Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
MARS 2024
 
09
11:00
lör
11:00    
Högsätra
 
IFK Lidingö DJ - IF Brommapojkarna F16/19-3  -      
APRIL 2024
 
06
14:00
lör
14:00    
Stora Mossens IP övre
 
IF Brommapojkarna F16/19-3 - Segelstorp   -      
06
14:00
lör
14:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 16/19-3 - Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå2  -  1  
 
14
16:00
sön
16:00    
Haningevallen 1
Vendelsö IK DJ - IF Brommapojkarna 16/19-30  -  3  
 
20
14:00
lör
14:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 16/19-3 - Tyresö FF 12  -  1  
 
28
sön
00:00    
Ängby IP 1
Ängby IF 1 - IF Brommapojkarna 16/19-3  -      
MAJ 2024
 
04
14:00
lör
14:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 16/19-3 - Värmdö IF 24  -  5  
 
10
20:00
fre
20:00    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 1 - IF Brommapojkarna 16/19-35  -  0  
 
24
20:00
fre
20:00    
Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Röd - IF Brommapojkarna 16/19-310  -  0  
JUNI 2024
 
01
14:00
lör
14:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 16/19-3 - Skogås-Trångsunds FF 12  -  1  
 
08
lör
00:00    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF Blå - IF Brommapojkarna 16/19-3  -      
 
15
14:00
lör
14:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 16/19-3 - Rönninge Salem Fotboll 1  -      
AUGUSTI 2024
 
17
13:30
lör
13:30    
Kvarnängens IP 1
P18 IK - IF Brommapojkarna 16/19-3  -      
 
24
14:00
lör
14:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 16/19-3 - Saltsjö-Boo IF DJ  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
18:30
sön
18:30    
Myrsjö IP 1
Boo FF Dj svart - IF Brommapojkarna 16/19-3  -      
 
07
lör
00:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 16/19-3 - Stureby FF U Rosa  -      
 
15
20:00
sön
20:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 16/19-3  -      
 
21
14:00
lör
14:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 16/19-3 - Västerhaninge IF  -      
 
29
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna 16/19-3  -      
OKTOBER 2024
 
05
14:00
lör
14:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 16/19-3 - Täby FK F17 DJ  -      
 
13
18:00
sön
18:00    
Älta IP 1
Älta IF 1 - IF Brommapojkarna 16/19-3  -      
 
18
20:00
fre
20:00    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - IF Brommapojkarna 16/19-3  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners