Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
11:00
sön
11:00    
Hjorthagens IP 1
DJurgårdens IF 2011-11 - IF Brommapojkarna  -      
10
12:00
sön
12:00    
Hjorthagens IP 2
IF Brommapojkarna - DJurgårdens IF F2011-1  -      
10
13:00
sön
13:00    
Hjorthagens IP 2
Täby FK 1 - IF Brommapojkarna  -      
10
14:00
sön
14:00    
Hjorthagens IP 2
Sollentuna FK Nord - IF Brommapojkarna  -      
JANUARI 2024
 
21
09:00
sön
09:00    
Mälarhöjdens IP
Mälarhöjden-Hägersten FF - IF Brommapojkarna  -      
 
27
11:00
lör
11:00    
Rosvalla IP KGB
Nyköpings BIS - IF Brommapojkarna  -      
27
15:00
lör
15:00    
Norrköping
Smedby AIS - IF Brommapojkarna  -      
28
11:45
sön
11:45    
Linköping Arena
Stångebro - IF Brommapojkarna  -      
28
14:45
sön
14:45    
Linköping Arena
IF Brommapojkarna - IFK Norrköping   -      
FEBRUARI 2024
 
10
08:30
lör
08:30    
Sollentuna Fotbollshall
Sollentuna FK - IF Brommapojkarna  -      
11
13:00
sön
13:00    
Enskede IP
Enskede IK - IF Brommapojkarna  -      
MARS 2024
 
09
16:30
lör
16:30    
Karlslund Arena (Grindgatan 1)
Junior Lions FC - IF Brommapojkarna  -      
09
18:30
lör
18:30    
Karlslund Arena (Grindgatan 1)
IF Brommapojkarna - Karlslunds IF  -      
10
08:30
sön
08:30    
Karlslund Arena (Grindgatan 1)
IF Brommapojkarna - Jitex BK  -      
 
17
09:00
sön
09:00    
Tallbohovs IP 2
Bällsta FF - IF Brommapojkarna  -      
17
10:30
sön
10:30    
Tallbohovs IP 2
IF Brommapojkarna - IFK Viksjö  -      
17
11:30
sön
11:30    
Tallbohovs IP 2
IF Brommapojkarna - Kallhälls FF  -      
17
12:30
sön
12:30    
Tallbohovs IP
IF Brommapojkarna - Slutspel  -      
 
23
16:20
lör
16:20    
Mälarhöjdens IP 1B
IF Brommapojkarna - Skogås-Trångsund FF  -      
23
17:40
lör
17:40    
Mälarhöjdens IP 1B
IF Brommapojkarna - Täby FK  -      
23
18:20
lör
18:20    
Mälarhöjdens IP 1B
Mälarhöjden-Hägersten FF - IF Brommapojkarna  -      
24
16:00
sön
16:00    
Mälarhöjdens IP
IF Brommapojkarna - Slutspel  -      
APRIL 2024
 
13
10:00
lör
10:00    
Farsta IP
Hammarby IF 12A - IF Brommapojkarna  -      
 
21
10:30
sön
10:30    
Grimsta IP 21
IF Brommapojkarna 2011-U - Älvsjö AIK FF 13  -  0  
 
28
12:00
sön
12:00    
Erikslunds BP 12
Täby FK 1 - IF Brommapojkarna 2011-U3  -  0  
MAJ 2024
 
01
12:00
ons
12:00    
Solhems BP 1
Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 2011-U4  -  3  
05
10:30
sön
10:30    
Grimsta IP 21
IF Brommapojkarna 2011-U - Boo FF F11:214  -  1  
 
12
15:15
sön
15:15    
Enebybergs IP 2
Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 2011-U1  -  1  
 
18
12:30
lör
12:30    
SC Dortelweil
 
IF Brommapojkarna - MSG Bad Vibel  -      
18
13:25
lör
13:25    
SC Dortelweil
IF Brommapojkarna - FFC Zürich Ost  -      
18
14:50
lör
14:50    
SC Dortelweil
BVCB Nederländerna - IF Brommapojkarna  -      
18
15:20
lör
15:20    
SC Dortelweil
MSG Bad Vibel - IF Brommapojkarna  -      
19
12:30
sön
12:30    
SC Dortelweil
FFC Zürich Ost - IF Brommapojkarna  -      
19
13:55
sön
13:55    
SC Dortelweil
IF Brommapojkarna - BVCB Nederländerna  -      
 
26
10:00
sön
10:00    
Prästboda BP 11
Rönninge Salem Fotboll Gul - IF Brommapojkarna 2011-U  -      
JUNI 2024
 
02
10:30
sön
10:30    
Grimsta IP 21
IF Brommapojkarna 2011-U - Örby IS Röd  -      
 
08
10:30
lör
10:30    
Hägerstensåsens BP 11
Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - IF Brommapojkarna 2011-U  -      
09
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 2
IF Brommapojkarna 2011-U - Enskede IK 1  -      
 
11
17:00
tis
17:00    
Vårbyparkens BP 1
IF Brommapojkarna 2011-U - Huddinge IF Svart 1  -      
AUGUSTI 2024
 
17
14:20
lör
14:20    
Gubbängens IP 1
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna 2011-U  -      
18
10:30
sön
10:30    
Grimsta IP 21
IF Brommapojkarna 2011-U - Mälarhöjden-Hägersten FF 1  -      
 
25
12:00
sön
12:00    
Stureby Skola BP 1
Örby IS Röd - IF Brommapojkarna 2011-U  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:30
sön
10:30    
Grimsta IP 21
IF Brommapojkarna 2011-U - Rönninge Salem Fotboll Gul  -      
 
08
11:30
sön
11:30    
Källbrinks IP 31
Huddinge IF Svart 1 - IF Brommapojkarna 2011-U  -      
 
15
10:30
sön
10:30    
Grimsta IP 21
IF Brommapojkarna 2011-U - Enebybergs IF 1  -      
 
22
09:30
sön
09:30    
Boovallen 12
Boo FF F11:21 - IF Brommapojkarna 2011-U  -      
 
29
10:30
sön
10:30    
Grimsta IP 21
IF Brommapojkarna 2011-U - Täby FK 1  -      
OKTOBER 2024
 
06
13:00
sön
13:00    
Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2011-U  -      
 
20
10:30
sön
10:30    
Grimsta IP 21
IF Brommapojkarna 2011-U - Spånga IS FK 1  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners