Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
20:00
lör
20:00    
Rödabergshallen
Djurgårdens IF FF 5 - IF Brommapojkarna 211  -  4  
 
08
19:00
fre
19:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 21 - Reymersholms IK 31  -  5  
 
16
20:00
lör
20:00    
Rödabergshallen
Värtans IK 1 - IF Brommapojkarna 213  -  0  
16
20:00
lör
20:00    
Rödabergshallen
Värtans IK 1 - IF Brommapojkarna 213  -  0  
JANUARI 2024
 
12
18:00
fre
18:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 21 - Kista SC KFUM Blå4  -  6  
12
18:00
fre
18:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 21 - Kista SC KFUM Blå4  -  6  
 
20
17:00
lör
17:00    
Tappström Bollhall
Ekerö IK Blå - IF Brommapojkarna 214  -  3  
20
17:00
lör
17:00    
Tappström Bollhall
Ekerö IK Blå - IF Brommapojkarna 214  -  3  
21
09:00
sön
09:00    
Österängens BP
Sirius - IF Brommapojkarna2  -  10
 
27
17:30
lör
17:30    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 21 - Bele Barkarby FF 16  -  6  
27
17:30
lör
17:30    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 21 - Bele Barkarby FF 16  -  6  
27
18:00
lör
18:00    
Torvalla IP
 
Vendelsö IK - IF Brommapojkarna P10-21  -      
28
15:00
sön
15:00    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna - IF Brommapojkarna   -      
FEBRUARI 2024
 
03
19:00
lör
19:00    
Telefonplanshallen
Norrtulls SK Svart M - IF Brommapojkarna 211  -  8  
03
19:00
lör
19:00    
Telefonplanshallen
Norrtulls SK Svart M - IF Brommapojkarna 211  -  8  
04
14:15
sön
14:15    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna - FC Djursholm  -      
 
09
19:00
fre
19:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 21 - Österåker United FK 24  -  1  
09
19:00
fre
19:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 21 - Österåker United FK 24  -  1  
11
11:30
sön
11:30    
Åkeshovs BP
 
IF Brommapojkarna P10-21 - Vasalund  -      
11
14:15
sön
14:15    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Järna SK  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Österängens Ip
 
Dalkurd - IF Brommapojkarna P10-21  -      
18
14:00
sön
14:00    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna - Sollentuna Norr  -      
18
17:00
sön
17:00    
Liljeholmshallen 1
Norrtulls SK Blå M - IF Brommapojkarna 212  -  4  
18
17:00
sön
17:00    
Liljeholmshallen 1
Norrtulls SK Blå M - IF Brommapojkarna 212  -  4  
MARS 2024
 
09
14:00
lör
14:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Viggbyholm   -      
10
11:30
sön
11:30    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna - Bålsta  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Gubbängens BP OBS Inte IP!
Hammarby 10:3 - IF Brommapojkarna  -      
23
14:00
lör
14:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Älvsjös AIK  -      
24
14:00
sön
14:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - FK Haninge   -      
 
31
14:00
sön
14:00    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna - Stuvsta IF P10:17  -  2  
APRIL 2024
 
06
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-21 - Hammarby IF FF 17 vit7  -  1  
06
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-19 - IFK Stocksund 32  -  0  
06
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-31 - Essinge IK2  -  5  
07
17:00
sön
17:00    
Olovslunds BP
Botkyrka Academy FC A - IF Brommapojkarna 2010-302  -  2  
 
13
11:30
lör
11:30    
Skuru IP 1 (9)
Boo FF 6 - IF Brommapojkarna 2010-312  -  6  
13
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-30 - Norsborg FC 13  -  4  
14
17:00
sön
17:00    
Stora Mossens IP nedre
 
IF Brommapojkarna P10-21 - IF Brommapojkarna   -      
 
19
18:30
fre
18:30    
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF Röd - IF Brommapojkarna 2010-190  -  8  
20
11:30
lör
11:30    
Nacka IP 2
Järla IF FK Svart - IF Brommapojkarna 2010-212  -  7  
20
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-30 - IFK Aspudden-Tellus 19  -  1  
21
14:00
sön
14:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-31 - Värtans IK 24  -  4  
 
27
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-21 - Boo FF 47  -  5  
27
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-19 - IK Frej Täby FF Svart2  -  0  
28
10:00
sön
10:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2010-301  -  6  
28
16:30
sön
16:30    
Dalénum 1
IFK Lidingö FK 14 blå - IF Brommapojkarna 2010-311  -  12
MAJ 2024
 
03
18:00
fre
18:00    
Enebybergs IP 2
Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 2010-192  -  2  
04
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-31 - Reymersholms IK 50  -  6  
04
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-30 - Hammarby IF FF 3 grön2  -  3  
05
16:00
sön
16:00    
Kärrtorps IP 1
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - IF Brommapojkarna 2010-212  -  3  
 
11
10:30
lör
10:30    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - IF Brommapojkarna 2010-304  -  4  
11
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-21 - Hammarby IF FF 8 grön4  -  4  
12
13:00
sön
13:00    
Grimsta IP 2
IF Brommapojkarna 2010-19 - Hammarby IF FF 22 vit3  -  8  
12
18:30
sön
18:30    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2010-30 - Mälarhöjden-Hägersten FF 10  -  1  
 
18
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-31 - Mälarhöjden-Hägersten FF 44  -  3  
18
16:15
lör
16:15    
Ösby BP 1
Gustavsbergs IF FK Röd - IF Brommapojkarna 2010-210  -  3  
19
13:00
sön
13:00    
Sollentuna Fotbollshall 1
Sollentuna FK Nord - IF Brommapojkarna 2010-193  -  4  
19
18:30
sön
18:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-30 - IFK Haninge5  -  0  
 
24
17:30
fre
17:30    
Nälsta BP 1
IF Brommapojkarna 2010-21 - Sickla IF Röd2  -  4  
25
10:30
lör
10:30    
Essinge IP 1
Djurgårdens IF FF 15 - IF Brommapojkarna 2010-31  -      
25
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-19 - Täby FK 31  -      
26
17:00
sön
17:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-31 - Karlbergs BK Grön  -      
 
31
18:30
fre
18:30    
Nälsta BP 1
Enskede IK 2 - IF Brommapojkarna 2010-21  -      
JUNI 2024
 
01
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-30 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön  -      
01
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-31 - Sickla IF Svart 3  -      
02
12:00
sön
12:00    
Röllingby 1
Åkersberga FC 1 - IF Brommapojkarna 2010-19  -      
02
15:00
sön
15:00    
Myrsjö IP 1
Jarlabergs IF 2 - IF Brommapojkarna 2010-21  -      
 
08
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-19 - Österåker United FK 2  -      
08
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-21 - Reymersholms FF RFF Vit  -      
09
11:30
sön
11:30    
Svartbäckens BP 1
Vendelsö IK U14 - IF Brommapojkarna 2010-30  -      
09
18:30
sön
18:30    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2010-19 - Viggbyholms IK FF Blå  -      
09
20:00
sön
20:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 gul - IF Brommapojkarna 2010-31  -      
 
29
09:00
lör
09:00    
Åkeshovs BP
 
IF Brommapojkarna -   -      
29
14:00
lör
14:00    
Alviksskolan
 
IF Brommapojkarna -   -      
30
09:00
sön
09:00    
Alviksskolan
 
IF Brommapojkarna -   -      
AUGUSTI 2024
 
10
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-21 - Enskede IK 2  -      
10
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-19 - Viggbyholms IK FF Blå  -      
11
14:00
sön
14:00    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - IF Brommapojkarna 2010-30  -      
 
17
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-30 - Vendelsö IK U14  -      
17
14:30
lör
14:30    
Margretelunds IP 2
Österåker United FK 2 - IF Brommapojkarna 2010-19  -      
17
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-31 - Hammarby IF FF 52 gul  -      
18
09:30
sön
09:30    
Essinge IP 1
Karlbergs BK Grön - IF Brommapojkarna 2010-31  -      
18
16:30
sön
16:30    
Långholmens BP 1
Reymersholms FF RFF Vit - IF Brommapojkarna 2010-21  -      
 
24
13:00
lör
13:00    
Nacka IP 2
Sickla IF Svart 3 - IF Brommapojkarna 2010-31  -      
24
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-21 - Jarlabergs IF 2  -      
24
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-19 - Åkersberga FC 1  -      
25
13:30
sön
13:30    
Brantbrinks IP 1
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IF Brommapojkarna 2010-30  -      
 
30
20:00
fre
20:00    
Nacka IP 2
Sickla IF Röd - IF Brommapojkarna 2010-21  -      
31
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-31 - Djurgårdens IF FF 15  -      
31
15:30
lör
15:30    
Näsbydal 1
Täby FK 31 - IF Brommapojkarna 2010-19  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-21 - Gustavsbergs IF FK Röd  -      
08
10:30
sön
10:30    
Brandbergens IP 1
IFK Haninge - IF Brommapojkarna 2010-30  -      
08
14:00
sön
14:00    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 4 - IF Brommapojkarna 2010-31  -      
 
14
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-30 - Stuvsta IF 1  -      
15
12:00
sön
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 8 grön - IF Brommapojkarna 2010-21  -      
15
18:30
sön
18:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 22 vit - IF Brommapojkarna 2010-19  -      
 
21
12:00
lör
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - IF Brommapojkarna 2010-30  -      
21
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-19 - Enebybergs IF 1  -      
21
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-21 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön  -      
22
13:30
sön
13:30    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 5 - IF Brommapojkarna 2010-31  -      
 
28
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-30 - Älvsjö AIK FF 1  -      
28
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-31 - IFK Lidingö FK 14 blå  -      
29
11:00
sön
11:00    
Boovallen 1
Boo FF 4 - IF Brommapojkarna 2010-21  -      
29
16:30
sön
16:30    
Vikingavallen/Täby IP 2
IK Frej Täby FF Svart - IF Brommapojkarna 2010-19  -      
OKTOBER 2024
 
05
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-21 - Järla IF FK Svart  -      
05
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-19 - Rotebro IS FF Röd  -      
06
12:00
sön
12:00    
Västberga IP 1
IFK Aspudden-Tellus 1 - IF Brommapojkarna 2010-30  -      
06
14:30
sön
14:30    
Östermalms IP 1
Värtans IK 2 - IF Brommapojkarna 2010-31  -      
 
12
11:00
lör
11:00    
Brunna IP 2
Norsborg FC 1 - IF Brommapojkarna 2010-30  -      
12
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-19 - Sollentuna FK Nord  -      
12
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-31 - Boo FF 6  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Essinge IP 1
Essinge IK - IF Brommapojkarna 2010-31  -      
19
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-30 - Botkyrka Academy FC A  -      
20
14:00
sön
14:00    
Danderyds Gymnasiums IP 2
IFK Stocksund 3 - IF Brommapojkarna 2010-19  -      
20
16:30
sön
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 17 vit - IF Brommapojkarna 2010-21  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners