Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
FEBRUARI 2024
 
16
17:00
fre
17:00    
Åkeshovs BP
 
IF Brommapojkarna P13-13 - BP 13-19  -      
MARS 2024
 
17
13:00
sön
13:00    
Stora Mossens IP nedre
 
IF Brommapojkarna P13-13 - BP13-7  -      
 
23
09:00
lör
09:00    
Boovallen
 
Matchkamp IF Brommapojkarna Vit (1313/1321) - Boo FF  -      
23
09:00
lör
09:00    
Boovallen
 
Boo ff - IF Brommapojkarna Röd (13-13/21)  -      
APRIL 2024
 
20
16:45
lör
16:45    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-20 - IF Brommapojkarna 2013-42  -      
21
14:15
sön
14:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2013-13 - Hammarby IF FF 9 grön  -      
 
27
15:30
lör
15:30    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-42 - Nockebyhovs IF 2  -      
28
11:30
sön
11:30    
Svanängens IP 225
Skå IK & Bygdegård Vit - IF Brommapojkarna 2013-13  -      
MAJ 2024
 
04
10:15
lör
10:15    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 1:Blå - IF Brommapojkarna 2013-41  -      
05
16:45
sön
16:45    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2013-13 - Spånga IS FK 78  -      
 
18
13:30
lör
13:30    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 4 - IF Brommapojkarna 2013-13  -      
19
13:45
sön
13:45    
Golfängarna 1
Sundbybergs IK Blå - IF Brommapojkarna 2013-42  -      
 
25
09:15
lör
09:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2013-13 - Apollon Solna FK U Svart  -      
26
13:00
sön
13:00    
Nockebyhovs BP
 
IF Brommapojkarna P13-13 - Hammarby IF 13-24  -      
JUNI 2024
 
01
13:00
lör
13:00    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-41 - Högalids IF 1  -      
02
16:30
sön
16:30    
Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF P13 6XS - IF Brommapojkarna 2013-13  -      
 
08
lör
00:00    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-41 - IFK Lidingö FK 19 blå  -      
09
15:30
sön
15:30    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2013-13 - IFK Bergshamra blå  -      
AUGUSTI 2024
 
24
15:30
lör
15:30    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-42 - Essinge IK 2  -      
25
10:15
sön
10:15    
Kryssarvallen 12
Täby FK 53 - IF Brommapojkarna 2013-13  -      
 
31
13:00
lör
13:00    
Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 3 Blå - IF Brommapojkarna 2013-41  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
08:00
sön
08:00    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2013-13 - Djurgårdens IF FF 3 Gul  -      
 
07
11:30
lör
11:30    
Knutby BP 12
Som United Fotbollsförening blå - IF Brommapojkarna 2013-13  -      
08
10:00
sön
10:00    
Hässelby IP 21
Hässelby SK FF Grön 2 - IF Brommapojkarna 2013-42  -      
 
14
09:15
lör
09:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2013-13 - IF Brommapojkarna 2013-37  -      
14
14:15
lör
14:15    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-41 - AIK FF 6  -      
 
21
11:30
lör
11:30    
Kärrdals BP 12
Sollentuna FK Kärrdal1 - IF Brommapojkarna 2013-41  -      
21
12:45
lör
12:45    
Aspuddens IP 2
IFK Aspudden-Tellus Svart 2 - IF Brommapojkarna 2013-13  -      
 
28
09:15
lör
09:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2013-13 - FC Djursholm 2  -      
28
15:30
lör
15:30    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-42 - Ekerö IK 2:Gul  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners