Seriepremiär Dam: BP - Linköpings FC – Medlemsbiljetter
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
FEBRUARI 2024
 
03
12:30
lör
12:30    
Vällingby BP
 
IF Brommapojkarna P13-9 - Bro United   -      
 
25
13:15
sön
13:15    
Övrigt
 
Turnering konstgräs Brohallen - IF Brommapojkarna P13-9  -      
MARS 2024
 
10
17:00
sön
17:00    
Stora Mossens IP nedre
 
IF Brommapojkarna P13-9 - Kungsholmen FC  -      
 
15
17:00
fre
17:00    
Åkeshovs BP
 
Brommapojkarna P13-13 - IF Brommapojkarna P13-9  -      
17
16:00
sön
16:00    
Sicklavallen
Sickla IF - IF Brommapojkarna P13-9  -      
 
24
10:40
sön
10:40    
Skarpnäcks sportfält
Hammarby IF FF - IF Brommapojkarna P13-9  -      
 
31
11:15
sön
11:15    
Övrigt
Boo FF - IF Brommapojkarna P13-9  -      
APRIL 2024
 
14
08:15
sön
08:15    
Upplands väsby
 
Bredden Cup - IF Brommapojkarna P13-9  -      
 
21
10:30
sön
10:30    
Edsbergs Sportfält 226
Sollentuna FK Vax Svart - IF Brommapojkarna 2013-49  -      
 
27
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-9 - Spånga IS FK 2  -      
28
15:30
sön
15:30    
Grimsta BP 1
IF Brommapojkarna 2013-49 - IF Brommapojkarna 2013-47  -      
28
15:30
sön
15:30    
Grimsta BP
 
IF Brommapojkarna P2013-49 - IF Brommapojkarna 2013-47  -      
MAJ 2024
 
01
10:30
ons
10:30    
Grimsta BP 1
Ängby IF Vit 1 - IF Brommapojkarna 2013-9  -      
03
18:45
fre
18:45    
Ängby Södra BP 12
FK Bromma Grön - IF Brommapojkarna 2013-49  -      
04
09:00
lör
09:00    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Gul - IF Brommapojkarna 2013-9  -      
 
18
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-49 - AIK FF 7  -      
18
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-9 - Skå IK & Bygdegård Grön  -      
 
24
18:00
fre
18:00    
Segeltorps IP 2
Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå - IF Brommapojkarna 2013-49  -      
25
13:00
lör
13:00    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-11 - IF Brommapojkarna 2013-9  -      
JUNI 2024
 
01
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-49 - Bele Barkarby FF blå 4  -      
01
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-9 - Sollentuna FK Teg 2  -      
 
08
14:00
lör
14:00    
Huvudstafältet 11
Vasalund IF United 1 - IF Brommapojkarna 2013-9  -      
09
10:00
sön
10:00    
Breviks IP 22
IFK Lidingö FK 16 - IF Brommapojkarna 2013-49  -      
AUGUSTI 2024
 
24
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-49 - Sickla IF 4  -      
24
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-9 - Solberga BK 1  -      
 
31
12:45
lör
12:45    
Golfängarna 1
Sundbybergs IK Grön - IF Brommapojkarna 2013-9  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:00
sön
10:00    
Stavsborgs BP 12
Nacka FC P2013Ä Svår - IF Brommapojkarna 2013-49  -      
 
07
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-49 - Vasalund IF United 2  -      
07
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-9 - Bro IK Svart 2  -      
 
14
lör
00:00    
Viksjövallen 3
IFK Viksjö P13blå2 - IF Brommapojkarna 2013-9  -      
14
15:15
lör
15:15    
Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2013-49  -      
 
21
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-49 - Hammarby IF FF 11 grön  -      
21
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-9 - Årsta FF 1  -      
 
28
11:30
lör
11:30    
Kungsängens IP 32
Kungsängens IF P13 Röd 1 - IF Brommapojkarna 2013-9  -      
28
14:00
lör
14:00    
Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Vit - IF Brommapojkarna 2013-49  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners