SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
10:00
lör
10:00    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna - Vasalund United  -      
02
13:00
lör
13:00    
Ärvingehallen
Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 3  -      
02
13:00
lör
13:00    
Ärvingehallen
Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 3  -      
03
14:30
sön
14:30    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna P13-3 - Erikslund  -      
 
08
18:00
fre
18:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 3 - Årsta FF  -      
08
18:00
fre
18:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 3 - Årsta FF  -      
 
15
18:00
fre
18:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 3 - Huddinge IF 2013:1  -      
15
18:00
fre
18:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 3 - Huddinge IF 2013:7 2  -      
JANUARI 2024
 
14
11:00
sön
11:00    
Hagsätrahallen
Älvsjö AIK FF Rosa - IF Brommapojkarna 3  -      
14
11:00
sön
11:00    
Hagsätrahallen
Älvsjö AIK FF Rosa - IF Brommapojkarna 3  -      
 
19
18:00
fre
18:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 3 - Örby IS Röd  -      
19
18:00
fre
18:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 3 - Örby IS Röd  -      
21
10:30
sön
10:30    
Vällingby BP Plan 2
IF Brommapojkarna - Hammaby 13.4  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Liljeholmshallen 2
Vasalund Stadshagens IF Vit - IF Brommapojkarna 3  -      
27
09:00
lör
09:00    
Liljeholmshallen 2
Vasalund Stadshagens IF Vit - IF Brommapojkarna 3  -      
27
16:00
lör
16:00    
Grimstatältet
IF Brommapojkarna - IF brommapojkarna P14.1  -      
28
10:30
sön
10:30    
Vällingby BP Plan 2
IF Brommapojkarna - FC Djursholm  -      
FEBRUARI 2024
 
02
18:00
fre
18:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 3 - FK Bromma  -      
02
18:00
fre
18:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 3 - FK Bromma  -      
04
13:00
sön
13:00    
Vällingby BP
 
IF Brommapojkarna - Vasalund united  -      
 
10
12:00
lör
12:00    
Tappström Bollhall
Ekerö IK Gul - IF Brommapojkarna 3  -      
10
12:00
lör
12:00    
Tappström Bollhall
Ekerö IK Gul - IF Brommapojkarna 3  -      
11
10:30
sön
10:30    
Enavallen - Teknikcenter
IF Brommapojkarna - Enköpings SK  -      
 
16
18:00
fre
18:00    
Grimstahallen
IF Brommapojkarna 3 - Djurgårdens IF FF 17  -      
18
15:30
sön
15:30    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna - Tullinge TTP P13  -      
MARS 2024
 
03
10:00
sön
10:00    
Ängby IP 7 manna
IF Brommapojkarna P13-3 - Hagalund  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 7 manna
BP 13.3 - BP 13.21  -      
10
11:00
sön
11:00    
Ängby IP 7 Manna
IF Brommapojkarna - Reymers  -      
 
24
08:30
sön
08:30    
Grimsta IP Plan B
 
IF Brommapojkarna - TBD  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners