SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P2015-11
Hem
Föreningsinfo
Värdegrund & Trygghetsgrupp
Lagledarmanualen
BP-Mallen
Spelarutvecklingsplan
Börja spela i BP
Medlemsavgift
Närvarorapportering
Supercoach
Material & Lagsponsring
Utbildningar
Spela Mera
Cuper
Camper
Sommarfotbollsskola
Ungdomsbiljetter
BPs Sponsorer
Knatteskola 5-7 år
Knatteskola Vår/Höst
Knatteskola Vinter
Bas 8-9 år
Bas 8-9 år
Spela Mera
P2015-4
P2015-5
P2015-6
P2015-7
P2015-8
P2015-9
P2015-10
P2015-11
P2015-12
P2015-13
P2015-14
P2015-15
P2015-16
P2015-19
P2015-20
P2015-21
P2015-23
P2015-24
F2015-2
F2015-3
F2015-4
F2015-5
F2015-8
F2016-2
F2016-3
F2016-4
F2016-5
F2016-6
F2016-7
P2016-3
P2016-4
P2016-5
P2016-6
P2016-7
P2016-8
P2016-9
P2016-10
P2016-11
P2016-12
P2016-13
P2016-14
P2016-16
P2016-17
P2016-19
P2016-20
P2016-22
P2016-23
P2016-24
Bas 10-12 år
BAS 10-12 år
Spela Mera
P2014-3
P2014-4
P2014-5
P2014-7
P2014-8
P2014-10
P2014-11
P2014-13
P2014-14
P2014-15
P2014-16
P2014-17
P2014-18
P2014-20
P2014-23
P2014-24
P2014-27
F2014-2
F2014-3
F2014-4
P2013-3
P2013-4
P2013-6
P2013-7
P2013-9
P2013-10
P2013-11
P2013-13
P2013-14
P2013-15
P2013-17
P2013-19
P2013-20
P2013-21
P2013-33
F2013-2
F2013-4
F2013-6
F2013-7
P2012-2
P2012-3
P2012-4
P2012-6
P2012-7
P2012-8
P2012-10
P2012-11
P2012-14
P2012-16
P2012-27
P2012-29
F2012-2
F2012-6
F2012-8
F2012-10
Bas 13-19 år
BAS 13-19 år
F16/19-3
F16/19-4
F2009-U
F2009-4
F2010-U
F2010-2
F2011-U
F2011-3
P2005-3
P2005-12
P2006-2
P2006-9
P2008-1
P2008-8
P2008-9
P2008-14
P2009-5
P2009-6
P2009-8
P2009-9
P2009-10
P2010-2
P2010-3
P2010-4
P2010-5
P2010-10
P2010-11
P2010-12
P2010-19
P2010-21
P2010-27
P2011-2
P2011-4
P2011-5
P2011-6
P2011-7
P2011-8
P2011-14
P2011-15
P2011-17
P2011-20
P2011-23
Flickakademin
Dam
Flickakademi
Dam-U
F2009A
F2010A
F2011A
F2012A
F2013A
F2014A
F2015A
F2016A
Pojkakademin
Herr
Pojkakademin
P19
P17
P16
P2010A
P2011A
P2012A
P2013A
P2014A
P2015A
P2016A
DFF Akademin
DFF Akademin
DFF P19
DFF P16
DFF P2009
DFF P2010
DFF P2011
DFF P2012
DFF P2013
DFF P2014
DFF P2015
DFF P2016
Bromma TFF
Bromma TFF
TFF P18
TFF P16
P2008 TFF Svart
P2009 TFF
Cuper
Camper
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Föreningsinfo
Värdegrund & Trygghetsgrupp
Lagledarmanualen
BP-Mallen
Spelarutvecklingsplan
Börja spela i BP
Medlemsavgift
Närvarorapportering
Supercoach
Material & Lagsponsring
Utbildningar
Spela Mera
Cuper
Camper
Sommarfotbollsskola
Ungdomsbiljetter
BPs Sponsorer
Knatteskola 5-7 år
Knatteskola Vår/Höst
Knatteskola Vinter
Bas 8-9 år
Bas 8-9 år
Spela Mera
P2015-4
P2015-5
P2015-6
P2015-7
P2015-8
P2015-9
P2015-10
P2015-11
P2015-12
P2015-13
P2015-14
P2015-15
P2015-16
P2015-19
P2015-20
P2015-21
P2015-23
P2015-24
F2015-2
F2015-3
F2015-4
F2015-5
F2015-8
F2016-2
F2016-3
F2016-4
F2016-5
F2016-6
F2016-7
P2016-3
P2016-4
P2016-5
P2016-6
P2016-7
P2016-8
P2016-9
P2016-10
P2016-11
P2016-12
P2016-13
P2016-14
P2016-16
P2016-17
P2016-19
P2016-20
P2016-22
P2016-23
P2016-24
Bas 10-12 år
BAS 10-12 år
Spela Mera
P2014-3
P2014-4
P2014-5
P2014-7
P2014-8
P2014-10
P2014-11
P2014-13
P2014-14
P2014-15
P2014-16
P2014-17
P2014-18
P2014-20
P2014-23
P2014-24
P2014-27
F2014-2
F2014-3
F2014-4
P2013-3
P2013-4
P2013-6
P2013-7
P2013-9
P2013-10
P2013-11
P2013-13
P2013-14
P2013-15
P2013-17
P2013-19
P2013-20
P2013-21
P2013-33
F2013-2
F2013-4
F2013-6
F2013-7
P2012-2
P2012-3
P2012-4
P2012-6
P2012-7
P2012-8
P2012-10
P2012-11
P2012-14
P2012-16
P2012-27
P2012-29
F2012-2
F2012-6
F2012-8
F2012-10
Bas 13-19 år
BAS 13-19 år
F16/19-3
F16/19-4
F2009-U
F2009-4
F2010-U
F2010-2
F2011-U
F2011-3
P2005-3
P2005-12
P2006-2
P2006-9
P2008-1
P2008-8
P2008-9
P2008-14
P2009-5
P2009-6
P2009-8
P2009-9
P2009-10
P2010-2
P2010-3
P2010-4
P2010-5
P2010-10
P2010-11
P2010-12
P2010-19
P2010-21
P2010-27
P2011-2
P2011-4
P2011-5
P2011-6
P2011-7
P2011-8
P2011-14
P2011-15
P2011-17
P2011-20
P2011-23
Flickakademin
Dam
Flickakademi
Dam-U
F2009A
F2010A
F2011A
F2012A
F2013A
F2014A
F2015A
F2016A
Pojkakademin
Herr
Pojkakademin
P19
P17
P16
P2010A
P2011A
P2012A
P2013A
P2014A
P2015A
P2016A
DFF Akademin
DFF Akademin
DFF P19
DFF P16
DFF P2009
DFF P2010
DFF P2011
DFF P2012
DFF P2013
DFF P2014
DFF P2015
DFF P2016
Bromma TFF
Bromma TFF
TFF P18
TFF P16
P2008 TFF Svart
P2009 TFF
Cuper
Camper
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: St Erikscupen
2024: St Erikscupen
2023: P2015-17
2023: P2015-21
JANUARI 2024
13
14:15
lör
14:15
Bro Fotbollshall - Plan 1
IFK Aspudden-Tellus -
IF Brommapojkarna 11
-
13
14:40
lör
14:40
Bro Fotbollshall - Plan 2
IF Brommapojkarna 25
- Enebybergs IF Lila
-
13
15:05
lör
15:05
Bro Fotbollshall - Plan 2
IF Brommapojkarna 11
- Bele Barkarby 1
-
13
15:30
lör
15:30
Bro Fotbollshall - Plan 3
Bele Barkarby 2 -
IF Brommapojkarna 25
-
13
16:20
lör
16:20
Bro Fotbollshall - Plan 1
IF Brommapojkarna 11
- Katrineholms AIK
-
13
16:45
lör
16:45
Bro Fotbollshall - Plan 1
Kallhälls FF 1 -
IF Brommapojkarna 25
-
13
17:10
lör
17:10
Bro Fotbollshall - Plan 2
Kallhälls FF Blå -
IF Brommapojkarna 11
-
13
17:35
lör
17:35
Bro Fotbollshall - Plan 1
IF Brommapojkarna 25
- Erikslunds KF Vit
-
13
18:25
lör
18:25
Bro Fotbollshall - Plan 1
Kungsängens IF Vit -
IF Brommapojkarna 25
-
13
19:15
lör
19:15
Bro Fotbollshall - Plan 2
IF Brommapojkarna 11
- Kallhälls FF 2
-
MARS 2024
09
15:00
lör
15:00
Vällingby BP
IF Brommapojkarna 11
- FC Kungsholmen
-
09
15:00
lör
15:00
Vällingby BP
IF Brommapojkarna 11
- IF Brommapojkarna 12
-
23
08:00
lör
08:00
Örvallen 26
IF Brommapojkarna P15-11
- AIK Blå 2
-
23
08:00
lör
08:00
Örvallen 25
IF Brommapojkarna P15-25
- Sundbybergs IK Storskogen 2
-
23
09:30
lör
09:30
Örvallen 25
AIK Blå 1 -
IF Brommapojkarna P15-25
-
23
09:30
lör
09:30
Örvallen 26
IF Brommapojkarna P15-11
- Sundbybergs IK Storskogen 1
-
23
11:00
lör
11:00
Örvallen 26
IF Brommapojkarna P15-11
- Sundbybergs IK Vit
-
23
11:00
lör
11:00
Örvallen 25
Vallentuna BK 1 -
IF Brommapojkarna P15-25
-
23
12:30
lör
12:30
Örvallen 25
IF Brommapojkarna P15-25
- Sundbybergs IK Gul
-
23
12:30
lör
12:30
Örvallen 26
Vallentuna BK 2 -
IF Brommapojkarna P15-11
-
APRIL 2024
20
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11
- Ängby IF Vit 1
-
20
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33
- Ängby IF Svart 2
-
27
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-31 -
IF Brommapojkarna 2015-11
-
27
13:00
lör
13:00
Nälsta BP 125
Spånga IS FK 66 -
IF Brommapojkarna 2015-33
-
MAJ 2024
04
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11
- Spånga IS FK 6
-
04
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33
- IF Brommapojkarna 2015-24
-
18
09:00
lör
09:00
Mälarhöjdens Skola BP 15
Mälarhöjdens IK Fotboll Vit -
IF Brommapojkarna 2015-11
-
18
10:00
lör
10:00
Örvallen 26
Ursvik IK Vit -
IF Brommapojkarna 2015-33
-
25
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11
- Vällingby AIK 1
-
25
12:00
lör
12:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33
- Skå IK & Bygdegård Grön
-
JUNI 2024
02
09:00
sön
09:00
Kristinebergs IP 26
Karlbergs BK Svart 31 -
IF Brommapojkarna 2015-33
-
02
15:40
sön
15:40
Årstagårdens BP 126
Årsta FF 2 -
IF Brommapojkarna 2015-11
-
08
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11
- Kallhälls FF 3
-
08
12:00
lör
12:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33
- Årsta FF 2
-
AUGUSTI 2024
21
17:00
ons
17:00
Aspuddens IP 26
IFK Aspudden-Tellus Röd 3 -
IF Brommapojkarna 2015-11
-
25
10:00
sön
10:00
Viksjövallen 36
IFK Viksjö P15 gul2 -
IF Brommapojkarna 2015-33
-
31
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33
- IFK Aspudden-Tellus Röd 1
-
31
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11
- Ursvik IK Gul
-
SEPTEMBER 2024
08
11:00
sön
11:00
Strömvallen 25
Bele Barkarby FF grön 2 -
IF Brommapojkarna 2015-33
-
08
12:00
sön
12:00
Strömvallen 25
Bele Barkarby FF grön 1 -
IF Brommapojkarna 2015-11
-
14
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33
- Norrtulls SK Gul 2A
-
14
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11
- Sundbybergs IK Svart
-
20
19:00
fre
19:00
Hjorthagens IP 3
Värtans IK Vit 2 -
IF Brommapojkarna 2015-33
-
22
12:00
sön
12:00
Viksjövallen 35
IFK Viksjö P15 gul3 -
IF Brommapojkarna 2015-11
-
28
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-33
- Danderyds SK FF Blå
-
28
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-11
- Bromstens IK Svart
-
Huvudpartners
Officiella partners