Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
28
16:20
tor
16:20    
Tyresöhallen
Hammarby Grön - IF Brommapojkarna  -      
28
16:40
tor
16:40    
Tyresöhallen
Hanvikens SK - IF Brommapojkarna  -      
28
17:00
tor
17:00    
Tyresöhallen
Värmdö IF - IF Brommapojkarna  -      
28
17:20
tor
17:20    
Tyresöhallen
IF Brommapojkarna - Enskede IF  -      
28
17:40
tor
17:40    
Tyresöhallen
IF Brommapojkarna - Värmdö IF  -      
28
18:00
tor
18:00    
Tyresöhallen
IF Brommapojkarna - Hanvikens SK  -      
28
19:00
tor
19:00    
Tyresöhallen
IF Brommapojkarna - Hammarby Grön  -      
28
19:20
tor
19:20    
Tyresöhallen
Enskede IF - IF Brommapojkarna  -      
JANUARI 2024
 
26
18:30
fre
18:30    
Eckeröhallen
IF Brommapojkarna - NJS  -      
27
12:10
lör
12:10    
Eckeröhallen
 
IF Brommapojkarna - TiPS  -      
27
16:20
lör
16:20    
Eckeröhallen
 
IF Brommapojkarna - IFK Åbo  -      
27
18:50
lör
18:50    
Eckeröhallen
 
IF Brommapojkarna - FC Wild  -      
28
10:05
sön
10:05    
Eckeröhallen
 
IF Brommapojkarna - PPJ  -      
FEBRUARI 2024
 
03
13:15
lör
13:15    
Skarpängs Konstgräsplan
Erikslunds KF - IF Brommapojkarna  -      
03
16:00
lör
16:00    
Spånga Fotbollshall
IF Brommapojkarna - Årsta FF  -      
 
11
14:00
sön
14:00    
Ingarö IP
Ingarö IF - IF Brommapojkarna  -      
 
17
09:45
lör
09:45    
Täby IP
Erikslunds KF - IF Brommapojkarna  -      
18
17:00
sön
17:00    
Nälsta BP
IF Brommapojkarna - FK Bromma  -      
 
23
17:45
fre
17:45    
Helenelunds IP
IF Brommapojkarna - Sollentuna FK  -      
24
10:30
lör
10:30    
Ängby IP 1
Ängby IF - IF Brommapojkarna F12-6  -      
24
14:00
lör
14:00    
Danderyds Fotbollshall
IF Brommapojkarna - Enebyberg IF  -      
MARS 2024
 
02
14:00
lör
14:00    
Olovslunds BP, Plan 1
IF Brommapojkarna - Segeltorps IF  -      
 
09
08:35
lör
08:35    
Djursholms IP 21
Ursviks IK Gul - IF Brommapojkarna Svart  -      
09
09:45
lör
09:45    
Djursholms IP 32
IF Brommapojkarna Svart - Viggbyholms IK FF Röd  -      
09
11:45
lör
11:45    
Djursholms IP 23
IF Brommapojkarna Svart - Sollentuna FK Tegelhagen  -      
09
13:05
lör
13:05    
Djursholms IP 32
Boo FF X - IF Brommapojkarna Röd  -      
09
14:55
lör
14:55    
Djursholms IP 22
IF Brommapojkarna Röd - Segeltorps IF Vit  -      
09
16:45
lör
16:45    
Djursholms IP 21
IF Brommapojkarna Röd - Sollentuna FK  -      
10
08:00
sön
08:00    
Djursholms IP 22
Skogås-Trångsunds FF Blå - IF Brommapojkarna Röd  -      
10
09:20
sön
09:20    
Djursholms IP 22
IF Brommapojkarna Röd - Sollentuna FK Tegelhagen  -      
10
11:10
sön
11:10    
Djursholms IP 21
IF Brommapojkarna Svart - Täby FK 3  -      
10
13:05
sön
13:05    
Djursholms IP 22
Skogås-Trångsunds FF röd - IF Brommapojkarna Svart  -      
 
15
18:30
fre
18:30    
Kälvesta BP
IF Brommapojkarna - Hammarby IF F12-5  -      
16
09:45
lör
09:45    
Hjorthagens IP
IF Brommapojkarna - Djurgården IF P12-16  -      
17
14:00
sön
14:00    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna - IF BP P13-21  -      
17
18:00
sön
18:00    
Kälvesta BP
IF Brommapojkarna - Kungsängen IF  -      
 
23
08:30
lör
08:30    
Solberga BP plan 1A
 
IF Brommapojkarna -   -      
23
08:30
lör
08:30    
Kälvesta BP
IF Brommapojkarna - AIK  -      
23
09:30
lör
09:30    
Solberga BP plan 1A
Älvsjö AIK FF Vit 2 - IF Brommapojkarna  -      
23
11:00
lör
11:00    
Solberga BP plan 1A
IF Brommapojkarna - Reymersholms IK  -      
23
12:00
lör
12:00    
Solberga BP plan 1A
IF Brommapojkarna - Ursviks IK 1  -      
APRIL 2024
 
07
09:00
sön
09:00    
Margretelunds IP
IF Brommapojkarna - Österåker United  -      
 
13
11:30
lör
11:30    
Tegelhagens BP
Sollentuna FK Tegelhagen - IF Brommapojkarna  -      
14
10:00
sön
10:00    
Zinkensdamms IP
 
Hammarby F13A - IF Brommapojkarna F12-6  -      
14
14:00
sön
14:00    
Ängby IP
 
IF Brommapojkarna F12-6 - Vasalund  -      
 
20
10:30
lör
10:30    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-12 - FK Bromma Vit  -      
20
11:45
lör
11:45    
Ängby IP 2
Ängby IF Gul 1 - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
 
27
09:15
lör
09:15    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-6 - FK Bromma Grön  -      
28
16:00
sön
16:00    
Läroverket Solna
Apollon Solna FK - IF Brommapojkarna  -      
MAJ 2024
 
04
10:15
lör
10:15    
Nälsta BP 11
Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
04
10:30
lör
10:30    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-12 - Bele Barkarby FF 2  -      
05
16:30
sön
16:30    
Råstasjön 11 (T3)
Vasalund IF 1 - IF Brommapojkarna 2012-12  -      
 
18
10:30
lör
10:30    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-6 - Ursvik IK Gul  -      
18
14:00
lör
14:00    
Berga IP 11
Rönninge Salem Fotboll Gul - IF Brommapojkarna 2012-12  -      
 
25
10:30
lör
10:30    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-12 - Sollentuna FK Tegel 3  -      
25
13:00
lör
13:00    
Stora Mossens IP 2
Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
JUNI 2024
 
01
09:15
lör
09:15    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-6 - Kälvesta IoF Röd  -      
01
11:30
lör
11:30    
Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2012-12  -      
 
08
10:30
lör
10:30    
Sundbybergs IP 21
Sundbybergs IK Vit - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
08
14:15
lör
14:15    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2012-12 - Boo FF F12:5  -      
 
14
17:00
fre
17:00    
Kristinehamn Arena 7 vs 7 Plan 3
IF Brommapojkarna F12-6 Svart - Hammarby IF F12-6 Grön  -      
14
17:00
fre
17:00    
Kristinehamn Arena 7 vs 7 Plan 4
Hammarby IF F12-6 Vit - IF Brommapojkarna F12-6 Röd  -      
15
10:00
lör
10:00    
Kristinehamn Arena 7 vs 7 Plan 2
IF Brommapojkarna F12-6 Röd - IFK Kristinehamn Lag 2 Blå  -      
15
10:00
lör
10:00    
Kristinehamn Arena 7 vs 7 Plan 1
IF Brommapojkarna F12-6 Svart - Karlberg BK Lila  -      
15
14:00
lör
14:00    
Kristinehamn Arena 7 vs 7 Plan 2
IFK Kristinehamn Lag 1 Vit - IF Brommapojkarna F12-6 Svart  -      
15
14:00
lör
14:00    
Kristinehamn Arena 7 vs 7 Plan 4
Hammarby IF F12.3 - IF Brommapojkarna F12-6 Röd  -      
15
18:00
lör
18:00    
Kristinehamn Arena 7 vs 7 Plan 4
IF Brommapojkarna F12-6 Svart - Jonsereds IF JIF  -      
15
19:00
lör
19:00    
Kristinehamn Arena 7 vs 7 Plan 2
IF Brommapojkarna F12-6 Röd - Surte IS  -      
16
11:00
sön
11:00    
Kristinehamn Arena 7 vs 7 Plan 4
Karlberg BK Rosa - IF Brommapojkarna F12-6 Röd  -      
16
11:00
sön
11:00    
Kristinehamn Arena 7 vs 7 Plan 1
Sollentuna FK Kärrdal - IF Brommapojkarna F12-6 Svart  -      
AUGUSTI 2024
 
24
09:45
lör
09:45    
Nacka IP 11 (hall)
Järla IF FK Svart - IF Brommapojkarna 2012-12  -      
24
14:15
lör
14:15    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2012-6 - Bele Barkarby FF 3  -      
 
31
12:30
lör
12:30    
Helenelunds IP 2
Sollentuna FK Hel 2 - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
31
15:30
lör
15:30    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-12 - Enebybergs IF 1  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
10:30
lör
10:30    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-6 - Mälarhöjden-Hägersten FF Vit  -      
08
15:15
sön
15:15    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 3 grön - IF Brommapojkarna 2012-12  -      
 
14
12:30
lör
12:30    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
15
10:00
sön
10:00    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2012-12 - Stuvsta IF 1  -      
 
21
10:30
lör
10:30    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-6 - Kallhälls FF Blå  -      
22
15:00
sön
15:00    
Edsbergs Sportfält 4
Sollentuna FK Vax - IF Brommapojkarna 2012-12  -      
 
28
09:45
lör
09:45    
Nacka IP 11 (hall)
Järla IF FK Röd - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
28
11:45
lör
11:45    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-12 - Värmdö IF Blå  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners