Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
FEBRUARI 2024
 
11
13:00
sön
13:00    
Vällingby BP
 
Brommapojkarna F14-1 - IF Brommapojkarna F13-2  -      
 
18
15:45
sön
15:45    
Boovallen
 
Boo FF - IF Brommapojkarna F13-2  -      
MARS 2024
 
17
14:30
sön
14:30    
Velamsunds BP
 
Boo FF - IF Brommapojkarna F13-2  -      
 
23
13:20
lör
13:20    
Lötens fotbollshall (tidigare Anders Diös-hallen)
 
Ifk Uppsala cup - IF Brommapojkarna F13-2  -      
APRIL 2024
 
13
09:00
lör
09:00    
Bromsten IP
 
IF Brommapojkarna F13-2 - Brommapojkarna  -      
 
20
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-2 - Spånga IS FK 11  -      
20
15:15
lör
15:15    
Nälsta BP 11
Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 2013-10  -      
 
27
10:15
lör
10:15    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK Blå - IF Brommapojkarna 2013-2  -      
27
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-10 - Ursvik IK Gul  -      
MAJ 2024
 
04
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-10 - Skå IK & Bygdegård Grön  -      
 
11
10:30
lör
10:30    
Älvsjö IP Plan 4
 
Älvsjö AIK - IF Brommapojkarna F13-2  -      
 
18
15:15
lör
15:15    
Östermalms IP 3
Djurgårdens IF FF 5 Gul - IF Brommapojkarna 2013-2  -      
19
13:00
sön
13:00    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2013-7 - IF Brommapojkarna 2013-10  -      
 
25
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-10 - Ekerö IK Gul  -      
26
12:00
sön
12:00    
Saltsjöbadens IP
 
Jarlaberg - IF Brommapojkarna F13-2  -      
JUNI 2024
 
01
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-2 - Sollentuna FK Viby  -      
01
14:00
lör
14:00    
Hässelby IP 21
Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 2013-10  -      
 
08
13:15
lör
13:15    
Ängby Södra BP 11
IF Brommapojkarna 2013-10 - Kungsängens IF  -      
09
16:30
sön
16:30    
Huvudstafältet 11
Apollon Solna FK U - IF Brommapojkarna 2013-2  -      
 
14
12:00
fre
12:00    
Brickebackens IP T71
Spånga IS FK - IF Brommapojkarna  -      
14
15:00
fre
15:00    
Rosta gärde T72
IF Brommapojkarna - Jarlabergs IF  -      
14
20:00
fre
20:00    
Rosta Gärde T72
IF Brommapojkarna - Mariebergs SK  -      
15
09:00
lör
09:00    
Brickebackens IP T71
IF Brommapojkarna - Adolfsbergs IK  -      
15
13:00
lör
13:00    
Heden T71
Essinge IK - IF Brommapojkarna  -      
15
18:00
lör
18:00    
Rosta gärde T73
IF Brommapojkarna - Norrtull SK gul  -      
AUGUSTI 2024
 
10
15:10
lör
15:10    
Hässelby Gårds BP
 
IF Brommapojkarna F13-2 - Täby FK Ella gård  -      
10
17:40
lör
17:40    
Grimsta B3
 
IF Brommapojkarna F13-2 - Enebybergs IF lila  -      
10
19:20
lör
19:20    
Grimsta B2
 
IF Brommapojkarna F13-2 - Bele Barkarby  -      
 
24
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-2 - Hammarby IF FF 2 grön  -      
24
12:45
lör
12:45    
Kälvesta BP 11
Kälvesta IoF 1 - IF Brommapojkarna 2013-10  -      
 
31
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-10 - IFK Sollentuna 1  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
09:15
sön
09:15    
Ängby IP 2
Ängby IF 4 - IF Brommapojkarna 2013-2  -      
 
07
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-2 - Enebybergs IF 3  -      
08
09:00
sön
09:00    
Norrvikens IP 115
Sollentuna FK Viby 1 - IF Brommapojkarna 2013-10  -      
 
14
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-10 - Ängby IF 1  -      
 
21
12:45
lör
12:45    
Stuvsta IP 12
Stuvsta IF 3 - IF Brommapojkarna 2013-2  -      
22
12:15
sön
12:15    
Örby BP 1
Örby IS Röd - IF Brommapojkarna 2013-10  -      
 
28
10:30
lör
10:30    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-10 - Älvsjö AIK FF 2  -      
28
11:45
lör
11:45    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-2 - Bele Barkarby FF 1  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners