SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
FEBRUARI 2024
 
04
10:30
sön
10:30    
Enebybergs IP
Danderyd SK 2012 - BP P2012-11  -      
 
24
12:00
lör
12:00    
Nälsta BP
Spånga P12-6 - BP P12-11  -      
MARS 2024
 
16
14:00
lör
14:00    
Ängby IP
 
IF Brommapojkarna Svart - IFK Viksjö Blå  -      
 
23
12:00
lör
12:00    
Ängby IP
BP P12-11 Svart - Sundbyberg IK  -      
23
12:00
lör
12:00    
Ängby IP
BP P12-11 Röd - Sundbyberg IK  -      
 
30
13:00
lör
13:00    
Järfällavallen
FC Järfälla P2012 - BP P12-11  -      
30
14:00
lör
14:00    
Järfällavallen
FC Järfälla P2012 - BP P2012-11  -      
APRIL 2024
 
20
12:45
lör
12:45    
Nälsta BP 11
Spånga IS FK 5 - IF Brommapojkarna 2012-41  -      
20
13:00
lör
13:00    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-11 - Nockebyhovs IF 1  -      
20
15:30
lör
15:30    
Ängby IP 2
Ängby IF Vit 1 - IF Brommapojkarna 2012-5  -      
 
28
10:00
sön
10:00    
Vällingby BP 11
IF Brommapojkarna 2012-5 - Sollentuna FK Vallen 1  -      
28
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 12 (T4)
Apollon Solna FK Vit - IF Brommapojkarna 2012-11  -      
MAJ 2024
 
03
17:30
fre
17:30    
Ängby Södra BP 11
FK Bromma Svart 1 - IF Brommapojkarna 2012-5  -      
04
15:30
lör
15:30    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-11 - Sundbybergs IK Vit  -      
05
18:15
sön
18:15    
Kristinebergs IP 2
Karlbergs BK Blå - IF Brommapojkarna 2012-41  -      
 
19
10:00
sön
10:00    
Vällingby BP 11
IF Brommapojkarna 2012-5 - Spånga IS FK 66  -      
19
12:00
sön
12:00    
Strömvallen 12
Bele Barkarby FF Grön 2 - IF Brommapojkarna 2012-11  -      
 
25
10:15
lör
10:15    
Åkeshovs BP 11
Nockebyhovs IF 2 - IF Brommapojkarna 2012-5  -      
25
15:30
lör
15:30    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-11 - Ekerö IK 3:Gul  -      
JUNI 2024
 
01
15:15
lör
15:15    
Hersby BP 1
IFK Lidingö FK S vit - IF Brommapojkarna 2012-11  -      
01
15:30
lör
15:30    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-41 - Hässelby SK FF Vit 3  -      
02
10:00
sön
10:00    
Vällingby BP 11
IF Brommapojkarna 2012-5 - Skå IK & Bygdegård Grön  -      
 
08
16:45
lör
16:45    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-11 - Skå IK & Bygdegård Gul  -      
09
10:15
sön
10:15    
Örvallen 2
Ursvik IK Vit 2 - IF Brommapojkarna 2012-5  -      
 
29
09:15
lör
09:15    
Ängby IP
IF Brommapojkarna - ???  -      
AUGUSTI 2024
 
24
14:15
lör
14:15    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-41 - Värtans IK Blå 2  -      
25
10:00
sön
10:00    
Vällingby BP 11
IF Brommapojkarna 2012-5 - Bromstens IK Svart  -      
25
14:00
sön
14:00    
Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 6 Blå - IF Brommapojkarna 2012-11  -      
 
31
15:30
lör
15:30    
Råstasjön 12 (T4)
Råsunda IS Vit - IF Brommapojkarna 2012-5  -      
31
16:45
lör
16:45    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-11 - Gröndals IK Blå  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
10:15
lör
10:15    
Bromstens IP 21
Bromstens IK P12-gul - IF Brommapojkarna 2012-11  -      
08
10:00
sön
10:00    
Vällingby BP 11
IF Brommapojkarna 2012-5 - IFK Viksjö P12-5  -      
08
11:15
sön
11:15    
Helenelunds IP 2
Sollentuna FK Silver 1 - IF Brommapojkarna 2012-41  -      
 
14
15:30
lör
15:30    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-41 - Ekerö IK 1:Gul  -      
15
11:15
sön
11:15    
Helenelunds IP 2
Sollentuna FK Hel 1 - IF Brommapojkarna 2012-11  -      
15
14:30
sön
14:30    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 12 - IF Brommapojkarna 2012-5  -      
 
21
14:15
lör
14:15    
Ängby IP 2
IF Brommapojkarna 2012-11 - IF Wasa 3  -      
22
10:00
sön
10:00    
Vällingby BP 11
IF Brommapojkarna 2012-5 - Hässelby SK FF Grå 3  -      
 
27
18:45
fre
18:45    
Ängby Södra BP 12
FK Bromma Svart 2 - IF Brommapojkarna 2012-11  -      
28
12:00
lör
12:00    
Strömvallen 12
Bele Barkarby FF Blå 4 - IF Brommapojkarna 2012-5  -      
OKTOBER 2024
 
05
09:00
lör
09:00    
Ängby IP
IF Brommapojkarna - ???  -      
05
12:00
lör
12:00    
Ängby IP
IF Brommapojkarna - ???  -      
 
19
10:45
lör
10:45    
Ängby IP
IF Brommapojkarna - ???  -      
20
09:00
sön
09:00    
Ängby IP
IF Brommapojkarna - ???  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners