SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
DFF P2014
Hem
Föreningsinfo
Värdegrund & Trygghetsgrupp
Lagledarmanualen
BP-Mallen
Spelarutvecklingsplan
Börja spela i BP
Medlemsavgift
Närvarorapportering
Supercoach
Material & Lagsponsring
Utbildningar
Spela Mera
Cuper
Camper
Sommarfotbollsskola
Ungdomsbiljetter
BPs Sponsorer
Knatteskola 5-7 år
Knatteskola Vår/Höst
Knatteskola Vinter
Bas 8-9 år
Bas 8-9 år
Spela Mera
P2015-4
P2015-5
P2015-6
P2015-7
P2015-8
P2015-9
P2015-10
P2015-11
P2015-12
P2015-13
P2015-14
P2015-15
P2015-16
P2015-19
P2015-20
P2015-21
P2015-23
P2015-24
F2015-2
F2015-3
F2015-4
F2015-5
F2015-8
F2016-2
F2016-3
F2016-4
F2016-5
F2016-6
F2016-7
P2016-3
P2016-4
P2016-5
P2016-6
P2016-7
P2016-8
P2016-9
P2016-10
P2016-11
P2016-12
P2016-13
P2016-14
P2016-16
P2016-17
P2016-19
P2016-20
P2016-22
P2016-23
P2016-24
Bas 10-12 år
BAS 10-12 år
Spela Mera
P2014-3
P2014-4
P2014-5
P2014-7
P2014-8
P2014-10
P2014-11
P2014-13
P2014-14
P2014-15
P2014-16
P2014-17
P2014-18
P2014-20
P2014-23
P2014-24
P2014-27
F2014-2
F2014-3
F2014-4
P2013-3
P2013-4
P2013-6
P2013-7
P2013-9
P2013-10
P2013-11
P2013-13
P2013-14
P2013-15
P2013-17
P2013-19
P2013-20
P2013-21
P2013-33
F2013-2
F2013-4
F2013-6
F2013-7
P2012-2
P2012-3
P2012-4
P2012-6
P2012-7
P2012-8
P2012-10
P2012-11
P2012-14
P2012-16
P2012-27
P2012-29
F2012-2
F2012-6
F2012-8
F2012-10
Bas 13-19 år
BAS 13-19 år
F16/19-3
F16/19-4
F2009-U
F2009-4
F2010-U
F2010-2
F2011-U
F2011-3
P2005-3
P2005-12
P2006-2
P2006-9
P2008-1
P2008-8
P2008-9
P2008-14
P2009-5
P2009-6
P2009-8
P2009-9
P2009-10
P2010-2
P2010-3
P2010-4
P2010-5
P2010-10
P2010-11
P2010-12
P2010-19
P2010-21
P2010-27
P2011-2
P2011-4
P2011-5
P2011-6
P2011-7
P2011-8
P2011-14
P2011-15
P2011-17
P2011-20
P2011-23
Flickakademin
Dam
Flickakademi
Dam-U
F2009A
F2010A
F2011A
F2012A
F2013A
F2014A
F2015A
F2016A
Pojkakademin
Herr
Pojkakademin
P19
P17
P16
P2010A
P2011A
P2012A
P2013A
P2014A
P2015A
P2016A
DFF Akademin
DFF Akademin
DFF P19
DFF P16
DFF P2009
DFF P2010
DFF P2011
DFF P2012
DFF P2013
DFF P2014
DFF P2015
DFF P2016
Bromma TFF
Bromma TFF
TFF P18
TFF P16
P2008 TFF Svart
P2009 TFF
Cuper
Camper
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Föreningsinfo
Värdegrund & Trygghetsgrupp
Lagledarmanualen
BP-Mallen
Spelarutvecklingsplan
Börja spela i BP
Medlemsavgift
Närvarorapportering
Supercoach
Material & Lagsponsring
Utbildningar
Spela Mera
Cuper
Camper
Sommarfotbollsskola
Ungdomsbiljetter
BPs Sponsorer
Knatteskola 5-7 år
Knatteskola Vår/Höst
Knatteskola Vinter
Bas 8-9 år
Bas 8-9 år
Spela Mera
P2015-4
P2015-5
P2015-6
P2015-7
P2015-8
P2015-9
P2015-10
P2015-11
P2015-12
P2015-13
P2015-14
P2015-15
P2015-16
P2015-19
P2015-20
P2015-21
P2015-23
P2015-24
F2015-2
F2015-3
F2015-4
F2015-5
F2015-8
F2016-2
F2016-3
F2016-4
F2016-5
F2016-6
F2016-7
P2016-3
P2016-4
P2016-5
P2016-6
P2016-7
P2016-8
P2016-9
P2016-10
P2016-11
P2016-12
P2016-13
P2016-14
P2016-16
P2016-17
P2016-19
P2016-20
P2016-22
P2016-23
P2016-24
Bas 10-12 år
BAS 10-12 år
Spela Mera
P2014-3
P2014-4
P2014-5
P2014-7
P2014-8
P2014-10
P2014-11
P2014-13
P2014-14
P2014-15
P2014-16
P2014-17
P2014-18
P2014-20
P2014-23
P2014-24
P2014-27
F2014-2
F2014-3
F2014-4
P2013-3
P2013-4
P2013-6
P2013-7
P2013-9
P2013-10
P2013-11
P2013-13
P2013-14
P2013-15
P2013-17
P2013-19
P2013-20
P2013-21
P2013-33
F2013-2
F2013-4
F2013-6
F2013-7
P2012-2
P2012-3
P2012-4
P2012-6
P2012-7
P2012-8
P2012-10
P2012-11
P2012-14
P2012-16
P2012-27
P2012-29
F2012-2
F2012-6
F2012-8
F2012-10
Bas 13-19 år
BAS 13-19 år
F16/19-3
F16/19-4
F2009-U
F2009-4
F2010-U
F2010-2
F2011-U
F2011-3
P2005-3
P2005-12
P2006-2
P2006-9
P2008-1
P2008-8
P2008-9
P2008-14
P2009-5
P2009-6
P2009-8
P2009-9
P2009-10
P2010-2
P2010-3
P2010-4
P2010-5
P2010-10
P2010-11
P2010-12
P2010-19
P2010-21
P2010-27
P2011-2
P2011-4
P2011-5
P2011-6
P2011-7
P2011-8
P2011-14
P2011-15
P2011-17
P2011-20
P2011-23
Flickakademin
Dam
Flickakademi
Dam-U
F2009A
F2010A
F2011A
F2012A
F2013A
F2014A
F2015A
F2016A
Pojkakademin
Herr
Pojkakademin
P19
P17
P16
P2010A
P2011A
P2012A
P2013A
P2014A
P2015A
P2016A
DFF Akademin
DFF Akademin
DFF P19
DFF P16
DFF P2009
DFF P2010
DFF P2011
DFF P2012
DFF P2013
DFF P2014
DFF P2015
DFF P2016
Bromma TFF
Bromma TFF
TFF P18
TFF P16
P2008 TFF Svart
P2009 TFF
Cuper
Camper
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa
Nyheter
Hem
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Nyheter
Hem
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: BP Acadedmy Winter Match Camp
2024: BP Academy Winter Cup
2024: Eckeräö Match Camp
2023: Boys & Girls Spring Cup
2023: Oktober Cupen
2023: Oktoberpokalen 2023
2023: Oktoberpokalen 2023
2023: St.Eriks Cupen P13
DECEMBER 2023
02
16:00
lör
16:00
Sturebyskolans BP
Hammarby IF FF 13-11 -
BP DFF 14A
-
10
13:00
sön
13:00
Stora Mossens IP nedre
BP 13-21 -
BP DFF 14A
-
16
14:00
lör
14:00
Bosön Vinnarhallen
BP DFF 14A
- Hammarby HTFF P14
-
17
12:00
sön
12:00
Grimstatältet
BP DFF 14A
- Sirius P13
-
JANUARI 2024
13
16:00
lör
16:00
Grimstatältet
BP DFF 15 & 16 -
BP DFF 14A
-
14
12:00
sön
12:00
Grimstatältet
BP DFF 14A
- Sollentuna FK Vaxmora P13
-
20
09:00
lör
09:00
Västergårds fotbollshall
Assyriska FF -
BP DFF 14A
-
21
11:00
sön
11:00
Kungsängens IP
Bro IK P13 -
BP DFF 14A
-
27
09:30
lör
09:30
Österängens IP
Sirius P13 -
BP DFF 14A
-
27
14:00
lör
14:00
Fotbollshallen Sörby IP, Gävle
Gävle GIK -
BP DFF 14A
-
27
14:45
lör
14:45
Fotbollshallen Sörby IP, Gävle
Falu BS -
BP DFF 14A
-
FEBRUARI 2024
03
13:40
lör
13:40
Grimstatältet
FC Futura Juniorit -
BP DFF 14A
-
03
15:40
lör
15:40
Grimstatältet
FS Metta -
BP DFF 14A
-
03
18:10
lör
18:10
Grimstatältet
BP DFF 14A
- Borås GIF
-
04
11:10
sön
11:10
Grimstatältet
BP DFF 14A
- Team Next Norway
-
04
13:40
sön
13:40
Grimstatältet
Djurgårdens IF -
BP DFF 14A
-
09
16:00
fre
16:00
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A
- Käpylän Pallo
-
10
08:00
lör
08:00
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A
- FC Honka
-
10
09:40
lör
09:40
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A
- TPS
-
10
12:10
lör
12:10
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A
- FC Ilves
-
10
15:30
lör
15:30
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A
- Pallo-Iirot
-
11
10:55
sön
10:55
Eckeröhallen, Åland
BP DFF 14A
- FC Jazz
-
17
18:00
lör
18:00
Grimstatältet
BP DFF 14A
- Täby FK
-
18
17:45
sön
17:45
Västergårds fotbollshall
Assyriska FF P13 Röd -
BP DFF 14A
-
MARS 2024
09
10:00
lör
10:00
Stadshagens IP 3
FC Stockholm -
BP DFF 14A
-
10
12:00
sön
12:00
Stora Mossens IP nedre mot vägen
BP DFF 14A
- Nacka FC
-
16
09:00
lör
09:00
Djursholms IP
Spring Cup Lördag -
BP DFF 14A
-
17
09:40
sön
09:40
Djursholm IP
Spring Cup Söndag -
BP DFF 14A
-
24
08:30
sön
08:30
Stora Mossens IP nedre mot parkeringen
BP DFF 14A
- Upplands Väsby P14
-
24
17:00
sön
17:00
Åkersberga IP
Åkersberga FC P13 -
BP DFF 14A
-
APRIL 2024
07
09:00
sön
09:00
Näsbydal IP
Täby FK P14 Akademi -
IF Brommapojkarna P2014 DFF
-
13
09:00
lör
09:00
TBC
FC Nordsjælland -
BP DFF 14A
-
MAJ 2024
12
09:30
sön
09:30
Alby BP
Konyaspor -
IF Brommapojkarna P2014 DFF
-
Huvudpartners
Officiella partners