Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
JANUARI 2024
 
13
14:15
lör
14:15    
Bro Fotbollshall - Plan 1
IFK Aspudden-Tellus - IF Brommapojkarna 11  -      
13
14:40
lör
14:40    
Bro Fotbollshall - Plan 2
 
IF Brommapojkarna 25 - Enebybergs IF Lila  -      
13
15:05
lör
15:05    
Bro Fotbollshall - Plan 2
IF Brommapojkarna 11 - Bele Barkarby 1  -      
13
15:30
lör
15:30    
Bro Fotbollshall - Plan 3
Bele Barkarby 2 - IF Brommapojkarna 25  -      
13
16:20
lör
16:20    
Bro Fotbollshall - Plan 1
IF Brommapojkarna 11 - Katrineholms AIK  -      
13
16:45
lör
16:45    
Bro Fotbollshall - Plan 1
Kallhälls FF 1 - IF Brommapojkarna 25  -      
13
17:10
lör
17:10    
Bro Fotbollshall - Plan 2
Kallhälls FF Blå - IF Brommapojkarna 11  -      
13
17:35
lör
17:35    
Bro Fotbollshall - Plan 1
IF Brommapojkarna 25 - Erikslunds KF Vit  -      
13
18:25
lör
18:25    
Bro Fotbollshall - Plan 1
Kungsängens IF Vit - IF Brommapojkarna 25  -      
13
19:15
lör
19:15    
Bro Fotbollshall - Plan 2
IF Brommapojkarna 11 - Kallhälls FF 2  -      
MARS 2024
 
09
15:00
lör
15:00    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna 11 - FC Kungsholmen  -      
09
15:00
lör
15:00    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna 11 - IF Brommapojkarna 12  -      
 
23
08:00
lör
08:00    
Örvallen 26
IF Brommapojkarna P15-11 - AIK Blå 2  -      
23
08:00
lör
08:00    
Örvallen 25
IF Brommapojkarna P15-25 - Sundbybergs IK Storskogen 2  -      
23
09:30
lör
09:30    
Örvallen 25
AIK Blå 1 - IF Brommapojkarna P15-25  -      
23
09:30
lör
09:30    
Örvallen 26
IF Brommapojkarna P15-11 - Sundbybergs IK Storskogen 1  -      
23
11:00
lör
11:00    
Örvallen 26
IF Brommapojkarna P15-11 - Sundbybergs IK Vit  -      
23
11:00
lör
11:00    
Örvallen 25
Vallentuna BK 1 - IF Brommapojkarna P15-25  -      
23
12:30
lör
12:30    
Örvallen 25
IF Brommapojkarna P15-25 - Sundbybergs IK Gul  -      
23
12:30
lör
12:30    
Örvallen 26
Vallentuna BK 2 - IF Brommapojkarna P15-11  -      
APRIL 2024
 
20
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11 - Ängby IF Vit 1  -      
20
11:00
lör
11:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33 - Ängby IF Svart 2  -      
 
27
11:00
lör
11:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-31 - IF Brommapojkarna 2015-11  -      
27
13:00
lör
13:00    
Nälsta BP 125
Spånga IS FK 66 - IF Brommapojkarna 2015-33  -      
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11 - Spånga IS FK 6  -      
04
11:00
lör
11:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33 - IF Brommapojkarna 2015-24  -      
 
18
09:00
lör
09:00    
Mälarhöjdens Skola BP 15
Mälarhöjdens IK Fotboll Vit - IF Brommapojkarna 2015-11  -      
18
10:00
lör
10:00    
Örvallen 26
Ursvik IK Vit - IF Brommapojkarna 2015-33  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11 - Vällingby AIK 1  -      
25
12:00
lör
12:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33 - Skå IK & Bygdegård Grön  -      
JUNI 2024
 
02
09:00
sön
09:00    
Kristinebergs IP 26
Karlbergs BK Svart 31 - IF Brommapojkarna 2015-33  -      
02
15:40
sön
15:40    
Årstagårdens BP 126
Årsta FF 2 - IF Brommapojkarna 2015-11  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11 - Kallhälls FF 3  -      
08
12:00
lör
12:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33 - Årsta FF 2  -      
09
09:00
sön
09:00    
Grimsta IP
IF Brommapojkarna P15-8 - IF Brommapojkarna P15-11  -      
AUGUSTI 2024
 
24
11:00
lör
11:00    
Aspuddens IP 26
IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - IF Brommapojkarna 2015-11  -      
25
10:00
sön
10:00    
Viksjövallen 36
IFK Viksjö P15 gul2 - IF Brommapojkarna 2015-33  -      
 
31
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1  -      
31
11:00
lör
11:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11 - Ursvik IK Gul  -      
SEPTEMBER 2024
 
08
11:00
sön
11:00    
Strömvallen 25
Bele Barkarby FF grön 2 - IF Brommapojkarna 2015-33  -      
08
12:00
sön
12:00    
Strömvallen 25
Bele Barkarby FF grön 1 - IF Brommapojkarna 2015-11  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33 - Norrtulls SK Gul 2A  -      
14
11:00
lör
11:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11 - Sundbybergs IK Svart  -      
 
20
19:00
fre
19:00    
Hjorthagens IP 3
Värtans IK Vit 2 - IF Brommapojkarna 2015-33  -      
22
12:00
sön
12:00    
Viksjövallen 35
IFK Viksjö P15 gul3 - IF Brommapojkarna 2015-11  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33 - Danderyds SK FF Blå  -      
28
11:00
lör
11:00    
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11 - Bromstens IK Svart  -      
OKTOBER 2024
 
05
14:30
lör
14:30    
Ängby IP
IF Brommapojkarna P15-11 - IF Brommapojkarna P15-11  -      
 
12
11:30
lör
11:30    
Stora Mossens IP nedre
 
IF Brommapojkarna P15-11 - TBD  -      
12
11:30
lör
11:30    
Stora Mossens IP nedre
 
IF Brommapojkarna P15-11 - TBD  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners