Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
03
13:30
sön
13:30    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna P11-15 - Djurgården 11-12  -      
03
17:30
sön
17:30    
Åkeshovs BP
 
IF Brommapojkarna P11-15 - Sollentuna SFK Norrviken  -      
 
09
13:00
lör
13:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Lidingö P11-15  -      
10
14:30
sön
14:30    
Olovslunds BP
 
IF Brommapojkarna P11-15 - Sollentuna FK Syd  -      
FEBRUARI 2024
 
03
14:30
lör
14:30    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Mörtnäs  -      
04
13:00
sön
13:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - IF BP 6  -      
04
14:30
sön
14:30    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Mörtnäs  -      
 
10
09:30
lör
09:30    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Essinge IK  -      
11
09:00
sön
09:00    
Mälarhöjden IP
Mälarhöjden / Hägersten - IF Brommapojkarna  -      
 
17
12:00
lör
12:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Lidingö P11-14  -      
18
13:00
sön
13:00    
Olovslunds BP
 
IF Brommapojkarna - Vasalund  -      
18
14:30
sön
14:30    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Järla IF P11  -      
 
24
09:00
lör
09:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Essinge  -      
MARS 2024
 
09
10:00
lör
10:00    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - IF BP 6  -      
10
08:30
sön
08:30    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - IF Brommapojkarna 11-17  -      
10
14:30
sön
14:30    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Sollentuna  -      
 
15
18:00
fre
18:00    
Träkvistavallen
Ekerö - IF Brommapojkarna  -      
16
12:30
lör
12:30    
Olovslunds BP
IF Brommapojkarna - Ekerö  -      
17
14:00
sön
14:00    
Hagsätra IP
Matchcamp - IF Brommapojkarna  -      
 
23
13:30
lör
13:30    
Vårbergs IP
 
Turnering - IF Brommapojkarna P11-15 (fusion med 16)  -      
24
09:00
sön
09:00    
Vårbergs IP
 
Turnering - IF Brommapojkarna P11-15   -      
APRIL 2024
 
06
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP 12
IF Brommapojkarna 2011-26 - Ursvik IK Blå7  -  3  
07
10:30
sön
10:30    
Trollbäckens IP 21
Hanvikens SK Vit - IF Brommapojkarna 2011-157  -  2  
 
14
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP 11
IF Brommapojkarna 2011-15 - Sköndals IK FK 14  -  5  
14
13:30
sön
13:30    
Kvarnbacka BP 1
Kista SC KFUM BLå - IF Brommapojkarna 2011-263  -  4  
 
20
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP övre plan 12
IF Brommapojkarna - Täby FK 32  -      
21
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP övre plan 11
IF Brommapojkarna - Rågsveds IF Grön  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF 22 - IF Brommapojkarna 2011-156  -  4  
27
13:00
lör
13:00    
Åkersberga IP 2
Österåker United FK 4 - IF Brommapojkarna 2011-263  -  3  
MAJ 2024
 
01
10:30
ons
10:30    
Brunnsäng IP
Assyriska FF Babylon - IF Brommapojkarna P11-15   -      
04
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP 11
IF Brommapojkarna 2011-15 - FC Södra FK 10  -  3  
05
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP 12
IF Brommapojkarna 2011-26 - Som United Fotbollsförening blå3  -  1  
 
11
16:00
lör
16:00    
Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IK CLA - IF Brommapojkarna 2011-262  -  6  
12
10:30
sön
10:30    
Älta IP 11
Älta IF 1 - IF Brommapojkarna 2011-152  -  2  
 
18
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP 12
IF Brommapojkarna 2011-26 - Sollentuna FK Viby 41  -  12
19
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP 11
IF Brommapojkarna 2011-15 - IFK Haninge H38  -  5  
 
25
12:00
lör
12:00    
Viksjövallen 2
IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 2011-263  -  6  
26
18:30
sön
18:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 7 gul - IF Brommapojkarna 2011-154  -  3  
JUNI 2024
 
01
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP 11
IF Brommapojkarna 2011-15 - Athletic FC Malmen Vit4  -  4  
02
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP 12
IF Brommapojkarna 2011-26 - Apollon Solna FK6  -  7  
02
14:30
sön
14:30    
Träkvistavallen
IF Brommapojkarna - Ekerö   -      
 
06
08:30
tor
08:30    
Stora Mossens IP 11
IF Brommapojkarna 2011-26 - Bollstanäs SK Gul 12  -  3  
07
19:30
fre
19:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2011-15 - Tyresö Strand FC Gul4  -  7  
08
12:30
lör
12:30    
Tyresövallen 22
Tyresö FF 1 - IF Brommapojkarna 2011-159  -  8  
09
17:10
sön
17:10    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2011-26 - IFK Lidingö FK S blå10  -  2  
AUGUSTI 2024
 
10
10:00
lör
10:00    
Bollstanäs IP 2
Bollstanäs SK Gul 1 - IF Brommapojkarna 2011-26  -      
11
13:00
sön
13:00    
Tyresövallen 2
Tyresö Strand FC Gul - IF Brommapojkarna 2011-15  -      
 
17
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP 12
IF Brommapojkarna 2011-26 - IFK Lidingö FK S blå  -      
18
18:30
sön
18:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2011-15 - Tyresö FF 1  -      
 
24
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 12
Apollon Solna FK - IF Brommapojkarna 2011-26  -      
25
10:00
sön
10:00    
Svartbäckens BP 1
Athletic FC Malmen Vit - IF Brommapojkarna 2011-15  -      
 
31
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP 11
IF Brommapojkarna 2011-15 - Hammarby IF FF 7 gul  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP 12
IF Brommapojkarna 2011-26 - IFK Viksjö 2  -      
 
08
11:30
sön
11:30    
Norrvikens IP 12
Sollentuna FK Viby 4 - IF Brommapojkarna 2011-26  -      
08
15:00
sön
15:00    
Torvalla IP 4
IFK Haninge H3 - IF Brommapojkarna 2011-15  -      
 
14
12:00
lör
12:00    
Stora Mossens IP 12
IF Brommapojkarna 2011-26 - Sundbybergs IK CLA  -      
15
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP 11
IF Brommapojkarna 2011-15 - Älta IF 1  -      
 
22
10:00
sön
10:00    
Knutby BP 1
Som United Fotbollsförening blå - IF Brommapojkarna 2011-26  -      
22
11:30
sön
11:30    
Kvarnängens IP 21
FC Södra FK 1 - IF Brommapojkarna 2011-15  -      
 
28
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP 12
IF Brommapojkarna 2011-26 - Österåker United FK 4  -      
29
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP 11
IF Brommapojkarna 2011-15 - Älvsjö AIK FF 22  -      
OKTOBER 2024
 
05
09:00
lör
09:00    
Tibblevallen (Täby SC) 22
Täby FK 32 - IF Brommapojkarna 2011-26  -      
05
09:30
lör
09:30    
Hagsätra IP 11
Rågsveds IF Grön - IF Brommapojkarna 2011-15  -      
 
12
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP 12
IF Brommapojkarna 2011-26 - Kista SC KFUM BLå  -      
13
11:30
sön
11:30    
Sandåkra BP 1
Sköndals IK FK 1 - IF Brommapojkarna 2011-15  -      
 
20
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP 11
IF Brommapojkarna 2011-15 - Hanvikens SK Vit  -      
20
12:00
sön
12:00    
Ursviks IP 12
Ursvik IK Blå - IF Brommapojkarna 2011-26  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners