Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P2015-4
Hem
Föreningsinfo
Värdegrund & Trygghetsgrupp
Lagledarmanualen
BP-Mallen
Spelarutvecklingsplan
Börja spela i BP
Medlemsavgift
Närvarorapportering
Supercoach
Material & Lagsponsring
Utbildningar
Spela Mera
Cuper
Camper
Sommarfotbollsskola
Ungdomsbiljetter
BPs Sponsorer
Knatteskola 5-7 år
Knatteskola Vår/Höst
Knatteskola Vinter
Bas 8-9 år
Bas 8-9 år
Spela Mera
P2015-4
P2015-5
P2015-6
P2015-7
P2015-8
P2015-9
P2015-10
P2015-11
P2015-12
P2015-13
P2015-14
P2015-15
P2015-16
P2015-19
P2015-20
P2015-21
P2015-23
P2015-24
F2015-2
F2015-3
F2015-4
F2015-5
F2015-8
F2016-2
F2016-3
F2016-4
F2016-5
F2016-6
F2016-7
P2016-3
P2016-4
P2016-5
P2016-6
P2016-7
P2016-8
P2016-9
P2016-10
P2016-11
P2016-12
P2016-13
P2016-14
P2016-16
P2016-17
P2016-19
P2016-20
P2016-22
P2016-23
P2016-24
Bas 10-12 år
BAS 10-12 år
Spela Mera
P2014-3
P2014-4
P2014-5
P2014-7
P2014-8
P2014-10
P2014-11
P2014-13
P2014-14
P2014-15
P2014-16
P2014-17
P2014-18
P2014-20
P2014-23
P2014-24
P2014-27
F2014-2
F2014-4
P2013-3
P2013-4
P2013-6
P2013-7
P2013-9
P2013-10
P2013-11
P2013-13
P2013-14
P2013-15
P2013-17
P2013-19
P2013-20
P2013-21
P2013-33
F2013-2
F2013-4
F2013-6
F2013-7
P2012-2
P2012-3
P2012-4
P2012-6
P2012-7
P2012-8
P2012-10
P2012-11
P2012-14
P2012-16
P2012-27
P2012-29
F2012-2
F2012-6
F2012-8
F2012-10
Bas 13-19 år
BAS 13-19 år
F16/19-3
F16/19-4
F2009-U
F2009-4
F2010-U
F2010-2
F2011-U
F2011-3
P2005-3
P2005-12
P2006-2
P2006-9
P2008-1
P2008-8
P2008-9
P2008-14
P2009-5
P2009-6
P2009-8
P2009-9
P2009-10
P2010-2
P2010-3
P2010-4
P2010-5
P2010-10
P2010-11
P2010-12
P2010-19
P2010-21
P2010-27
P2011-2
P2011-4
P2011-5
P2011-6
P2011-7
P2011-8
P2011-14
P2011-15
P2011-17
P2011-20
P2011-23
Flickakademin
Dam
Flickakademi
Dam-U
F2009A
F2010A
F2011A
F2012A
F2013A
F2014A
F2015A
F2016A
Pojkakademin
Herr
Pojkakademin
P19
P17
P16
P2010A
P2011A
P2012A
P2013A
P2014A
P2015A
P2016A
DFF Akademin
DFF Akademin
DFF P19
DFF P16
DFF P2009
DFF P2010
DFF P2011
DFF P2012
DFF P2013
DFF P2014
DFF P2015
DFF P2016
Bromma TFF
Bromma TFF
TFF P18
TFF P16
P2008 TFF Svart
P2009 TFF
Cuper
Camper
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Föreningsinfo
Värdegrund & Trygghetsgrupp
Lagledarmanualen
BP-Mallen
Spelarutvecklingsplan
Börja spela i BP
Medlemsavgift
Närvarorapportering
Supercoach
Material & Lagsponsring
Utbildningar
Spela Mera
Cuper
Camper
Sommarfotbollsskola
Ungdomsbiljetter
BPs Sponsorer
Knatteskola 5-7 år
Knatteskola Vår/Höst
Knatteskola Vinter
Bas 8-9 år
Bas 8-9 år
Spela Mera
P2015-4
P2015-5
P2015-6
P2015-7
P2015-8
P2015-9
P2015-10
P2015-11
P2015-12
P2015-13
P2015-14
P2015-15
P2015-16
P2015-19
P2015-20
P2015-21
P2015-23
P2015-24
F2015-2
F2015-3
F2015-4
F2015-5
F2015-8
F2016-2
F2016-3
F2016-4
F2016-5
F2016-6
F2016-7
P2016-3
P2016-4
P2016-5
P2016-6
P2016-7
P2016-8
P2016-9
P2016-10
P2016-11
P2016-12
P2016-13
P2016-14
P2016-16
P2016-17
P2016-19
P2016-20
P2016-22
P2016-23
P2016-24
Bas 10-12 år
BAS 10-12 år
Spela Mera
P2014-3
P2014-4
P2014-5
P2014-7
P2014-8
P2014-10
P2014-11
P2014-13
P2014-14
P2014-15
P2014-16
P2014-17
P2014-18
P2014-20
P2014-23
P2014-24
P2014-27
F2014-2
F2014-4
P2013-3
P2013-4
P2013-6
P2013-7
P2013-9
P2013-10
P2013-11
P2013-13
P2013-14
P2013-15
P2013-17
P2013-19
P2013-20
P2013-21
P2013-33
F2013-2
F2013-4
F2013-6
F2013-7
P2012-2
P2012-3
P2012-4
P2012-6
P2012-7
P2012-8
P2012-10
P2012-11
P2012-14
P2012-16
P2012-27
P2012-29
F2012-2
F2012-6
F2012-8
F2012-10
Bas 13-19 år
BAS 13-19 år
F16/19-3
F16/19-4
F2009-U
F2009-4
F2010-U
F2010-2
F2011-U
F2011-3
P2005-3
P2005-12
P2006-2
P2006-9
P2008-1
P2008-8
P2008-9
P2008-14
P2009-5
P2009-6
P2009-8
P2009-9
P2009-10
P2010-2
P2010-3
P2010-4
P2010-5
P2010-10
P2010-11
P2010-12
P2010-19
P2010-21
P2010-27
P2011-2
P2011-4
P2011-5
P2011-6
P2011-7
P2011-8
P2011-14
P2011-15
P2011-17
P2011-20
P2011-23
Flickakademin
Dam
Flickakademi
Dam-U
F2009A
F2010A
F2011A
F2012A
F2013A
F2014A
F2015A
F2016A
Pojkakademin
Herr
Pojkakademin
P19
P17
P16
P2010A
P2011A
P2012A
P2013A
P2014A
P2015A
P2016A
DFF Akademin
DFF Akademin
DFF P19
DFF P16
DFF P2009
DFF P2010
DFF P2011
DFF P2012
DFF P2013
DFF P2014
DFF P2015
DFF P2016
Bromma TFF
Bromma TFF
TFF P18
TFF P16
P2008 TFF Svart
P2009 TFF
Cuper
Camper
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P2015- 1
2024: P2015- 1
2024: P2015- 1
2023: P2015-10
2023: P2015-20
APRIL 2024
07
09:00
sön
09:00
Golfen/Äventyrsparken, Lidingö
IFK Lidingö P15-19 -
IF Brommapojkarna P15-4
-
07
14:30
sön
14:30
Vallentuna IP
Vallentuna BK -
IF Brommapojkarna P15-4
-
07
17:00
sön
17:00
Grimstatältet
IF Brommapojkarna P16A-DFF -
IF Brommapojkarna P15-4
-
21
12:00
sön
12:00
Ängby IP 35
Ängby IF Svart 1 -
IF Brommapojkarna 2015-31
-
21
13:00
sön
13:00
Ängby IP 35
Ängby IF Grön 3 -
IF Brommapojkarna 2015-4
-
26
19:00
fre
19:00
Golfängarna 16
Sundbybergs IK Gul -
IF Brommapojkarna 2015-30
-
27
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-4
- IF Brommapojkarna 2015-15
-
27
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-31
- IF Brommapojkarna 2015-11
-
MAJ 2024
04
12:00
lör
12:00
Råstasjön 3 (T2)
Vasalund IF Järva 2 -
IF Brommapojkarna 2015-4
-
04
13:00
lör
13:00
Nälsta BP 126
Spånga IS FK 3 -
IF Brommapojkarna 2015-31
-
18
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-4
- Ekerö IK 1:Vit
-
18
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-30
- IF Brommapojkarna 2015-37
-
18
12:00
lör
12:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-31
- AIK FF 10
-
25
09:00
lör
09:00
Golfängarna 16
Sundbybergs IK Vit -
IF Brommapojkarna 2015-31
-
25
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-30
- Högalids IF P15 röd
-
25
11:00
lör
11:00
Bolindervallen 215
Kallhälls FF 2 -
IF Brommapojkarna 2015-4
-
JUNI 2024
01
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-31
- Assyriska FF Babylon 1
-
01
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-4
- IFK Viksjö P15 blå1
-
01
11:00
lör
11:00
Bolindervallen 216
Kallhälls FF vit -
IF Brommapojkarna 2015-30
-
08
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-30
- Som United Fotbollsförening blå
-
09
10:00
sön
10:00
Tallbohovs IP 125
Edessa Syrianska KIF 1 -
IF Brommapojkarna 2015-31
-
09
11:00
sön
11:00
Strömvallen 25
Bele Barkarby FF blå 2 -
IF Brommapojkarna 2015-4
-
AUGUSTI 2024
24
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-4
- AIK FF 15
-
24
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-31
- IFK Aspudden-Tellus Blå 3
-
31
09:00
lör
09:00
Golfängarna 16
Sundbybergs IK Vit -
IF Brommapojkarna 2015-4
-
31
11:00
lör
11:00
Örvallen 26
Ursvik IK Blå -
IF Brommapojkarna 2015-30
-
31
11:00
lör
11:00
Träkvistavallen 216
Ekerö IK 1:Vit -
IF Brommapojkarna 2015-31
-
SEPTEMBER 2024
07
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-31
- Norrtulls SK Gul 2B
-
07
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-4
- Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå
-
07
12:00
lör
12:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-30
- Rinkeby United FC 1
-
14
10:00
lör
10:00
Solberga BP 125
Solberga BK 1 -
IF Brommapojkarna 2015-4
-
14
11:00
lör
11:00
Värmdövallen 216
Värmdö IF Vit -
IF Brommapojkarna 2015-30
-
14
13:00
lör
13:00
Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Grön 19 -
IF Brommapojkarna 2015-31
-
21
10:00
lör
10:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-31
- Danderyds SK FF Röd
-
21
11:00
lör
11:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-4
- FC Kungsholmen P2015 Röd 2
-
21
12:00
lör
12:00
Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-30
- Viggbyholms IK FF Blå
-
28
10:00
lör
10:00
Råstasjön 3 (T2)
Vasalund IF Frö 2 -
IF Brommapojkarna 2015-31
-
28
11:00
lör
11:00
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 1 -
IF Brommapojkarna 2015-4
-
28
16:00
lör
16:00
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 16 -
IF Brommapojkarna 2015-30
-
Huvudpartners
Officiella partners