Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
13:00
lör
13:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - TBD  -      
JANUARI 2024
 
06
13:30
lör
13:30    
Stora Mossenhallarna
 
IF Brommapojkarna P14-13 - Spånga IS FK 14:6  -      
 
13
15:00
lör
15:00    
Stora Mossens IP nedre
Hammarby 14-21 - IF Brommapojkarna  -      
 
20
17:30
lör
17:30    
Hässelbyhallen
IF Brommapojkarna - Hammarby IF 14:20  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Riddersvikshallen
IF Brommapojkarna - Apollon Svart  -      
27
15:00
lör
15:00    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna - Vasalund Järvastaden  -      
FEBRUARI 2024
 
03
15:00
lör
15:00    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna - Sollentuna FK - Norrviken  -      
04
10:00
sön
10:00    
Kälvesta BP
IF Brommapojkarna - Apollon Solna Svart  -      
 
10
08:45
lör
08:45    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna 14 - IF Brommapojkarna  -      
10
15:00
lör
15:00    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna - Kista SC Gul  -      
 
17
16:30
lör
16:30    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna - AIK Blå  -      
 
24
15:00
lör
15:00    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna - Apollon Solna svart (fd röd)  -      
MARS 2024
 
09
15:00
lör
15:00    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna - Rotebro IS  -      
10
11:15
sön
11:15    
Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK Gul - IF Brommapojkarna  -      
 
16
11:00
lör
11:00    
Nälsta BP
Spånga IS 6 - IF Brommapojkarna  -      
17
14:00
sön
14:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Hammarby IF 14:9  -      
17
16:30
sön
16:30    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna - AIK Orange  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Matchcamp TBD  -      
23
15:00
lör
15:00    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna - TBD  -      
APRIL 2024
 
13
10:30
lör
10:30    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna - Hammarby IF 23  -      
14
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP nedre
IF Brommapojkarna - Hammarby IF 4  -      
 
21
11:45
sön
11:45    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-13 - IF Brommapojkarna 2014-37  -      
21
14:15
sön
14:15    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-14 - IF Brommapojkarna 2014-35  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-35 - Karlbergs BK Blå  -      
28
13:45
sön
13:45    
Skuru IP 12
Nacka FC P2014R Svår - IF Brommapojkarna 2014-13  -      
MAJ 2024
 
05
11:45
sön
11:45    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-13 - Hammarby IF FF 21 grön  -      
05
17:45
sön
17:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå - IF Brommapojkarna 2014-35  -      
 
18
16:45
lör
16:45    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-13 - Enskede IK Blå 1  -      
19
10:30
sön
10:30    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-35 - AIK FF 13  -      
 
25
15:15
lör
15:15    
Huvudstafältet 11
Vasalund IF Järva 2 - IF Brommapojkarna 2014-13  -      
26
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP 3
Hammarby IF FF 10 vit - IF Brommapojkarna 2014-35  -      
26
14:15
sön
14:15    
Strömvallen 2
Bele Barkarby 2 - IF Brommapojkarna  -      
JUNI 2024
 
01
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP nedre
Ängby IF Vit - IF Brommapojkarna  -      
02
10:30
sön
10:30    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-35 - Ängby IF Vit 2  -      
 
08
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2014-13 - Saltsjö-Boo IF Svart, Pojkar 2014: 9 år 2023 Svart  -      
09
13:00
sön
13:00    
Bellevue BP 1
Norrtulls SK Svart 2M - IF Brommapojkarna 2014-35  -      
09
16:30
sön
16:30    
Grimsta BP 1
IF Brommapojkarna 2014-13 - Boo FF i 1  -      
AUGUSTI 2024
 
25
12:30
sön
12:30    
Storvretens BP 21
IFK Tumba FK VIT - IF Brommapojkarna 2014-13  -      
25
17:00
sön
17:00    
Grimsta BP 1
IF Brommapojkarna 2014-35 - Sundbybergs IK Röd  -      
 
31
10:30
lör
10:30    
Grimsta BP 1
IF Brommapojkarna 2014-13 - IFK Lidingö FK 13  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
12:45
sön
12:45    
Käppala 1
IFK Lidingö FK 18 blå - IF Brommapojkarna 2014-35  -      
 
07
12:30
lör
12:30    
Rissne IP 2
Sundbybergs IK Orange - IF Brommapojkarna 2014-13  -      
08
14:15
sön
14:15    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-35 - Viggbyholms IK FF Blå  -      
 
14
13:00
lör
13:00    
Grimsta BP 1
IF Brommapojkarna 2014-13 - Täby FK FA14  -      
15
10:00
sön
10:00    
Bredängs BP 11
Mälarhöjdens IK Fotboll Blå - IF Brommapojkarna 2014-35  -      
 
21
10:15
lör
10:15    
Bagarmossens BP 12
Hammarby IF FF 25 grön - IF Brommapojkarna 2014-13  -      
22
14:15
sön
14:15    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-35 - Högalids IF P14_1  -      
 
28
15:30
lör
15:30    
Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 6 Gul - IF Brommapojkarna 2014-35  -      
29
09:15
sön
09:15    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-13 - Ekerö IK Svart  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners