SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
DFF P2011
Hem
Föreningsinfo
Värdegrund & Trygghetsgrupp
Lagledarmanualen
BP-Mallen
Spelarutvecklingsplan
Börja spela i BP
Medlemsavgift
Närvarorapportering
Supercoach
Material & Lagsponsring
Utbildningar
Spela Mera
Cuper
Camper
Sommarfotbollsskola
Ungdomsbiljetter
BPs Sponsorer
Knatteskola 5-7 år
Knatteskola Vår/Höst
Knatteskola Vinter
Bas 8-9 år
Bas 8-9 år
Spela Mera
P2015-4
P2015-5
P2015-6
P2015-7
P2015-8
P2015-9
P2015-10
P2015-11
P2015-12
P2015-13
P2015-14
P2015-15
P2015-16
P2015-19
P2015-20
P2015-21
P2015-23
P2015-24
F2015-2
F2015-3
F2015-4
F2015-5
F2015-8
F2016-2
F2016-3
F2016-4
F2016-5
F2016-6
F2016-7
P2016-3
P2016-4
P2016-5
P2016-6
P2016-7
P2016-8
P2016-9
P2016-10
P2016-11
P2016-12
P2016-13
P2016-14
P2016-16
P2016-17
P2016-19
P2016-20
P2016-22
P2016-23
P2016-24
Bas 10-12 år
BAS 10-12 år
Spela Mera
P2014-3
P2014-4
P2014-5
P2014-7
P2014-8
P2014-10
P2014-11
P2014-13
P2014-14
P2014-15
P2014-16
P2014-17
P2014-18
P2014-20
P2014-23
P2014-24
P2014-27
F2014-2
F2014-3
F2014-4
P2013-3
P2013-4
P2013-6
P2013-7
P2013-9
P2013-10
P2013-11
P2013-13
P2013-14
P2013-15
P2013-17
P2013-19
P2013-20
P2013-21
P2013-33
F2013-2
F2013-4
F2013-6
F2013-7
P2012-2
P2012-3
P2012-4
P2012-6
P2012-7
P2012-8
P2012-10
P2012-11
P2012-14
P2012-16
P2012-27
P2012-29
F2012-2
F2012-6
F2012-8
F2012-10
Bas 13-19 år
BAS 13-19 år
F16/19-3
F16/19-4
F2009-U
F2009-4
F2010-U
F2010-2
F2011-U
F2011-3
P2005-3
P2005-12
P2006-2
P2006-9
P2008-1
P2008-8
P2008-9
P2008-14
P2009-5
P2009-6
P2009-8
P2009-9
P2009-10
P2010-2
P2010-3
P2010-4
P2010-5
P2010-10
P2010-11
P2010-12
P2010-19
P2010-21
P2010-27
P2011-2
P2011-4
P2011-5
P2011-6
P2011-7
P2011-8
P2011-14
P2011-15
P2011-17
P2011-20
P2011-23
Flickakademin
Dam
Flickakademi
Dam-U
F2009A
F2010A
F2011A
F2012A
F2013A
F2014A
F2015A
F2016A
Pojkakademin
Herr
Pojkakademin
P19
P17
P16
P2010A
P2011A
P2012A
P2013A
P2014A
P2015A
P2016A
DFF Akademin
DFF Akademin
DFF P19
DFF P16
DFF P2009
DFF P2010
DFF P2011
DFF P2012
DFF P2013
DFF P2014
DFF P2015
DFF P2016
Bromma TFF
Bromma TFF
TFF P18
TFF P16
P2008 TFF Svart
P2009 TFF
Cuper
Camper
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Föreningsinfo
Värdegrund & Trygghetsgrupp
Lagledarmanualen
BP-Mallen
Spelarutvecklingsplan
Börja spela i BP
Medlemsavgift
Närvarorapportering
Supercoach
Material & Lagsponsring
Utbildningar
Spela Mera
Cuper
Camper
Sommarfotbollsskola
Ungdomsbiljetter
BPs Sponsorer
Knatteskola 5-7 år
Knatteskola Vår/Höst
Knatteskola Vinter
Bas 8-9 år
Bas 8-9 år
Spela Mera
P2015-4
P2015-5
P2015-6
P2015-7
P2015-8
P2015-9
P2015-10
P2015-11
P2015-12
P2015-13
P2015-14
P2015-15
P2015-16
P2015-19
P2015-20
P2015-21
P2015-23
P2015-24
F2015-2
F2015-3
F2015-4
F2015-5
F2015-8
F2016-2
F2016-3
F2016-4
F2016-5
F2016-6
F2016-7
P2016-3
P2016-4
P2016-5
P2016-6
P2016-7
P2016-8
P2016-9
P2016-10
P2016-11
P2016-12
P2016-13
P2016-14
P2016-16
P2016-17
P2016-19
P2016-20
P2016-22
P2016-23
P2016-24
Bas 10-12 år
BAS 10-12 år
Spela Mera
P2014-3
P2014-4
P2014-5
P2014-7
P2014-8
P2014-10
P2014-11
P2014-13
P2014-14
P2014-15
P2014-16
P2014-17
P2014-18
P2014-20
P2014-23
P2014-24
P2014-27
F2014-2
F2014-3
F2014-4
P2013-3
P2013-4
P2013-6
P2013-7
P2013-9
P2013-10
P2013-11
P2013-13
P2013-14
P2013-15
P2013-17
P2013-19
P2013-20
P2013-21
P2013-33
F2013-2
F2013-4
F2013-6
F2013-7
P2012-2
P2012-3
P2012-4
P2012-6
P2012-7
P2012-8
P2012-10
P2012-11
P2012-14
P2012-16
P2012-27
P2012-29
F2012-2
F2012-6
F2012-8
F2012-10
Bas 13-19 år
BAS 13-19 år
F16/19-3
F16/19-4
F2009-U
F2009-4
F2010-U
F2010-2
F2011-U
F2011-3
P2005-3
P2005-12
P2006-2
P2006-9
P2008-1
P2008-8
P2008-9
P2008-14
P2009-5
P2009-6
P2009-8
P2009-9
P2009-10
P2010-2
P2010-3
P2010-4
P2010-5
P2010-10
P2010-11
P2010-12
P2010-19
P2010-21
P2010-27
P2011-2
P2011-4
P2011-5
P2011-6
P2011-7
P2011-8
P2011-14
P2011-15
P2011-17
P2011-20
P2011-23
Flickakademin
Dam
Flickakademi
Dam-U
F2009A
F2010A
F2011A
F2012A
F2013A
F2014A
F2015A
F2016A
Pojkakademin
Herr
Pojkakademin
P19
P17
P16
P2010A
P2011A
P2012A
P2013A
P2014A
P2015A
P2016A
DFF Akademin
DFF Akademin
DFF P19
DFF P16
DFF P2009
DFF P2010
DFF P2011
DFF P2012
DFF P2013
DFF P2014
DFF P2015
DFF P2016
Bromma TFF
Bromma TFF
TFF P18
TFF P16
P2008 TFF Svart
P2009 TFF
Cuper
Camper
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: DFF matchcamp
2024: Lux Wintercup
2024: Matchcamp 6 Juni
2024: P2011- 1S
2024: Spårvägen matchcamp
2024: Träningsmatcher 2024
2024: Öster IF matchcamp
DECEMBER 2023
02
17:00
lör
17:00
Grimsta IP
IF Brommapojkarna DFF
- Järfälla FF P10
-
03
14:00
sön
14:00
Segeltorps IP
Segeltorp IF P10 -
IF Brommapojkarna DFF
-
09
17:00
lör
17:00
Hägernäs IP
Viggbyholms IK P11-A -
IF Brommapojkarna DFF
-
10
11:30
sön
11:30
Grimsta IP
Djurgårdens IF FF P11-11 -
IF Brommapojkarna DFF
-
16
11:30
lör
11:30
Järfällavallen B
Nacka FC U12-A -
IF Brommapojkarna
-
17
11:30
sön
11:30
Jätfällavallen B
Sollentuna FK - Viby P2011 -
IF Brommapojkarna P2011 DFF
-
JANUARI 2024
13
13:30
lör
13:30
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna DFF
- Hammarby IF FF P11-23
-
14
15:30
sön
15:30
Skarpnäcks Sportfällt
Spårvägens FF P11-U -
IF Brommapojkarna DFF
-
20
13:30
lör
13:30
Stora Mossens IP övre
IF Brommapojkarna DFF
- AIK IF FF P2011 UV
-
20
17:00
lör
17:00
Fjällenskolan
IF Brommapojkarna DFF
- IF Brommapojkarna DFF
-
21
16:30
sön
16:30
Tallbohovs IP
IF Brommapojkarna DFF
- Täby FK P2011 FA
-
27
13:30
lör
13:30
Stora Mossens IP övre
Brommapojkarna DFF
- Sollentuna FK P11-Viby
-
28
16:30
sön
16:30
Tallbohovs IP
Brommapojkarna DFF
- Boo FF U13A
-
FEBRUARI 2024
03
13:30
lör
13:30
Stora Mossens IP övre
Brommapojkarna DFF
- Enköping SK P11-A
-
04
16:30
sön
16:30
Tallbohovs IP
Tullinge Triangel Pojkar FK P10 -
Brommapojkarna DFF
-
11
09:00
sön
09:00
Grimsta IP
IF Brommapojkarna P12A -
Brommapojkarna DFF
-
11
16:30
sön
16:30
Tallbohovs IP
Brommapojkarna DFF
- Långbro FF
-
16
15:50
fre
15:50
Kristinehamns Arena
Brommapojkarna DFF
- Degerfors IF
-
16
21:10
fre
21:10
Kristinehamns Arena
Asker (Norge) -
Brommapojkarna DFF
-
17
11:20
lör
11:20
Kristinehamns Arena
Brommapojkarna
- Täby FK
-
17
17:25
lör
17:25
Kristinehamn Arena
Brommapojkarna DFF
- Långbro FF
-
18
08:30
sön
08:30
Kristinehamns Arena
Brommapojkarna DFF
- Örebro Syrianska
-
24
16:30
lör
16:30
Tallbohovs IP
Brommapojkarna DFF
- AFC Malmen
-
25
14:30
sön
14:30
Huvudstafältet
AIK P2011 UV -
Brommapojkarna DFF
-
MARS 2024
09
13:30
lör
13:30
Stora Mossens IP övre
Brommapojkarna DFF
- Hammarby IF FF P11-9
-
10
16:30
sön
16:30
Lärkans IP
Sala FF -
Brommapojkarna DFF
-
16
09:40
lör
09:40
Skarpnäcks Sportfält
Brommapojkarna DFF
- FC Stockholm
-
16
11:25
lör
11:25
Skarpnäcks Sportfält
Brommapojkarna DFF
- Djurgårdens IF P11-11
-
16
12:35
lör
12:35
Skarpnäcks Sportfält
Spårvägen FF -
Brommapojkarna DFF
-
16
13:45
lör
13:45
Skarpnäcks Sportfält
IFK Lidingö -
Brommapojkarna DFF
-
16
16:05
lör
16:05
Skarpnäcks Sportfält
Brommapojkarna DFF
- Djurgårdens IF P11-2
-
17
11:00
sön
11:00
Skarpnäcks Sportfält
Djurgårdens IF P11-2 -
Brommapojkarna DFF
-
17
13:00
sön
13:00
Skarpnäcks Sportfält
IF Brommapojkarna
- FC Stockholm
-
23
09:00
lör
09:00
Sandviks Bollplan
Brommapojkarna DFF
- IK Sirius
-
23
10:20
lör
10:20
Sandviks Bollplan
Brommapojkarna DFF
- Stångebro United BK
-
23
12:20
lör
12:20
Sandviks Bollplan
Örebro SK FK -
Brommapojkarna DFF
-
23
17:30
lör
17:30
Sandviks Bollplan
Brommapojkarna
- Tyresö Strand FC
-
29
15:00
fre
15:00
Linköping Airdome Arena
Stångebro United -
Brommapojkarna DFF
-
30
10:00
lör
10:00
Lagavallen
Ljungby IF -
Brommapojkarna DFF
-
30
15:30
lör
15:30
Jordbrovallen
Jönköping Södra -
Brommapojkarna DFF
-
31
10:00
sön
10:00
Norremark IP
Brommapojkarna DFF
- Kalmar FF
-
31
13:00
sön
13:00
Sportfältet Teleborg
Östers IF -
Brommapojkarna DFF
-
31
16:00
sön
16:00
Sportfältet Teleborg
Brommapojkarna DFF
- GAIS
-
APRIL 2024
06
14:15
lör
14:15
Skarpnäcks SF 32
Spårvägens FF U -
Brommapojkarna DFF
-
13
16:30
lör
16:30
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF
- Boo FF 1
-
20
12:00
lör
12:00
Kvickentorps BP 1
FC Stockholm Internazionale 1 -
Brommapojkarna DFF
-
28
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF
- Täby FK FA11
-
MAJ 2024
01
12:30
ons
12:30
Platinum Cars Arena
IFK Norrköping P13A -
Brommapojkarna DFF
-
04
11:30
lör
11:30
Norrvikens IP 11
Sollentuna FK Viby 1 -
Brommapojkarna DFF
-
12
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF
- Vasalund IF A1
-
19
11:30
sön
11:30
Östermalms IP 12
Djurgårdens IF FF 2 -
Brommapojkarna DFF
-
26
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF
- IFK Lidingö FK
-
JUNI 2024
02
09:00
sön
09:00
Råsunda IP 11
AIK FF 1 -
Brommapojkarna DFF
-
09
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF
- IF Brommapojkarna 1
-
15
16:00
lör
16:00
Trollbäckens IP 21
Hanvikens SK Röd -
Brommapojkarna DFF
-
25
17:00
tis
17:00
Sörby IP
Gefle IF P11A -
Brommapojkarna DFF
-
AUGUSTI 2024
11
14:00
sön
14:00
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF
- Hanvikens SK Röd
-
18
09:00
sön
09:00
Stora Mossens IP 11
IF Brommapojkarna 1 -
Brommapojkarna DFF
-
25
17:00
sön
17:00
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF
- AIK FF 1
-
31
12:00
lör
12:00
Dalénum 11
IFK Lidingö FK -
Brommapojkarna DFF
-
SEPTEMBER 2024
08
15:30
sön
15:30
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF
- Djurgårdens IF FF 2
-
14
12:00
lör
12:00
Råsunda IP 12
Vasalund IF A1 -
Brommapojkarna DFF
-
22
17:00
sön
17:00
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF
- Sollentuna FK Viby 1
-
28
09:00
lör
09:00
Tibblevallen (Täby SC) 21
Täby FK FA11 -
Brommapojkarna DFF
-
OKTOBER 2024
06
17:00
sön
17:00
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF
- FC Stockholm Internazionale 1
-
13
14:45
sön
14:45
Skuru IP 1 (9)
Boo FF 1 -
Brommapojkarna DFF
-
20
14:00
sön
14:00
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF
- Spårvägens FF U
-
Huvudpartners
Officiella partners