Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
16:00
lör
16:00    
Sturebyskolans BP
Hammarby IF FF 13-11 - BP DFF 14A  -      
 
10
13:00
sön
13:00    
Stora Mossens IP nedre
 
BP 13-21 - BP DFF 14A  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
Bosön Vinnarhallen
BP DFF 14A - Hammarby HTFF P14  -      
17
12:00
sön
12:00    
Grimstatältet
BP DFF 14A - Sirius P13  -      
JANUARI 2024
 
13
16:00
lör
16:00    
Grimstatältet
BP DFF 15 & 16 - BP DFF 14A  -      
14
12:00
sön
12:00    
Grimstatältet
BP DFF 14A - Sollentuna FK Vaxmora P13  -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Västergårds fotbollshall
Assyriska FF - BP DFF 14A  -      
21
11:00
sön
11:00    
Kungsängens IP
Bro IK P13 - BP DFF 14A  -      
 
27
09:30
lör
09:30    
Österängens IP
Sirius P13 - BP DFF 14A  -      
27
14:00
lör
14:00    
Fotbollshallen Sörby IP, Gävle
Gävle GIK - BP DFF 14A  -      
27
14:45
lör
14:45    
Fotbollshallen Sörby IP, Gävle
Falu BS - BP DFF 14A  -      
FEBRUARI 2024
 
03
13:40
lör
13:40    
Grimstatältet
FC Futura Juniorit - BP DFF 14A  -      
03
15:40
lör
15:40    
Grimstatältet
FS Metta - BP DFF 14A  -      
03
18:10
lör
18:10    
Grimstatältet
BP DFF 14A - Borås GIF  -      
04
11:10
sön
11:10    
Grimstatältet
BP DFF 14A - Team Next Norway  -      
04
13:40
sön
13:40    
Grimstatältet
Djurgårdens IF - BP DFF 14A  -      
 
09
16:00
fre
16:00    
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A - Käpylän Pallo  -      
10
08:00
lör
08:00    
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A - FC Honka  -      
10
09:40
lör
09:40    
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A - TPS  -      
10
12:10
lör
12:10    
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A - FC Ilves  -      
10
15:30
lör
15:30    
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A - Pallo-Iirot  -      
11
10:55
sön
10:55    
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A - FC Jazz  -      
 
17
18:00
lör
18:00    
Grimstatältet
BP DFF 14A - Täby FK  -      
18
17:45
sön
17:45    
Västergårds fotbollshall
Assyriska FF P13 Röd - BP DFF 14A  -      
MARS 2024
 
09
10:00
lör
10:00    
Stadshagens IP 3
FC Stockholm - BP DFF 14A  -      
10
12:00
sön
12:00    
Stora Mossens IP nedre mot vägen
BP DFF 14A - Nacka FC  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Djursholms IP
 
Spring Cup Lördag - BP DFF 14A  -      
17
09:40
sön
09:40    
Djursholm IP
 
Spring Cup Söndag - BP DFF 14A  -      
 
24
17:00
sön
17:00    
Åkersberga IP
Åkersberga FC P13 - BP DFF 14A  -      
APRIL 2024
 
06
14:30
lör
14:30    
Sågtorpskolan
Sickla IF - BP DFF 14A  -      
07
08:30
sön
08:30    
Näsbydal IP
 
Täby FK P14 Akademi - IF Brommapojkarna P2014 DFF  -      
 
13
09:00
lör
09:00    
Nälsta BP
FC Nordsjælland - BP DFF 14A  -      
 
20
15:00
lör
15:00    
Fisksätra IP
 
Fisksätra IF - BP DFF 14A  -      
 
26
18:45
fre
18:45    
Rudboda konstgräsplan
IFK Lidingö FK - BP DFF 14A  -      
28
16:45
sön
16:45    
Ängby IP
BP 13-3 - BP DFF 14A  -      
MAJ 2024
 
12
09:30
sön
09:30    
Alby BP
 
Konyaspor - IF Brommapojkarna P2014 DFF  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Skuru IP
Boo FF - BP DFF 14A  -      
 
25
10:30
lör
10:30    
Stora Mossens IP övre B
BP DFF 14A - Hammarby TFF  -      
26
12:30
sön
12:30    
Åkeshovs BP
BP DFF 14A - Huddinge IF  -      
JUNI 2024
 
06
09:00
tor
09:00    
Ekängs IP, Örebro
Örebro SK FK - IF Brommapojkarna P2014 DFF  -      
08
06:00
lör
06:00    
Gaisgården, Göteborg
 
GAIS - BP DFF 14A  -      
AUGUSTI 2024
 
25
10:30
sön
10:30    
Stora Mossens IP övre
BP DFF 14A - Boo FF  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners