Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
14:00
lör
14:00    
Skytteholms IP 1
AIK (P16) - Brommapojkarna DFF (P16)4  -  1  
 
10
19:00
sön
19:00    
Grimsta IP 1
Brommapojkarna DFF (P16) - Boo FF (P16)4  -  0  
 
12
20:30
tis
20:30    
Kungsängens IP
IF Brommapojkarna TFF - IF Brommapojkarna DFF4  -  4  
JANUARI 2024
 
14
19:00
sön
19:00    
Grimsta IP
IF Brommapojkarna DFF - IF Brommapojkarna TFF4  -  0  
 
26
19:30
fre
19:30    
Träkvistavallen, Ekerö
Skå IK - IF Brommapojkarna2  -  5  
28
11:00
sön
11:00    
Stora Mossens IP övre
 
Bromma TFF 16 - IF Brommapojkarna P16DFF2  -  4  
FEBRUARI 2024
 
04
17:00
sön
17:00    
Kungsängens IP
IF Brommapojkarna - IFK Haninge1  -  2  
04
19:00
sön
19:00    
Grimsta IP
IF Brommapojkarna - Tullinge1  -  3  
 
11
13:00
sön
13:00    
Knutby BP
IF Brommapojkarna P16DFF - Sköndal IF P074  -  3  
 
18
10:00
sön
10:00    
Grimsta IP 1
Brommapojkarna DFF (P16) - AIK (P16)6  -  0  
18
14:00
sön
14:00    
Brantbrinken IP
Tullinge - IF Brommapojkarna6  -  0  
 
23
20:00
fre
20:00    
Torvalla IP 1
IFK Haninge (P16) - Brommapojkarna DFF (P16)0  -  3  
MARS 2024
 
03
15:15
sön
15:15    
Nacka IP 1 (hall)
Boo FF (P16) - Brommapojkarna DFF (P16)5  -  7  
 
10
11:15
sön
11:15    
Vikingavallen
Täby FK - IF Brommapojkarna7  -  3  
10
17:00
sön
17:00    
Grimsta IP 1
Brommapojkarna DFF (P16) - Hammarby TFF Herrfotboll (P16)3  -  1  
 
17
12:00
sön
12:00    
Skytteholms IP 1
Vasalund IF (P16) - Brommapojkarna DFF (P16)0  -  0  
17
14:00
sön
14:00    
Åkeshovs BP
Bagarmossen U17 - IF Brommapojkarna1  -  2  
 
23
14:00
lör
14:00    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna TFF 16 - IF Brommapojkarna DFF P160  -  4  
APRIL 2024
 
07
20:00
sön
20:00    
Skytteholms IP 1
Vasalunds IF - Brommapojkarna DFF0  -  4  
 
14
19:00
sön
19:00    
Grimsta IP 1
Brommapojkarna DFF - Djurgårdens IF FF3  -  1  
 
16
19:30
tis
19:30    
Grimsta IP 2
IF Brommapojkarna - Hammarby Fotboll12  -  1  
21
17:30
sön
17:30    
Lötens IP Konstgräs
IK Sirius FK - Brommapojkarna DFF0  -  2  
 
27
17:00
lör
17:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - GIF Sundsvall8  -  2  
28
16:00
sön
16:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - AIK Solna FK 12  -  1  
MAJ 2024
 
01
20:00
ons
20:00    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna TFF 1 - IF Brommapojkarna DFF0  -  4  
04
13:00
lör
13:00    
Skytteholms IP 3
AIK FF - Brommapojkarna DFF0  -  3  
05
12:00
sön
12:00    
Bro IP 1
Bro IK 1 - Brommapojkarna DFF 14  -  2  
 
11
20:00
lör
20:00    
Grimsta IP 1
Brommapojkarna DFF - Täby FK2  -  3  
 
16
20:20
tor
20:20    
Skarpäng 1
Täby FK - IF Brommapojkarna3  -  3  
18
14:00
lör
14:00    
Ängby IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Brommapojkarna DFF 12  -  3  
19
16:00
sön
16:00    
Ålidhem Arena
Gimonäs Umeå IF - Brommapojkarna DFF0  -  5  
 
25
16:00
lör
16:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - Spånga IS FK 15  -  2  
26
19:00
sön
19:00    
Grimsta IP 1
Brommapojkarna DFF - Hammarby IF FF4  -  2  
JUNI 2024
 
02
19:00
sön
19:00    
Grimsta IP 1
Brommapojkarna DFF - Boo FF4  -  1  
 
08
14:00
lör
14:00    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF - Brommapojkarna DFF5  -  4  
 
12
20:00
ons
20:00    
Danderydsvallen 2
Brommapojkarna DFF 1 - Danderyds SK FF Vit7  -  1  
15
19:00
lör
19:00    
Grimsta IP 1
Brommapojkarna DFF - Vasalunds IF3  -  2  
 
19
16:00
ons
16:00    
Västhagen IP
GIF Sundsvall - Brommapojkarna DFF  -      
 
26
20:00
ons
20:00    
Bromstens IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - Som United Fotbollsförening  -      
29
15:00
lör
15:00    
Grimsta IP 1
Brommapojkarna DFF - IK Sirius FK  -      
AUGUSTI 2024
 
03
12:00
lör
12:00    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK - Brommapojkarna DFF  -      
 
11
15:00
sön
15:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - AIK FF  -      
 
18
13:15
sön
13:15    
Boovallen 1
Boo FF - Brommapojkarna DFF  -      
18
14:00
sön
14:00    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Vit - Brommapojkarna DFF 1  -      
 
23
20:00
fre
20:00    
Årsta IP 1
Hammarby IF FF - Brommapojkarna DFF  -      
 
31
15:00
lör
15:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - Gimonäs Umeå IF  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
18:00
sön
18:00    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 1 - Brommapojkarna DFF 1  -      
 
08
14:00
sön
14:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - IF Brommapojkarna 1  -      
 
15
12:00
sön
12:00    
Knutby BP 1
Som United Fotbollsförening - Brommapojkarna DFF 1  -      
 
21
12:00
lör
12:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - Bro IK 1  -      
 
28
14:00
lör
14:00    
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Brommapojkarna DFF 1  -      
OKTOBER 2024
 
06
18:00
sön
18:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - Täby FK 61  -      
 
13
sön
00:00    
Viksjövallen 2
IFK Viksjö U17 - Brommapojkarna DFF 1  -      
 
20
18:00
sön
18:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - Bromma TFF 1  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners