SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
F2011A
Hem
Föreningsinfo
Värdegrund & Trygghetsgrupp
Lagledarmanualen
BP-Mallen
Spelarutvecklingsplan
Börja spela i BP
Medlemsavgift
Närvarorapportering
Supercoach
Material & Lagsponsring
Utbildningar
Spela Mera
Cuper
Camper
Sommarfotbollsskola
Ungdomsbiljetter
BPs Sponsorer
Knatteskola 5-7 år
Knatteskola Vår/Höst
Knatteskola Vinter
Bas 8-9 år
Bas 8-9 år
Spela Mera
P2015-4
P2015-5
P2015-6
P2015-7
P2015-8
P2015-9
P2015-10
P2015-11
P2015-12
P2015-13
P2015-14
P2015-15
P2015-16
P2015-19
P2015-20
P2015-21
P2015-23
P2015-24
F2015-2
F2015-3
F2015-4
F2015-5
F2015-8
F2016-2
F2016-3
F2016-4
F2016-5
F2016-6
F2016-7
P2016-3
P2016-4
P2016-5
P2016-6
P2016-7
P2016-8
P2016-9
P2016-10
P2016-11
P2016-12
P2016-13
P2016-14
P2016-16
P2016-17
P2016-19
P2016-20
P2016-22
P2016-23
P2016-24
Bas 10-12 år
BAS 10-12 år
Spela Mera
P2014-3
P2014-4
P2014-5
P2014-7
P2014-8
P2014-10
P2014-11
P2014-13
P2014-14
P2014-15
P2014-16
P2014-17
P2014-18
P2014-20
P2014-23
P2014-24
P2014-27
F2014-2
F2014-3
F2014-4
P2013-3
P2013-4
P2013-6
P2013-7
P2013-9
P2013-10
P2013-11
P2013-13
P2013-14
P2013-15
P2013-17
P2013-19
P2013-20
P2013-21
P2013-33
F2013-2
F2013-4
F2013-6
F2013-7
P2012-2
P2012-3
P2012-4
P2012-6
P2012-7
P2012-8
P2012-10
P2012-11
P2012-14
P2012-16
P2012-27
P2012-29
F2012-2
F2012-6
F2012-8
F2012-10
Bas 13-19 år
BAS 13-19 år
F16/19-3
F16/19-4
F2009-U
F2009-4
F2010-U
F2010-2
F2011-U
F2011-3
P2005-3
P2005-12
P2006-2
P2006-9
P2008-1
P2008-8
P2008-9
P2008-14
P2009-5
P2009-6
P2009-8
P2009-9
P2009-10
P2010-2
P2010-3
P2010-4
P2010-5
P2010-10
P2010-11
P2010-12
P2010-19
P2010-21
P2010-27
P2011-2
P2011-4
P2011-5
P2011-6
P2011-7
P2011-8
P2011-14
P2011-15
P2011-17
P2011-20
P2011-23
Flickakademin
Dam
Flickakademi
Dam-U
F2009A
F2010A
F2011A
F2012A
F2013A
F2014A
F2015A
F2016A
Pojkakademin
Herr
Pojkakademin
P19
P17
P16
P2010A
P2011A
P2012A
P2013A
P2014A
P2015A
P2016A
DFF Akademin
DFF Akademin
DFF P19
DFF P16
DFF P2009
DFF P2010
DFF P2011
DFF P2012
DFF P2013
DFF P2014
DFF P2015
DFF P2016
Bromma TFF
Bromma TFF
TFF P18
TFF P16
P2008 TFF Svart
P2009 TFF
Cuper
Camper
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Föreningsinfo
Värdegrund & Trygghetsgrupp
Lagledarmanualen
BP-Mallen
Spelarutvecklingsplan
Börja spela i BP
Medlemsavgift
Närvarorapportering
Supercoach
Material & Lagsponsring
Utbildningar
Spela Mera
Cuper
Camper
Sommarfotbollsskola
Ungdomsbiljetter
BPs Sponsorer
Knatteskola 5-7 år
Knatteskola Vår/Höst
Knatteskola Vinter
Bas 8-9 år
Bas 8-9 år
Spela Mera
P2015-4
P2015-5
P2015-6
P2015-7
P2015-8
P2015-9
P2015-10
P2015-11
P2015-12
P2015-13
P2015-14
P2015-15
P2015-16
P2015-19
P2015-20
P2015-21
P2015-23
P2015-24
F2015-2
F2015-3
F2015-4
F2015-5
F2015-8
F2016-2
F2016-3
F2016-4
F2016-5
F2016-6
F2016-7
P2016-3
P2016-4
P2016-5
P2016-6
P2016-7
P2016-8
P2016-9
P2016-10
P2016-11
P2016-12
P2016-13
P2016-14
P2016-16
P2016-17
P2016-19
P2016-20
P2016-22
P2016-23
P2016-24
Bas 10-12 år
BAS 10-12 år
Spela Mera
P2014-3
P2014-4
P2014-5
P2014-7
P2014-8
P2014-10
P2014-11
P2014-13
P2014-14
P2014-15
P2014-16
P2014-17
P2014-18
P2014-20
P2014-23
P2014-24
P2014-27
F2014-2
F2014-3
F2014-4
P2013-3
P2013-4
P2013-6
P2013-7
P2013-9
P2013-10
P2013-11
P2013-13
P2013-14
P2013-15
P2013-17
P2013-19
P2013-20
P2013-21
P2013-33
F2013-2
F2013-4
F2013-6
F2013-7
P2012-2
P2012-3
P2012-4
P2012-6
P2012-7
P2012-8
P2012-10
P2012-11
P2012-14
P2012-16
P2012-27
P2012-29
F2012-2
F2012-6
F2012-8
F2012-10
Bas 13-19 år
BAS 13-19 år
F16/19-3
F16/19-4
F2009-U
F2009-4
F2010-U
F2010-2
F2011-U
F2011-3
P2005-3
P2005-12
P2006-2
P2006-9
P2008-1
P2008-8
P2008-9
P2008-14
P2009-5
P2009-6
P2009-8
P2009-9
P2009-10
P2010-2
P2010-3
P2010-4
P2010-5
P2010-10
P2010-11
P2010-12
P2010-19
P2010-21
P2010-27
P2011-2
P2011-4
P2011-5
P2011-6
P2011-7
P2011-8
P2011-14
P2011-15
P2011-17
P2011-20
P2011-23
Flickakademin
Dam
Flickakademi
Dam-U
F2009A
F2010A
F2011A
F2012A
F2013A
F2014A
F2015A
F2016A
Pojkakademin
Herr
Pojkakademin
P19
P17
P16
P2010A
P2011A
P2012A
P2013A
P2014A
P2015A
P2016A
DFF Akademin
DFF Akademin
DFF P19
DFF P16
DFF P2009
DFF P2010
DFF P2011
DFF P2012
DFF P2013
DFF P2014
DFF P2015
DFF P2016
Bromma TFF
Bromma TFF
TFF P18
TFF P16
P2008 TFF Svart
P2009 TFF
Cuper
Camper
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: F2011- 1S
2024: Futsal P2011-1
2024: Futsal P2011-1
2024: P2011- 3D
2024: Träningsmatcher 2024
2024: Träningsmatcher 2024
2023: F2011- 1
2023: P2011-18
2022: Träningsmatcher 2023
DECEMBER 2023
01
19:00
fre
19:00
Grimstahallen
IF Brommapojkarna
- Vällingby AIK
-
01
19:00
fre
19:00
Grimstahallen
IF Brommapojkarna
- Vällingby AIK
-
03
sön
00:00
Hjorthagshallen
Norrtulls SK Svart -
IF Brommapojkarna
-
03
12:30
sön
12:30
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna
- Värtans IK F11
-
03
19:00
sön
19:00
Hjorthagshallen
Norrtull SK P11 -
IF Brommapojkarna
-
09
11:30
lör
11:30
Vällingby BP
IF Brommapojkarna
- IFK Viksjö Mix
-
10
14:00
sön
14:00
Kallhälls Sporthall
Athletic FC Järfälla 1 -
IF Brommapojkarna
-
10
14:00
sön
14:00
Kallhälls Sporthall
Athletic FC Järfälla 1 -
IF Brommapojkarna
-
15
21:00
fre
21:00
Grimstahallen
IF Brommapojkarna
- Sickla IF 1
-
15
21:00
fre
21:00
Grimstahallen
IF Brommapojkarna
- Sickla IF 1
-
17
12:30
sön
12:30
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna
- Älvsjö AIK F11
-
JANUARI 2024
05
18:00
fre
18:00
Grimstahallen
IF Brommapojkarna
- Ekerö IK Vit
-
05
18:00
fre
18:00
Grimstahallen
IF Brommapojkarna
- Ekerö IK Vit
-
07
11:15
sön
11:15
Bosön
Älvsjö AIK, Värtan, Stocksund, Sollentuna -
IF Brommapojkarna
-
12
08:00
fre
08:00
Åland
-
IF Brommapojkarna
-
13
08:00
lör
08:00
Åland
-
IF Brommapojkarna
-
14
08:00
sön
08:00
Åland
-
IF Brommapojkarna
-
19
20:00
fre
20:00
Grimstahallen
IF Brommapojkarna
- Spånga IS FK 2
-
19
20:00
fre
20:00
Grimstahallen
IF Brommapojkarna
- Spånga IS FK 2
-
21
12:30
sön
12:30
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna
- Spånga F10A
-
27
13:30
lör
13:30
Vällingbyhallen
Reymersholms IK 1 -
IF Brommapojkarna
-
FEBRUARI 2024
02
20:00
fre
20:00
Grimstahallen
IF Brommapojkarna
- IFK Aspudden-Tellus 1
-
04
12:30
sön
12:30
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna
- Sollentuna F14U
-
11
18:00
sön
18:00
Sjöviksskolan
Gröndals IK Svart -
IF Brommapojkarna
-
16
20:00
fre
20:00
Grimstahallen
IF Brommapojkarna
- IFK Stockholm FK 2
-
18
12:30
sön
12:30
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna
- Bajen P11-27
-
23
20:00
fre
20:00
Rödabergshallen
Djurgårdens IF FF 1 -
IF Brommapojkarna
-
24
14:00
lör
14:00
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna
- Tullinge F11
-
25
12:30
sön
12:30
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna
- Skogås-trångsund F11
-
MARS 2024
09
09:15
lör
09:15
Grimsta IP B
IF Brommapojkarna
- FC Djursholm F10
-
16
09:15
lör
09:15
Lindigövallen
IFK Lidingö FK, F11A -
IF Brommapojkarna
-
17
14:00
sön
14:00
Gränby konstgräs Uppsala
IK Uppsala Fotboll F13 (F2011) -
IF Brommapojkarna F2011A
-
23
15:00
lör
15:00
Mälarhöjdens IP 1A
IF Brommapojkarna
- Hammarby IF FF
-
23
17:00
lör
17:00
Mälarhöjdens IP 1A
Örby IS -
IF Brommapojkarna
-
23
19:00
lör
19:00
Mälarhöjdens IP 1A
Värtans IK -
IF Brommapojkarna
-
24
15:25
sön
15:25
Mälarhöjdens IP 1A
Sickla IF -
IF Brommapojkarna
-
APRIL 2024
07
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna F11A
- Sollentuna FK City 2
-
14
10:30
sön
10:30
Spånga IP 4
Spånga IS FK 4 -
IF Brommapojkarna F11A
-
19
18:30
fre
18:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna F11A
- FC Järfälla 1
-
21
17:00
sön
17:00
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna A
- Hammarby IF FF FA13
-
27
10:30
lör
10:30
Råsunda IP 11
AIK FF 1 -
IF Brommapojkarna A
-
28
sön
00:00
Östermalms IP 12
-
IF Brommapojkarna F11A
-
MAJ 2024
03
18:30
fre
18:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna F11A
- Kungsängens IF P11 Vit
-
05
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna A
- IFK Lidingö FK
-
11
10:00
lör
10:00
Östermalms IP 11
Värtans IK Vit 1 -
IF Brommapojkarna A
-
12
12:30
sön
12:30
Hässelby IP 2
Hässelby SK FF 1 -
IF Brommapojkarna F11A
-
17
18:30
fre
18:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna F11A
- Bele Barkarby FF 2
-
19
17:00
sön
17:00
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna A
- Tullinge Triangel Pojkar FK Grön
-
26
12:00
sön
12:00
Viksjövallen 2
IFK Viksjö 3 -
IF Brommapojkarna F11A
-
26
12:30
sön
12:30
Nytorps Mosse IP 11
Skogås-Trångsunds FF 1 -
IF Brommapojkarna A
-
31
18:30
fre
18:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna F11A
- Bollstanäs SK Grön 1
-
JUNI 2024
02
17:00
sön
17:00
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna A
- Sollentuna FK Vallen 1
-
08
14:30
lör
14:30
Bro IP 2
Bro IK 1 -
IF Brommapojkarna F11A
-
09
10:00
sön
10:00
Östermalms IP 11
Djurgårdens IF FF 1 -
IF Brommapojkarna A
-
14
18:30
fre
18:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna F11A
- IFK Lidingö FK 4
-
16
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna A
- Boo FF F13 A
-
AUGUSTI 2024
10
10:30
lör
10:30
Dalénum 11
IFK Lidingö FK 4 -
IF Brommapojkarna F11A
-
18
15:00
sön
15:00
Skuru IP 1 (9)
Boo FF F13 A -
IF Brommapojkarna A
-
18
17:00
sön
17:00
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna F11A
- Bro IK 1
-
25
14:00
sön
14:00
Bollstanäs IP 2
Bollstanäs SK Grön 1 -
IF Brommapojkarna F11A
-
25
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna A
- Djurgårdens IF FF 1
-
SEPTEMBER 2024
01
13:00
sön
13:00
Sollentunavallen 2
Sollentuna FK Vallen 1 -
IF Brommapojkarna A
-
01
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna F11A
- IFK Viksjö 3
-
08
14:00
sön
14:00
Strömvallen 1
Bele Barkarby FF 2 -
IF Brommapojkarna F11A
-
08
14:00
sön
14:00
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna A
- Skogås-Trångsunds FF 1
-
15
15:00
sön
15:00
Brantbrinks IP 1
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön -
IF Brommapojkarna A
-
15
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna F11A
- Hässelby SK FF 1
-
22
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna A
- Värtans IK Vit 1
-
22
16:00
sön
16:00
Kungsängens IP 3
Kungsängens IF P11 Vit -
IF Brommapojkarna F11A
-
28
13:30
lör
13:30
Dalénum 11
IFK Lidingö FK -
IF Brommapojkarna A
-
29
sön
00:00
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna F11A
-
-
OKTOBER 2024
05
10:00
lör
10:00
Järfällavallen 21
FC Järfälla 1 -
IF Brommapojkarna F11A
-
06
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna A
- AIK FF 1
-
13
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna F11A
- Spånga IS FK 4
-
13
18:00
sön
18:00
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF FA13 -
IF Brommapojkarna A
-
20
10:30
sön
10:30
Helenelunds IP 11
Sollentuna FK City 2 -
IF Brommapojkarna F11A
-
Huvudpartners
Officiella partners