Seriepremiär Dam: BP - Linköpings FC – Medlemsbiljetter
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
APRIL 2024
 
20
10:00
lör
10:00    
Vällingby BP 116
IF Brommapojkarna 16-24 - IF Brommapojkarna 16-8  -      
20
10:00
lör
10:00    
Vällingby BP 115
IF Brommapojkarna 16-33 - Spånga IS FK 5  -      
 
27
13:00
lör
13:00    
Hässelby IP 225
Hässelby SK FF Vit 1 - IF Brommapojkarna 16-33  -      
28
09:00
sön
09:00    
Vällingby BP 126
IF Brommapojkarna 16-8 - Spånga IS FK 3  -      
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Kälvesta BP 126
Kälvesta IoF Röd - IF Brommapojkarna 16-8  -      
04
10:00
lör
10:00    
Vällingby BP 115
IF Brommapojkarna 16-33 - Sundbybergs IK Limegrön  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Kungsängens IP 215
Kungsängens IF P2016 Blå lag 2 - IF Brommapojkarna 16-33  -      
19
09:00
sön
09:00    
Vällingby BP 126
IF Brommapojkarna 16-8 - Täby FK 32  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Spånga IP 52
Bromstens IK Svart - IF Brommapojkarna 16-8  -      
25
10:00
lör
10:00    
Vällingby BP 115
IF Brommapojkarna 16-33 - FC Järfälla 7  -      
JUNI 2024
 
02
09:00
sön
09:00    
Vällingby BP 126
IF Brommapojkarna 16-8 - Norrtulls SK Blå 1  -      
02
13:00
sön
13:00    
Viksjövallen 35
IFK Viksjö P16 blå1 - IF Brommapojkarna 16-33  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Vällingby BP 115
IF Brommapojkarna 16-33 - IFK Bergshamra Vit  -      
09
13:00
sön
13:00    
Strömvallen 25
Bele Barkarby FF blå 1 - IF Brommapojkarna 16-8  -      
AUGUSTI 2024
 
24
12:00
lör
12:00    
Råstasjön 3 (T2)
Vasalund IF Röd - IF Brommapojkarna 16-33  -      
25
09:00
sön
09:00    
Vällingby BP 126
IF Brommapojkarna 16-8 - Danderyds SK FF Svart  -      
 
31
10:00
lör
10:00    
Vällingby BP 115
IF Brommapojkarna 16-33 - Kälvesta IoF Gul  -      
31
16:00
lör
16:00    
Råstasjön 3 (T2)
Vasalund IF Järva 1 - IF Brommapojkarna 16-8  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
18:00
lör
18:00    
Hjorthagens IP 3
Djurgårdens IF FF 4 - IF Brommapojkarna 16-33  -      
08
09:00
sön
09:00    
Vällingby BP 126
IF Brommapojkarna 16-8 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Vällingby BP 115
IF Brommapojkarna 16-33 - Värtans IK Röd  -      
14
12:00
lör
12:00    
Kungsängens IP 216
Kungsängens IF P2016 Blå lag 2 - IF Brommapojkarna 16-8  -      
 
22
09:00
sön
09:00    
Vällingby BP 126
IF Brommapojkarna 16-8 - Ingarö IF Vit  -      
22
10:00
sön
10:00    
Gröndals BP 16
Gröndals IK Svart - IF Brommapojkarna 16-33  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Vällingby BP 115
IF Brommapojkarna 16-33 - Danderyds SK FF Röd  -      
28
14:15
lör
14:15    
Stockhagens IP 35
IFK Stocksund Blå - IF Brommapojkarna 16-8  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners