SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
MARS 2024
 
08
17:25
fre
17:25    
Djursholms IP22
 
IF Brommapojkarna P12-6 - Vasalund IF (samt 2 matcher till efter det)   -      
09
16:05
lör
16:05    
Djursholms IP 22
 
IF Brommapojkarna P12-6 - Vasalund IF (och 2 till matcher efter)   -      
10
11:10
sön
11:10    
Djursholms IP
 
IF Brommapojkarna P12-6 - Finalmatcher (exakt tid ej klar)  -      
10
16:15
sön
16:15    
djursholms IP
 
IF Brommapojkarna P12-6 - Finalmatcher (exakt tid ej klar)  -      
 
16
16:00
lör
16:00    
Hjorthagens IP
 
Djurgården 12-13B - IF Brommapojkarna  -      
16
17:00
lör
17:00    
Hjorthagens IP
 
Djurgården 12-13B - IF Brommapojkarna P12-6  -      
 
24
11:00
sön
11:00    
Skuru IP
Nacka FC - IF Brommapojkarna  -      
 
31
10:00
sön
10:00    
Ängby IP 1
IF Brommapojkarna - Ängby IF  -      
APRIL 2024
 
20
10:15
lör
10:15    
Kvickentorps BP 11
FC Stockholm Internazionale FC - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
20
16:45
lör
16:45    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-44 - Högalids IF P12  -      
21
09:00
sön
09:00    
Åkeshovs BP Halvplan A
 
IF Brommapojkarna -   -      
21
09:00
sön
09:00    
Åkeshovs BP 11
IF Brommapojkarna 2012-4 - IF Brommapojkarna 2012-36  -      
21
18:00
sön
18:00    
Stora Mossens IP 2
Gröndals IK Blå/Vit - IF Brommapojkarna 2012-37  -      
21
18:00
sön
18:00    
Stora Mossens IP nedre 7m mot parkering
 
IF Brommapojkarna -   -      
 
27
14:15
lör
14:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-36 - AIK FF 11  -      
28
09:15
sön
09:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-6 - IF Brommapojkarna 2012-3  -      
28
11:45
sön
11:45    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-37 - Ängby IF Svart 1  -      
MAJ 2024
 
04
12:45
lör
12:45    
Stureby Skola BP 11
Stureby SK 2 - IF Brommapojkarna 2012-37  -      
04
16:45
lör
16:45    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-6 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart  -      
04
16:45
lör
16:45    
Träkvistavallen 21
Ekerö IK 3:Blå - IF Brommapojkarna 2012-44  -      
05
11:30
sön
11:30    
Vällingby BP Halvplan B
 
IF Brommapojkarna -   -      
05
15:00
sön
15:00    
Vällingby BP Halvplan A
 
IF Brommapojkarna -   -      
05
15:00
sön
15:00    
Vällingby BP 11
Enskede IK Ljusblå - IF Brommapojkarna 2012-36  -      
 
18
10:15
lör
10:15    
Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF P12 2XS - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
18
14:15
lör
14:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-36 - Vasalund IF Ex  -      
19
09:15
sön
09:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-37 - Karlbergs BK Vit 31  -      
 
25
11:30
lör
11:30    
Hägerstensåsens BP 2
Hägersten SK Gul - IF Brommapojkarna 2012-44  -      
25
12:45
lör
12:45    
Skarpäng 11
Täby FK FA12 - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
26
10:30
sön
10:30    
Aspuddens IP 12
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - IF Brommapojkarna 2012-36  -      
26
12:00
sön
12:00    
Träkvistavallen 21
Ekerö IK 3:Blå - IF Brommapojkarna 2012-37  -      
JUNI 2024
 
01
13:00
lör
13:00    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-6 - Älvsjö AIK FF  -      
01
14:15
lör
14:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-36 - Sörskogens IF Svart  -      
02
09:15
sön
09:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-37 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2  -      
 
08
10:15
lör
10:15    
Vårbergs IP 22
IFK Stockholm FK 1 - IF Brommapojkarna 2012-36  -      
08
12:45
lör
12:45    
Hersby BP 1
IFK Lidingö FK 8 vit - IF Brommapojkarna 2012-37  -      
09
10:00
sön
10:00    
Skuru IP 11
Nacka FC P2012A - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
AUGUSTI 2024
 
24
15:30
lör
15:30    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-6 - IFK Stocksund X  -      
25
09:15
sön
09:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-36 - Ekerö IK 2:Blå  -      
25
10:30
sön
10:30    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-44 - AIK FF 7  -      
25
11:45
sön
11:45    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-37 - Hammarby IF FF 16 grön  -      
 
31
09:45
lör
09:45    
Stuvsta IP 12
Stuvsta IF 3 - IF Brommapojkarna 2012-37  -      
31
10:30
lör
10:30    
Strömvallen 11
Bele Barkarby FF Blå 2 - IF Brommapojkarna 2012-36  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
 
07
12:15
lör
12:15    
Tantolundens BP 11
Reymersholms IK 4 - IF Brommapojkarna 2012-44  -      
07
14:15
lör
14:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-36 - Sickla IF 1  -      
07
15:30
lör
15:30    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-6 - Hammarby IF FF 26 grön  -      
08
09:15
sön
09:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-37 - Djurgårdens IF FF 6 Röd  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Myrsjö IP 12
Saltsjö-Boo IF Svart - IF Brommapojkarna 2012-36  -      
14
10:15
lör
10:15    
Åkeshovs BP 11
Nockebyhovs IF 2 - IF Brommapojkarna 2012-37  -      
14
10:45
lör
10:45    
Röllingby 12
Åkersberga FC 1 - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
15
11:45
sön
11:45    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-44 - Djurgårdens IF FF 16  -      
 
21
14:15
lör
14:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-36 - Hammarby IF FF 26 vit  -      
21
15:30
lör
15:30    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-6 - Nacka FC P2012 Svart  -      
21
16:45
lör
16:45    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-37 - Skå IK & Bygdegård Grön  -      
 
28
12:15
lör
12:15    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 5 - IF Brommapojkarna 2012-37  -      
29
10:00
sön
10:00    
Djursholms IP 31
FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
29
11:30
sön
11:30    
Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - IF Brommapojkarna 2012-36  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners