Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
FEBRUARI 2024
 
04
14:00
sön
14:00    
Enebybergs IP
 
Enebybergs IF F09-2 - IF Brommapojkarna F09-4  -      
MARS 2024
 
09
12:00
lör
12:00    
Åkeshovs BP
IF Brommapojkarna - Spånga  -      
10
15:00
sön
15:00    
Bortamatch: Värmdövallen
IF Brommapojkarna - Värmdö  -      
 
16
13:30
lör
13:30    
Bortamatch: Nytorps Mosse IP
IF Brommapojkarna - Skogås-Trångsund  -      
APRIL 2024
 
07
18:00
sön
18:00    
Norrvikens sporthall
Sollentuna - IF Brommapojkarna  -      
 
14
sön
00:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Sollentuna FK F15 U 2  -      
 
21
sön
00:00    
Ängby IP 1
Ängby IF lila - IF Brommapojkarna 2009-25  -      
21
09:00
sön
09:00    
Skytteholms IP 3
Vasalund IF 1 - IF Brommapojkarna 2009-42  -  2  
 
27
10:30
lör
10:30    
Essinge IP 1
Essinge IK 1 - IF Brommapojkarna 2009-254  -  1  
28
15:00
sön
15:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-4 - Gröndal/Aspudden-Tellus3  -  2  
MAJ 2024
 
01
11:00
ons
11:00    
Norrvikens IP
 
Matchcamp - Sollentuna - IF Brommapojkarna F09-4  -      
03
18:00
fre
18:00    
Veddestavallen 2
IF Brommapojkarna 2009-25 - Bele Barkarby FF 31  -  2  
04
14:00
lör
14:00    
Grimsta IP 2
IF Brommapojkarna 2009-25 - Ekerö IK 23  -  2  
05
15:00
sön
15:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-4 - Ingarö IF8  -  1  
 
11
10:30
lör
10:30    
Ängby IP 1
Ängby IF 1 - IF Brommapojkarna 2009-43  -  2  
12
16:00
sön
16:00    
Veddestavallen 2
Bele Barkarby FF 3 - IF Brommapojkarna 2009-257  -  0  
 
18
14:00
lör
14:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Ursvik IK3  -  0  
19
15:00
sön
15:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-4 - Djurgårdens IF FF 22  -  4  
 
24
18:30
fre
18:30    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 2009-251  -  2  
26
sön
00:00    
Stadshagens IP 2
Karlbergs BK - IF Brommapojkarna 2009-4  -      
JUNI 2024
 
01
16:00
lör
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Spånga IS FK 22  -  4  
02
15:00
sön
15:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-4 - Sickla IF 33  -  3  
 
09
14:00
sön
14:00    
Åkeshovs BP 1
Nockebyhovs IF 1 - IF Brommapojkarna 2009-40  -  4  
 
16
15:00
sön
15:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-4 - Värmdö IF FU15- 22  -  5  
AUGUSTI 2024
 
10
16:00
lör
16:00    
Träkvistavallen 1
Ekerö IK 2 - IF Brommapojkarna 2009-25  -      
 
17
14:00
lör
14:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Essinge IK 1  -      
18
18:00
sön
18:00    
Värmdövallen 1
Värmdö IF FU15- 2 - IF Brommapojkarna 2009-4  -      
 
24
lör
00:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Ängby IF lila  -      
25
15:00
sön
15:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-4 - Nockebyhovs IF 1  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
sön
00:00    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK F15 U 2 - IF Brommapojkarna 2009-25  -      
01
14:00
sön
14:00    
Nacka IP 1 (hall)
Sickla IF 3 - IF Brommapojkarna 2009-4  -      
 
07
lör
00:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Sollentuna FK F15 U 2  -      
08
sön
00:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-4 - Karlbergs BK  -      
 
14
lör
00:00    
Ängby IP 1
Ängby IF lila - IF Brommapojkarna 2009-25  -      
14
10:00
lör
10:00    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 2009-4  -      
 
21
10:30
lör
10:30    
Essinge IP 1
Essinge IK 1 - IF Brommapojkarna 2009-25  -      
22
15:00
sön
15:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-4 - Ängby IF 1  -      
 
29
14:00
sön
14:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Ekerö IK 2  -      
29
16:00
sön
16:00    
Ingarö IP 2
Ingarö IF - IF Brommapojkarna 2009-4  -      
OKTOBER 2024
 
06
10:30
sön
10:30    
Aspuddens IP 1
Gröndal/Aspudden-Tellus - IF Brommapojkarna 2009-4  -      
06
12:00
sön
12:00    
Veddestavallen 2
Bele Barkarby FF 3 - IF Brommapojkarna 2009-25  -      
 
13
10:30
sön
10:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - Ursvik IK  -      
13
15:00
sön
15:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2009-4 - Vasalund IF 1  -      
 
19
10:30
lör
10:30    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 2009-25  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners