Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
09
15:00
lör
15:00    
Årsta IP
Hammarby HTFF - IF Brommapojkarna  -      
10
11:00
sön
11:00    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna - Spånga P11 U blå  -      
JANUARI 2024
 
13
11:15
lör
11:15    
Farstahallarna vid fotbollsplanen, spel 4x15 min
Hammarby IF FF P11-30 - IF Brommapojkarna P11-17  -      
14
09:15
sön
09:15    
Grimsta A-plan
If Brommapojkarna 13-A - IF Brommapojkarna  -      
 
19
19:30
fre
19:30    
Vinnarhallen Bosön
 
IF Brommapojkarna - DIF 11:11  -      
 
27
18:00
lör
18:00    
Liljeholmshallen 2
 
Reymersholms IK 2 - IF Brommapojkarna P11-17  -      
FEBRUARI 2024
 
03
11:00
lör
11:00    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna - Sollentuna Viby   -      
04
14:00
sön
14:00    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna - BOO FF 11-2  -      
 
17
14:00
lör
14:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - BP 11:20  -      
18
14:00
sön
14:00    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna - BP 11:23  -      
MARS 2024
 
09
12:00
lör
12:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Hammarby P11-4  -      
10
08:30
sön
08:30    
Olovslund bollplan
IF Brommapojkarna P11-17 - BP P11:15   -      
10
15:00
sön
15:00    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna - Ekerö IK P2011-Blå  -      
 
16
11:00
lör
11:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - AIK P11US  -      
16
14:00
lör
14:00    
Skarpnäck sportfält
 
Spårvägen - IF Brommapojkarna P11-17  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Stora Mossens IP övre
 
BPP11:20 - IF Brommapojkarna P11-17  -      
24
13:00
sön
13:00    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna - DIF P11:2  -      
APRIL 2024
 
07
sön
00:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - Älvsjö AIK FF 1  -      
07
11:30
sön
11:30    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-27 - Kungsängens IF P11 Blå9  -  8  
 
13
08:30
lör
08:30    
Ösby BP 1
Mörtnäs IF Grön - IF Brommapojkarna 2011-175  -  5  
13
16:00
lör
16:00    
Bolindervallen 2
Kallhälls FF Röd - IF Brommapojkarna 2011-274  -  7  
 
20
11:00
lör
11:00    
Rissne IP 11
Rissne IF 1 - IF Brommapojkarna 2011-271  -  6  
21
18:00
sön
18:00    
Visättra IP 1
Stuvsta IF 1 - IF Brommapojkarna 2011-171  -  4  
 
27
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - Boo FF 64  -  1  
28
10:00
sön
10:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-27 - Vasalund IF 13  -  0  
MAJ 2024
 
04
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 5 - IF Brommapojkarna 2011-2712  -  3  
05
16:30
sön
16:30    
Helenelunds IP 11
Sollentuna FK Syd 1 - IF Brommapojkarna 2011-173  -  1  
 
10
18:30
fre
18:30    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-27 - Spånga IS FK 24  -  1  
11
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - Långbro FF 13  -  7  
 
19
12:00
sön
12:00    
Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 2011-2 - IF Brommapojkarna 2011-177  -  7  
19
18:00
sön
18:00    
Träkvistavallen 2
Ekerö IK Blå:1 - IF Brommapojkarna 2011-272  -  2  
 
25
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - Hammarby IF FF 7 grön1  -  8  
26
10:30
sön
10:30    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-27 - Bele Barkarby FF 11  -  7  
26
17:30
sön
17:30    
Kälvesta BP 11
IF Brommapojkarna 2011-17 - AIK FF 65  -  16
JUNI 2024
 
01
10:30
lör
10:30    
Viksjövallen 2
IFK Viksjö 4 - IF Brommapojkarna 2011-272  -  1  
02
12:30
sön
12:30    
Hagsätra IP 11
Rågsveds IF U13 - IF Brommapojkarna 2011-173  -  7  
02
17:00
sön
17:00    
Helenelunds IP 11
Sollentuna FK Syd 2 - IF Brommapojkarna 2011-275  -  5  
 
08
10:00
lör
10:00    
Ängby IP
IF Brommapojkarna 2011-27 - AS Solna FF 313  -  3  
09
09:00
sön
09:00    
Ängby IP
IF Brommapojkarna 2011-17 - Nacka FC P2011F3  -  1  
 
28
10:10
fre
10:10    
Farsta IP 1
JK Augur (Estland) - IF Brommapojkarna P11-17  -      
28
13:40
fre
13:40    
Älvsjö IP 1
IF Brommapojkarna P11-17 - IFK Aspudden-Tellus  -      
29
10:10
lör
10:10    
Kärrtorps IP 2
 
Enskede ik P2011 vit - IF Brommapojkarna P11-17  -      
29
13:40
lör
13:40    
Kärrtorps IP 2
IF Brommapojkarna P11-17 - AIK  -      
AUGUSTI 2024
 
10
10:30
lör
10:30    
Åkeshovs BP
 
IF Brommapojkarna P11-17 -   -      
11
10:30
sön
10:30    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-27 - Sollentuna FK Syd 2  -      
11
12:00
sön
12:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - AIK FF 6  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Myrsjö IP 11
Nacka FC P2011F - IF Brommapojkarna 2011-17  -      
18
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 12
AS Solna FF 3 - IF Brommapojkarna 2011-27  -      
 
24
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - Rågsveds IF U13  -      
25
10:30
sön
10:30    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-27 - IFK Viksjö 4  -      
 
31
09:00
lör
09:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 7 grön - IF Brommapojkarna 2011-17  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
16:00
sön
16:00    
Strömvallen 1
Bele Barkarby FF 1 - IF Brommapojkarna 2011-27  -      
 
06
18:30
fre
18:30    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - IF Brommapojkarna 2011-2  -      
07
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-27 - Ekerö IK Blå:1  -      
 
14
16:30
lör
16:30    
Kämpetorps BP 1
Långbro FF 1 - IF Brommapojkarna 2011-17  -      
15
10:30
sön
10:30    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 2011-27  -      
 
20
18:30
fre
18:30    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - Sollentuna FK Syd 1  -      
21
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-27 - AIK FF 5  -      
 
28
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 12
Vasalund IF 1 - IF Brommapojkarna 2011-27  -      
29
16:30
sön
16:30    
Skuru IP 1 (9)
Boo FF 6 - IF Brommapojkarna 2011-17  -      
OKTOBER 2024
 
05
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - Mörtnäs IF Grön  -      
06
10:30
sön
10:30    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-27 - Rissne IF 1  -      
 
12
09:00
lör
09:00    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - Stuvsta IF 1  -      
12
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2011-27 - Kallhälls FF Röd  -      
 
19
lör
00:00    
Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2011-17  -      
19
11:00
lör
11:00    
Olovslunds BP
 
IF Brommapojkarna P11-17 -   -      
20
16:00
sön
16:00    
Kungsängens IP 3
Kungsängens IF P11 Blå - IF Brommapojkarna 2011-27  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners