Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
FEBRUARI 2024
 
11
16:00
sön
16:00    
Nälsta BP
 
IF Brommapojkarna P18TFF - Älta   -      
 
18
16:00
sön
16:00    
Nälsta BP
 
IF Brommapojkarna P18TFF - Spånga P19   -      
MARS 2024
 
03
17:00
sön
17:00    
Bromsten IP
 
IF Brommapojkarna P18TFF - Huddinge U18  -      
 
10
18:00
sön
18:00    
Träningsmatch
 
IF Brommapojkarna P18TFF - Örby IS P18  -      
 
16
17:45
lör
17:45    
Träningsmatch
 
Sollentuna - IF Brommapojkarna P18TFF  -      
17
16:00
sön
16:00    
Brantbrinks IP - uppvärmd plan
 
Tullinge U18 - IF Brommapojkarna P18TFF  -      
 
23
17:00
lör
17:00    
Övrigt
 
Järfälla - IF Brommapojkarna P18TFF  -      
APRIL 2024
 
07
13:00
sön
13:00    
Grimsta IP 1
Bromma TFF - Brommapojkarna DFF1  -  4  
 
13
11:30
lör
11:30    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 61 - Bromma TFF 10  -  3  
14
09:00
sön
09:00    
Gavlevallen
Gefle IF FF - Bromma TFF0  -  3  
 
21
16:00
sön
16:00    
Grimsta IP 2
Bromma TFF - IK Brage2  -  2  
 
27
16:00
lör
16:00    
Ängby IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Bromma TFF 12  -  0  
28
15:00
sön
15:00    
Wasavallen 1
Åkersberga FC - Bromma TFF2  -  0  
MAJ 2024
 
01
20:00
ons
20:00    
Åkeshovs BP 1
Bromma TFF 1 - Brommapojkarna DFF 10  -  4  
04
14:30
lör
14:30    
Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
BKV Norrtälje - Bromma TFF0  -  6  
 
09
13:00
tor
13:00    
Ängby IP 1
Bromma TFF - Falu BS FK10  -  0  
12
sön
00:00    
Ärvinge BP 1
AZ Milan SC 1 - Bromma TFF 1  -      
12
sön
00:00    
Övrigt
Dalkurd FF - Bromma TFF  -      
 
17
19:00
fre
19:00    
Nälsta BP 1
Bromma TFF 1 - Bro IK 13  -  2  
18
lör
00:00    
Grimsta IP 2
Bromma TFF 1 - IFK Viksjö U17  -      
19
18:00
sön
18:00    
Åkeshovs BP 1
Bromma TFF - Sandvikens IF5  -  2  
 
24
20:00
fre
20:00    
Nälsta BP 1
Bromma TFF 1 - AIK Solna FK 13  -  0  
26
16:00
sön
16:00    
Skytteholms IP 1
Vasalunds IF - Bromma TFF  -      
JUNI 2024
 
01
14:00
lör
14:00    
Ängby IP 1
Bromma TFF - Vaksala SK  -      
02
18:00
sön
18:00    
Grimsta IP 2
Bromma TFF 1 - Som United Fotbollsförening  -      
 
07
20:00
fre
20:00    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 1 - Bromma TFF 1  -      
08
13:00
lör
13:00    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK - Bromma TFF  -      
 
15
14:00
lör
14:00    
Ängby IP 1
Bromma TFF - Råsunda IS  -      
16
18:00
sön
18:00    
Grimsta IP 2
Bromma TFF 1 - Danderyds SK FF Vit  -      
 
23
12:00
sön
12:00    
Säve konstgräs
FC Gute - Bromma TFF  -      
 
30
17:00
sön
17:00    
Grimsta IP 1
Brommapojkarna DFF - Bromma TFF  -      
AUGUSTI 2024
 
03
14:00
lör
14:00    
Ängby IP 1
Bromma TFF - Gefle IF FF  -      
 
10
13:00
lör
13:00    
Borlänge Energi Arena
IK Brage - Bromma TFF  -      
11
14:00
sön
14:00    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Vit - Bromma TFF 1  -      
 
18
18:00
sön
18:00    
Grimsta IP 2
Bromma TFF 1 - Spånga IS FK 1  -      
18
18:00
sön
18:00    
Åkeshovs BP 1
Bromma TFF - Åkersberga FC  -      
 
25
12:00
sön
12:00    
Knutby BP 1
Som United Fotbollsförening - Bromma TFF 1  -      
25
18:00
sön
18:00    
Åkeshovs BP 1
Bromma TFF - BKV Norrtälje  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
12:00
sön
12:00    
Kopparvallen B
Falu BS FK - Bromma TFF  -      
01
18:00
sön
18:00    
Grimsta IP 2
Bromma TFF 1 - AIK Solna FK 1  -      
 
06
fre
00:00    
Viksjövallen 2
IFK Viksjö U17 - Bromma TFF 1  -      
08
sön
00:00    
Grimsta IP
Bromma TFF - Dalkurd FF  -      
 
15
sön
00:00    
Grimsta IP 2
Bromma TFF 1 - AZ Milan SC 1  -      
15
18:00
sön
18:00    
Jernvallen A-planen
Sandvikens IF - Bromma TFF  -      
 
22
18:00
sön
18:00    
Åkeshovs BP 1
Bromma TFF - Vasalunds IF  -      
 
28
16:00
lör
16:00    
Grimsta IP 2
Bromma TFF 1 - IF Brommapojkarna 1  -      
29
14:00
sön
14:00    
Gränby konstgräsplan
Vaksala SK - Bromma TFF  -      
OKTOBER 2024
 
06
12:00
sön
12:00    
Bro IP 1
Bro IK 1 - Bromma TFF 1  -      
06
18:00
sön
18:00    
Åkeshovs BP 1
Bromma TFF - Täby FK  -      
 
13
18:00
sön
18:00    
Skytteholms IP 1
Råsunda IS - Bromma TFF  -      
13
19:00
sön
19:00    
Grimsta IP 2
Bromma TFF 1 - Täby FK 61  -      
 
19
14:00
lör
14:00    
Åkeshovs BP 1
Bromma TFF - FC Gute  -      
20
18:00
sön
18:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - Bromma TFF 1  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners