Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
03
13:00
sön
13:00    
Vällingby BP Halvplan 1
IF Brommapojkarna - IFK Lidingö FK P13-16  -      
 
09
12:00
lör
12:00    
Ängby IP Halvplan 2
IF Brommapojkarna - Assyriska  -      
10
14:00
sön
14:00    
Ängby IP Halvplan 1
IF Brommapojkarna - Hammarby P13-4  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
Ängby IP Halvplan 1
IF Brommapojkarna - FK Bromma P13  -      
JANUARI 2024
 
14
18:00
sön
18:00    
Grimsta IP A-plan
 
IF Brommapojkarna 14A - IF Brommapojkarna  -      
FEBRUARI 2024
 
04
11:00
sön
11:00    
Vällingby BP (hela)
IF Brommapojkarna - FK Bromma  -      
 
11
09:30
sön
09:30    
Olovslunds BP (hela)
IF Brommapojkarna - IFK Lidingö FK 13-16  -      
 
17
16:00
lör
16:00    
Åkersberga IP
 
Österåker United - IF Brommapojkarna P13-33  -      
18
11:30
sön
11:30    
Olovslunds BP (hela)
IF Brommapojkarna - FC Stockholm Internazionale  -      
MARS 2024
 
10
09:30
sön
09:30    
Vällingby BP Halvplan 1
IF Brommapojkarna - Huddinge IF P13-6  -      
 
23
09:00
lör
09:00    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna - Matchcamp  -      
APRIL 2024
 
06
14:00
lör
14:00    
Årsta IP
Hammarby Fotboll - IF Brommapojkarna P13-33  -      
07
11:00
sön
11:00    
Adelsövallen (Naturgräs)
IF Brommapojkarna 13-9 - IF Brommapojkarna  -      
 
13
11:00
lör
11:00    
Djursholms IP
FC Djursholm - IF Brommapojkarna P13-33  -      
14
11:00
sön
11:00    
Geneta Sportfält
Assyriska vit - IF Brommapojkarna  -      
 
20
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-33 - Spånga IS FK 22  -      
20
12:30
lör
12:30    
Kristinebergs IP 2
FC Stockholm Internazionale FC - IF Brommapojkarna 2013-48  -      
MAJ 2024
 
04
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-33 -   -      
05
11:30
sön
11:30    
Essinge IP 12
Essinge IK 1 - IF Brommapojkarna 2013-48  -      
 
12
10:00
sön
10:00    
Hässelängens BP 1
IF Brommapojkarna 2013-33 - FC Järfälla 1  -      
 
18
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-48 - AIK FF 12  -      
19
12:45
sön
12:45    
Huvudstafältet 11
Vasalund IF Ex - IF Brommapojkarna 2013-33  -      
 
25
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-33 - Hammarby IF FF 20 gul  -      
26
16:00
sön
16:00    
Råstasjön 11 (T3)
Vasalund IF Ex - IF Brommapojkarna 2013-48  -      
JUNI 2024
 
01
12:30
lör
12:30    
Velamsund BP
Boo FF - IF Brommapojkarna P13-33  -      
02
09:30
sön
09:30    
Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 2013-33  -      
02
12:45
sön
12:45    
Huvudstafältet 12
Apollon Solna FK U Vit - IF Brommapojkarna 2013-48  -      
 
08
12:00
lör
12:00    
Ängby Södra BP 12
IF Brommapojkarna 2013-33 - FC Kungsholmen Blå 2  -      
08
14:30
lör
14:30    
Ängby Södra BP 11
IF Brommapojkarna 2013-48 - Hammarby IF FF 24 grön  -      
 
15
lör
00:00    
Ängby IP 11
IF Brommapojkarna 2013-48 - Upplands-Bro United FK 1  -      
AUGUSTI 2024
 
24
12:45
lör
12:45    
Kvarnbacka BP 11
Kista SC KFUM Blå - IF Brommapojkarna 2013-48  -      
25
11:30
sön
11:30    
Tyresövallen 225
Tyresö FF C Vit - IF Brommapojkarna 2013-33  -      
 
31
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-33 - IFK Aspudden-Tellus Svart 2  -      
31
11:45
lör
11:45    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-48 - FC Järfälla 1  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
10:15
lör
10:15    
Kungsängens IP 32
Kungsängens IF 2013 Blå 2 - IF Brommapojkarna 2013-33  -      
08
10:15
sön
10:15    
Södervik 11
Bredden FC 1 - IF Brommapojkarna 2013-48  -      
 
14
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-33 - Hagalunds IS Blå  -      
15
12:45
sön
12:45    
Stockhagens IP 3
IFK Stocksund 1 - IF Brommapojkarna 2013-48  -      
 
21
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-48 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön  -      
22
11:30
sön
11:30    
Huvudstafältet 11
AIK FF 17 - IF Brommapojkarna 2013-33  -      
 
28
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-33 - Enskede IK Lila 3  -      
29
16:30
sön
16:30    
Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF P13 6S - IF Brommapojkarna 2013-48  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners