Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
JANUARI 2024
 
27
20:30
lör
20:30    
Grimsta IP A-plan
Brommapojkarna P2010 DFF - BP 09-5  -      
28
20:30
sön
20:30    
Grimsta IP A-plan
Brommapojkarna P2010 DFF - BP 09-6  -      
FEBRUARI 2024
 
04
08:30
sön
08:30    
Grimsta IP A-plan
BP P2010 DFF - BP P09-10  -      
04
18:30
sön
18:30    
Kälvesta BP
BP P09-5 - BP DFF P2010A  -      
 
09
20:45
fre
20:45    
Grimsta IP A-plan
BP DFF P2010A - Täby FK FA  -      
11
14:00
sön
14:00    
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna P2010 DFF - IFK Haninge P10A  -      
 
16
20:45
fre
20:45    
Grimsta IP A-plan
BP DFF P2010A - Hammarby IF HTFF P10  -      
17
12:00
lör
12:00    
Geneta Sportfält
Assyriska - IF Brommapojkarna  -      
 
24
13:00
lör
13:00    
Stora Mossens IP övre
Brommapojkarna DFF P2010A - FC Sthlm P10  -      
MARS 2024
 
08
20:45
fre
20:45    
Grimsta IP A-plan
Brommapojkarna P2010 DFF - Djurgårdens IF   -      
10
18:00
sön
18:00    
Grimsta IP B-Plan
IF Brommapojkarna P2010 DFF - Kungsängens IF  -      
 
16
16:00
lör
16:00    
Sollentuna Fotbollshall
Sollentuna FK A - Brommapojkarna P2010 DFF  -      
17
19:00
sön
19:00    
Grimsta IP A-plan
BP DFF P2010A - Vasalund 09-2  -      
 
22
20:45
fre
20:45    
Grimsta IP A-plan
BP P2010 DFF - Djurgårdens IF 10-12  -      
23
15:00
lör
15:00    
Fisksätra IP
Nacka FC - BP DFF P2010A   -      
24
16:00
sön
16:00    
Nälsta BP
Ängby IF - BP P2010 DFF  -      
APRIL 2024
 
01
13:00
mån
13:00    
Grimsta IP B-Plan
BP DFF P2010A - Storvreta  -      
06
12:00
lör
12:00    
Grimsta IP B-Plan
IF Brommapojkarna P2010 DFF - Tyresö Strand  -      
07
12:00
sön
12:00    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK FA10 - Brommapojkarna DFF5  -  3  
 
13
11:30
lör
11:30    
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF 1 - Värtans IK 10  -  2  
14
12:30
sön
12:30    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - Spånga IS FK 16  -  4  
 
20
10:45
lör
10:45    
Skytteholms IP 2
AIK FF 1 - Brommapojkarna DFF3  -  2  
20
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF 1 - Norrtulls SK 76  -  0  
 
27
11:00
lör
11:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - AIK FF 613  -  0  
28
10:30
sön
10:30    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - Brommapojkarna DFF 11  -  6  
MAJ 2024
 
01
14:00
ons
14:00    
Stora Mossens IP 1
Brommapojkarna DFF 1 - Djurgårdens IF FF 512  -  1  
04
16:00
lör
16:00    
Stora Mossens IP 1
Brommapojkarna DFF 1 - IFK Lidingö FK2  -  3  
05
15:00
sön
15:00    
Sollentuna Fotbollshall 1
Sollentuna FK P14 Akademi - Brommapojkarna DFF6  -  4  
 
09
14:00
tor
14:00    
Kälvesta BP 1
Brommapojkarna DFF - IFK Stocksund 13  -  1  
11
14:00
lör
14:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2010-3 - Brommapojkarna DFF 11  -  8  
 
18
16:30
lör
16:30    
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna P2010 DFF - IK Sirius P14A  -      
19
18:00
sön
18:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Brommapojkarna DFF3  -  0  
 
25
12:00
lör
12:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - Nacka FC P2010A8  -  3  
26
10:00
sön
10:00    
Ansgarsvallen i Sigtuna
 
IF Brommapojkarna - FC Flora (Estland)  -      
26
12:30
sön
12:30    
Ängby IP 1
Ängby IF 1 - Brommapojkarna DFF 10  -  10
JUNI 2024
 
01
11:15
lör
11:15    
Skytteholms IP 2
Vasalund IF A1 - Brommapojkarna DFF2  -  2  
02
14:00
sön
14:00    
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF 1 - Hammarby IF FF 52 grön3  -  2  
 
06
14:00
tor
14:00    
Stora Mossens IP 1
Brommapojkarna DFF - Hammarby IF FF 12  -  7  
08
14:15
lör
14:15    
Kaknäs 2
Brommapojkarna DFF - Djurgårdens IF FF 17  -  2  
09
11:00
sön
11:00    
Stora Mossens IP övre
Brommapojkarna P2010 DFF - IK Östria Lambohov  -      
 
15
12:00
lör
12:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - Sörskogens IF 15  -  1  
16
18:00
sön
18:00    
Stora Mossens IP övre
Brommapojkarna P2010 DFF - IF Brommapojkarna 09-10  -      
JULI 2024
 
11
14:00
tor
14:00    
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna - Eskilstuna City  -      
11
14:00
tor
14:00    
Stora Mossens IP nedre
BP DFF 2010A - AIK US  -      
 
15
08:00
mån
08:00    
Guldheden Södra
 
Intercups MX - Brommapojkarna DFF   -      
15
11:00
mån
11:00    
Gamlestadsvallen 2
Brommapojkarna DFF - Concordia Escherheim  -      
16
11:30
tis
11:30    
Guldheden Södra
Brommapojkarna DFF - IFK Fjärås  -      
16
16:50
tis
16:50    
Kviberg 21
 
KR 1 - Brommapojkarna DFF  -      
17
09:00
ons
09:00    
Majvallen
Brommapojkarna DFF - Barkarö FK  -      
17
11:40
ons
11:40    
Kviberg 6
 
Brommapojkarna DFF - FC Beirut  -      
AUGUSTI 2024
 
14
19:00
ons
19:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - Brommapojkarna DFF  -      
17
11:45
lör
11:45    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF 1 - Brommapojkarna DFF  -      
18
16:00
sön
16:00    
Stora Mossens IP 1
Värtans IK 1 - Brommapojkarna DFF 1  -      
 
24
16:00
lör
16:00    
Stora Mossens IP 1
Brommapojkarna DFF 1 - AIK FF 6  -      
25
14:00
sön
14:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - Vasalund IF A1  -      
 
31
14:30
lör
14:30    
Fisksätra IP 1
Nacka FC P2010A - Brommapojkarna DFF  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
20:00
sön
20:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 grön - Brommapojkarna DFF 1  -      
 
07
14:00
lör
14:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - IF Brommapojkarna 1  -      
07
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF 1 - Ängby IF 1  -      
 
14
17:45
lör
17:45    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 5 - Brommapojkarna DFF 1  -      
15
12:30
sön
12:30    
Hammarbyhöjdens BP 1
Hammarby IF FF 1 - Brommapojkarna DFF  -      
 
21
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF 1 - IF Brommapojkarna 2010-3  -      
22
12:30
sön
12:30    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - Sollentuna FK P14 Akademi  -      
 
28
09:00
lör
09:00    
Danderyds Gymnasiums IP 2
IFK Stocksund 1 - Brommapojkarna DFF  -      
29
15:00
sön
15:00    
Dalnum 1
IFK Lidingö FK - Brommapojkarna DFF 1  -      
OKTOBER 2024
 
05
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF 1 - Reymersholms IK 1  -      
06
12:00
sön
12:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - AIK FF 1  -      
 
13
08:30
sön
08:30    
Stadshagens IP 2
Norrtulls SK 7 - Brommapojkarna DFF 1  -      
13
15:00
sön
15:00    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 1 - Brommapojkarna DFF  -      
 
19
16:00
lör
16:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - Täby FK FA10  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners