SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Kontaktuppgifter Akademi Pojk

Nedan är kontaktuppgifter till personer inom pojkakademin 2024:

 

Akademichef: Erik Nathorst, erik.nathorst@bpfotboll.se

Sportchef P17 & P19: Philip Berglund, philip.berglund@bpfotboll.se

Sportchef Akademi: Tommy Söderström, tommy.soderstrom@bpfotboll.se

Utvecklingschef: Sebastian Waldenström, sebastian.waldenstrom@bpfotboll.se

Teknisk Direktör: Henrik Jurelius, henrik.jurelius@bpfotboll.se

Ansökan om provspel: Länk

 

Kontaktpersoner Lag:

2016: August Berg, august.berg@bpfotboll.se

2015: Joakim Borneving, joakim.borneving@bpfotboll.se

2014: Oliwer Mattar, oliwer.mattar@bpfotboll.se

2013: Viktor Ekström, viktor.ekstrom@bpfotboll.se

2012: Erik Rydén, erik.ryden@bpfotboll.se

2011: Erik Rydén, erik.ryden@bpfotboll.se

2010: Kristoffer Junegard, kristoffer.junegard@gmail.com

P16: Emil Spångberg, emil.spangberg@bpfotboll.se

P17: Henrik Jurelius, henrik.jurelius@bpfotboll.se

P19: Henrik Jurelius, henrik.jurelius@bpfotboll.se

 

Är du intresserad av att jobba inom BP:s Akademi Pojk?

Ta kontakt med Akademichef Erik Nathorst via erik.nathorst@bpfotboll.se.

 
Huvudpartners
Officiella partners