Medlemsbiljetter 2024 – Allsvenskan och OBOS Damallsvenskan på Grimsta
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Brommapojkarna
Glädje - Gemenskap - Göra sitt bästa

Matcher
DECEMBER 2023
 
03
15:00
sön
15:00    
Skytteholm
AIK PJ15-2 - IF Brommapojkarna  -      
 
16
10:15
lör
10:15    
Stadshagens IP
Hammarby P08-20 - IF Brommapojkarna  -      
JANUARI 2024
 
13
15:15
lör
15:15    
Helenelunds IP
Sollentuna FK P16U - IF Brommapojkarna  -      
14
15:00
sön
15:00    
Träkvistavallen
Ekerö IK - IF Brommapojkarna  -      
 
27
18:00
lör
18:00    
Vilunda fotbollshall
Bollstanäs SK PU16A - IF Brommapojkarna  -      
FEBRUARI 2024
 
04
15:30
sön
15:30    
Lidingövallen
Lidingö P08:C - IF Brommapojkarna  -      
MARS 2024
 
09
10:35
lör
10:35    
Skytteholms B-plan
Vasalund FF - IF Brommapojkarna  -      
10
14:00
sön
14:00    
Vinnarhallen (Bosön)
IFK Aspudden-Tellus - IF Brommapojkarna P08-8  -      
 
24
18:00
sön
18:00    
Tyresövallen
Hanviken SK P08 - IF Brommapojkarna  -      
APRIL 2024
 
07
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - IFK Lidingö FK C0  -  3  
 
14
16:00
sön
16:00    
Rissne IP 1
Sundbybergs IK P08 Grön - IF Brommapojkarna 2008-82  -  1  
 
20
12:00
lör
12:00    
Träkvistavallen 1
Ekerö IK 1 - IF Brommapojkarna 2008-83  -  3  
 
28
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - AIK Solna FK 11  -  4  
MAJ 2024
 
05
12:45
sön
12:45    
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK A2 - IF Brommapojkarna 2008-84  -  4  
 
12
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - Sollentuna FK Nv 10  -  6  
 
19
15:00
sön
15:00    
Ursviks IP 1
Ursvik IK Gul - IF Brommapojkarna 2008-82  -  1  
 
26
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - Täby FK 1  -      
JUNI 2024
 
01
10:30
lör
10:30    
Skytteholms IP 3
Vasalund FF 3 - IF Brommapojkarna 2008-8  -      
 
09
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - Vasalund IF 1  -      
 
16
14:15
sön
14:15    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - IF Brommapojkarna 2008-8  -      
AUGUSTI 2024
 
11
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - Hammarby IF FF 14 grön  -      
 
18
14:00
sön
14:00    
Skytteholms IP 2
Vasalund IF 1 - IF Brommapojkarna 2008-8  -      
 
25
14:00
sön
14:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - Vasalund FF 3  -      
 
31
14:15
lör
14:15    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 1 - IF Brommapojkarna 2008-8  -      
SEPTEMBER 2024
 
08
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - Ursvik IK Gul  -      
 
13
19:00
fre
19:00    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK Nv 1 - IF Brommapojkarna 2008-8  -      
 
22
14:00
sön
14:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - Bollstanäs SK A2  -      
 
29
16:00
sön
16:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - IF Brommapojkarna 2008-8  -      
OKTOBER 2024
 
06
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - Ekerö IK 1  -      
 
13
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - Sundbybergs IK P08 Grön  -      
 
19
14:15
lör
14:15    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK C - IF Brommapojkarna 2008-8  -      
 
Huvudpartners
Officiella partners