Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
16
10:15
lör
10:15    
Tibblevallen
Täby FK P2011 FA - IF Brommapojkarna P2011-4  -      
JANUARI 2024
 
21
18:00
sön
18:00    
RM-hallen
Danderyds SK - IF Brommapojkarna P2011-4  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Brunna IP
Sollentuna FK P2011 Viby - IF Brommapojkarna P2011-4  -      
FEBRUARI 2024
 
03
09:00
lör
09:00    
Brunna IP
IF Brommapojkarna P2011-7 - IF Brommapojkarna P2011-4  -      
04
14:30
sön
14:30    
Ängby IP 11-manna
IF Brommapojkarna P2011-4 - Djurgårdens IF FF P2011-6  -      
 
10
09:00
lör
09:00    
Brunna IP
Nacka FC P2011 Future - IF Brommapojkarna P2011-4  -      
10
10:00
lör
10:00    
Brunna IP
Norsborgs IF P2011 - IF Brommapojkarna P2011-4  -      
 
17
12:00
lör
12:00    
Skarpnäcks Sportfält
Sköndals IK - IF Brommapojkarna P2011-4  -      
18
10:00
sön
10:00    
Vinnarhallen Bosön
IF Brommapojkarna P2011-4 - AFC Malmen P2011  -      
MARS 2024
 
03
13:30
sön
13:30    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna P2011-4 - Täby FK FA P2011  -      
 
16
15:30
lör
15:30    
Ängby IP 11-manna
IF Brommapojkarna P2011-4 - AIK P2011 U Svart  -      
17
10:30
sön
10:30    
Vällingby BP
IF Brommapojkarna P2011-4 - Hammarby IF FF P2011-9  -      
 
23
15:30
lör
15:30    
Ängby IP 11-manna
IF Brommapojkarna P2011-4 - AIK P2011 U Vit  -      
24
16:30
sön
16:30    
Ängby IP 11-manna
IF Brommapojkarna P2011-4 - Sollentuna FK P2011 Syd  -      
APRIL 2024
 
07
13:30
sön
13:30    
Ängby IP 11-manna
IF Brommapojkarna P2011-4 - Spårvägens FF U13  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - Sollentuna FK City 10  -  4  
14
14:30
sön
14:30    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna P2011-4 - Hammarby IF P2011-23  -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - IF Brommapojkarna 2011-77  -  7  
21
14:00
sön
14:00    
Bromsten IP
IF Brommapojkarna P2011-4 - Långbro FF P2011  -      
 
26
18:00
fre
18:00    
Bosön 2 Vinnarhallen
Djurgårdens IF FF 11 - IF Brommapojkarna 2011-46  -  1  
28
09:00
sön
09:00    
Tibblevallen (Täby SC) 21
Täby FK 21 - IF Brommapojkarna 2011-40  -  1  
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - Vasalund IF A20  -  7  
 
11
09:00
lör
09:00    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 2011-48  -  4  
 
18
lör
00:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - Värtans IK Vit 1  -      
19
16:30
sön
16:30    
Ängby IP
IF Brommapojkarna P2011-4 - Segeltorps IF  -      
 
26
17:00
sön
17:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 4 - IF Brommapojkarna 2011-43  -  6  
JUNI 2024
 
01
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - Danderyds SK FF Vit7  -  3  
 
05
20:15
ons
20:15    
Kärrdals IP
Sollentuna FK P2011 Syd - IF Brommapojkarna P2011-4  -      
08
11:00
lör
11:00    
Skytteholms IP 2
AS Solna FF - IF Brommapojkarna 2011-43  -  2  
 
15
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - AIK FF 43  -  3  
AUGUSTI 2024
 
17
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - AS Solna FF  -      
 
24
lör
00:00    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Vit - IF Brommapojkarna 2011-4  -      
 
31
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - Hammarby IF FF 4  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
lör
00:00    
Östermalms IP 11
Värtans IK Vit 1 - IF Brommapojkarna 2011-4  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - Spånga IS FK 1  -      
 
21
13:30
lör
13:30    
Råsunda IP 11
Vasalund IF A2 - IF Brommapojkarna 2011-4  -      
 
28
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - Täby FK 21  -      
29
12:00
sön
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 2011-4  -      
OKTOBER 2024
 
06
10:30
sön
10:30    
Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 2011-7 - IF Brommapojkarna 2011-4  -      
 
13
14:30
sön
14:30    
Sollentunavallen 2
Sollentuna FK City 1 - IF Brommapojkarna 2011-4  -      
 
19
10:30
lör
10:30    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - Djurgårdens IF FF 11  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners