Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
FEBRUARI 2024
 
03
16:00
lör
16:00    
Solhems BP
IF Brommapojkarna - Apollon Solna  -      
 
24
16:00
lör
16:00    
Solhems BP
IF Brommapojkarna - AIK  -      
MARS 2024
 
10
16:00
sön
16:00    
Nälsta BP
IF Brommapojkarna P14-7 - Djurgårdens IF FF  -      
 
16
12:30
lör
12:30    
Haningevallen
 
Vendelsö IK - IF Brommapojkarna P14-7  -      
17
16:00
sön
16:00    
Nälsta BP
IF Brommapojkarna - Norrtulls SK  -      
 
21
17:15
tor
17:15    
B-plan
 
IF Brommapojkarna P14-5 - IF Brommapojkarna P14-7  -      
APRIL 2024
 
13
13:00
lör
13:00    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna - Djurgårdens IF FF 14-8  -      
 
20
12:45
lör
12:45    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-7 - Hässelby SK FF Vit 1  -      
21
10:00
sön
10:00    
Hässelängens BP
IF Brommapojkarna - Vasalund  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Ärvinge BP 11
Kista SC KFUM P15 - IF Brommapojkarna 2014-30  -      
28
14:15
sön
14:15    
Strömvallen 2
Bele Barkarby FF grön 3 - IF Brommapojkarna 2014-7  -      
MAJ 2024
 
04
11:30
lör
11:30    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-7 - Huddinge IF Vit S  -      
04
14:00
lör
14:00    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-30 - Ursvik IK Röd  -      
 
12
13:00
sön
13:00    
Grimsta BP
IF Brommapojkarna - Assyriska FF  -      
 
18
12:45
lör
12:45    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-7 - Arameisk-Syrianska IF Röd 1 sv  -      
19
10:30
sön
10:30    
Gärdeskolan
Djurgården 14:3 - IF Brommapojkarna  -      
 
25
12:45
lör
12:45    
Huvudstafältet 12
AIK FF 10 - IF Brommapojkarna 2014-7  -      
26
15:15
sön
15:15    
Östermalms IP
Djurgårdens IF 14:8 - IF Brommapojkarna  -      
JUNI 2024
 
01
09:45
lör
09:45    
Grimsta IP
IF Brommapojkarna - Käpylä  -      
01
11:15
lör
11:15    
Grimsta IP
IF Brommapojkarna - Käpylä United  -      
 
08
12:45
lör
12:45    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-7 - IF Brommapojkarna 2014-32  -      
09
11:30
sön
11:30    
Hässelängens BP
FC Stockholm - IF Brommapojkarna  -      
AUGUSTI 2024
 
10
10:00
lör
10:00    
Nälsta BP
 
IF Brommapojkarna - TBD  -      
 
17
10:00
lör
10:00    
Hässelängens BP
 
IF Brommapojkarna - TBD  -      
 
24
16:30
lör
16:30    
Viksjövallen 3
IFK Viksjö P14vit2 - IF Brommapojkarna 2014-30  -      
24
16:30
lör
16:30    
Huvudstafältet 11
Vasalund IF Svart 2 - IF Brommapojkarna 2014-7  -      
 
31
11:30
lör
11:30    
Södervik 11
Väsby FF Vit - IF Brommapojkarna 2014-7  -      
31
15:15
lör
15:15    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-30 - Bro IK Vit 1  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
12:45
lör
12:45    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-7 - Bollstanäs SK Grön 2  -      
 
14
11:30
lör
11:30    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-7 - Hammarby IF FF 4 grön  -      
15
16:45
sön
16:45    
Strömvallen 2
Bele Barkarby FF röd 1 - IF Brommapojkarna 2014-30  -      
 
21
16:30
lör
16:30    
Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Vit - IF Brommapojkarna 2014-7  -      
 
28
11:30
lör
11:30    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-7 - Hammarby IF FF 25 grön  -      
OKTOBER 2024
 
05
10:00
lör
10:00    
Åkeshovs BP
 
IF Brommapojkarna - TBD  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Åkeshovs BP
 
IF Brommapojkarna - TBD  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners