    
Sollentuna Hallen
Sollentuna - IF Brommapojkarna  -      
10
12:30
sön
12:30    
Högsätra BP
Lidingö 09-11 - IF Brommapojkarna  -      
 
17
11:00
sön
11:00    
Breviks IP
Lidingö 09:C - IF Brommapojkarna  -      
17
15:30
sön
15:30    
Danderydsvallen
Danderyd SK - IF Brommapojkarna  -      
 
23
17:00
lör
17:00    
Tibblevallen
Täby FK - IF Brommapojkarna  -      
24
15:00
sön
15:00    
Högsätra BP
Lidingö - IF Brommapojkarna  -      
APRIL 2024
 
07
15:30
sön
15:30    
Örvallen 1
Ursvik IK - IF Brommapojkarna 2009-283  -  1  
 
13
16:00
lör
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-28 - Skå IK & Bygdegård U3  -  2  
14
12:00
sön
12:00    
Berga IP Rönninge
Rönninge Salem - IF Brommapojkarna  -      
 
20
14:00
lör
14:00    
Viksjövallen
IFk Viksjö - IF Brommapojkarna  -      
20
16:00
lör
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-10 - Täby FK U11  -  3  
 
27
12:00
lör
12:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-28 - Täby FK 822  -  2  
27
15:00
lör
15:00    
Zinkensdamms IP 1
Norrtulls SK 1 - IF Brommapojkarna 2009-104  -  0  
MAJ 2024
 
03
20:00
fre
20:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-10 - Spånga IS FK 14  -  4  
04
11:15
lör
11:15    
Brantbrinks BP
Grödinge - IF Brommapojkarna  -      
 
11
16:00
lör
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-28 - IFK Lidingö FK N blå3  -  4  
12
14:00
sön
14:00    
Åkeshovs BP 1
Bromma TFF 1 - IF Brommapojkarna 2009-109  -  2  
 
24
19:15
fre
19:15    
Helenelunds IP 1
Sollentuna FK P15u 2 - IF Brommapojkarna 2009-108  -  1  
25
16:00
lör
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-28 - Djurgårdens IF FF 1010  -  0  
JUNI 2024
 
01
16:45
lör
16:45    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK Nv2 - IF Brommapojkarna 2009-283  -  2  
02
12:00
sön
12:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-10 - Hammarby IF FF 93  -  0  
 
08
16:00
lör
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-28 - Ekerö IK 12  -  4  
09
09:30
sön
09:30    
Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF Svart 1 - IF Brommapojkarna 2009-102  -  2  
09
18:00
sön
18:00    
Björknäs IP
Boo FF - IF Brommapojkarna  -      
 
14
18:30
fre
18:30    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 2009-281  -  1  
16
18:00
sön
18:00    
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna - BP DFF  -      
AUGUSTI 2024
 
10
16:00
lör
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-28 - Spånga IS FK 3  -      
 
17
15:30
lör
15:30    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna - FC Gute  -      
18
14:00
sön
14:00    
Träkvistavallen 1
Ekerö IK 1 - IF Brommapojkarna 2009-28  -      
 
24
12:00
lör
12:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-28 - Sollentuna FK Nv2  -      
24
14:00
lör
14:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-10 - Hässelby SK FF Svart 1  -      
 
31
09:00
lör
09:00    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF 10 - IF Brommapojkarna 2009-28  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:45
sön
10:45    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 9 - IF Brommapojkarna 2009-10  -      
 
07
14:00
lör
14:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-10 - Sollentuna FK P15u 2  -      
 
15
14:15
sön
14:15    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK N blå - IF Brommapojkarna 2009-28  -      
 
21
lör
00:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-28 - Bele Barkarby FF 2  -      
21
14:00
lör
14:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-10 - Bromma TFF 1  -      
 
27
18:30
fre
18:30    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 2009-10  -      
29
11:00
sön
11:00    
Skarpäng 1
Täby FK 82 - IF Brommapojkarna 2009-28  -      
OKTOBER 2024
 
06
12:00
sön
12:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-10 - Norrtulls SK 1  -      
 
13
10:30
sön
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
Täby FK U1 - IF Brommapojkarna 2009-10  -      
13
14:00
sön
14:00    
Svanängens IP 2
Skå IK & Bygdegård U - IF Brommapojkarna 2009-28  -      
 
19
16:00
lör
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-28 - Ursvik IK  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners